12 ważnych powodów by mieć swój Portret Numerologiczny

12 ważnych powodów by mieć swój Portret Numerologiczny. Portret Numerologiczny, to Twoja liczbowa wizytówka. Składają się na niego cyfry z daty urodzenia oraz te, wynikające z imion i nazwiska (ewentualnie nazwisk). Numerologiczny schemat liczbowy towarzyszy człowiekowi od urodzenia aż do śmierci.

Cyfry rządzą naszym życiem i przeznaczeniem, dlatego warto wiedzieć, co do naszego życia wnoszą. W naszej dacie urodzenia, imionach i nazwiskach jest zapisane to, co udaje nam się osiągnąć w życiu i to, jakim jesteśmy człowiekiem.

Dlaczego warto mieć Portret Numerologiczny?

Portret Numerologiczny to szczegółowa prognoza, dzięki której możesz określić właściwy czas do działania, poznasz szanse i zagrożenia. Otrzymasz podpowiedź kiedy jest najlepszy czas na podejmowanie decyzji i czas na efektywne działanie.

Oto 12 ważnych powodów:

Pierwsze 3 powody:

 1. Numerologia informuje nas o tym, jakie mamy zalety, talenty i uzdolnienia oraz jak dzięki ich znajomości wykorzystać je w swoim życiu.
 2. Pozwala poznać swoje mocne i słabe strony i wskazuje obszary, którym powinniśmy poświecić więcej uwagi, by poprawić swój charakter i zrozumieć samych siebie.
 3. Dzięki numerologii, możemy określić osobowość, predyspozycje i cechy człowieka nawet te najgłębiej ukryte. Ujawnia bowiem sposób, w jaki patrzymy na siebie, pokazuje nasze odczucia, ambicje, potrzeby i pragnienia.

Następne 3 powody:

 1. Numerologia daje nam informację na temat wyboru pracy, na co zwrócić uwagę by dawała nam ona satysfakcję i pozwalała spełniać się zawodowo.
 2. Podpowiada, jak wykorzystywać dla osobistego rozwoju sprzyjające momenty w życiu i jak łagodzić okresy trudne i niesprzyjające.
 3. Informuje o tym, na co powinniśmy zwrócić uwagę w kolejnych latach uwzględniając przesłania kolejnych wibracji, przez które będziemy zmierzać w przyszłość.

Kolejne 3 powody:

 1. Umożliwia zebranie wskazówek o tym, jakiego partnera powinniśmy szukać dla siebie, oraz na co zwracać uwagę i nad czym pracować w już istniejących stałych związkach.
 2. Numerologia podpowie także, jakie imię wybrać dla dziecka, by zapewnić mu dobre wibracje, ponieważ imię nadaje charakterystyczne cechy i zewnętrzny rys osobowości, odpowiada także za twórczość i rozwój.
 3. Możemy otrzymać odpowiedź na pytanie, na jaką datę ślubu się zdecydować, by zapewnić jak najlepsze wibracje dla związku.

I wreszcie ostatnie 3 powody:

 1. Z numerologii możemy się dowiedzieć, jaki numer ma nasz dom lub mieszkanie i co dla nas z tego wynika. Możemy się dowiedzieć jak zmienić niekorzystne wibracje w wibracje nam sprzyjające.
 2. Wiedza numerologiczna jest bardzo często wykorzystywana przez ludzi biznesu, ponieważ bardzo duże znaczenia ma fakt, jakie wibracje do biznesu wnosi nazwa firmy oraz to, jaki dzień wybieramy na jego otwarcie.
 3. Numerologia uczy jak żyć w zgodzie i harmonii z otaczającymi nas ludźmi i wszechświatem by pozytywnie realizować wyzwania życiowe.

Jak widać zalety numerologii są ogromne i na pewno warto skorzystać z przesłania, jakie dla nas niesie. Warto sporządzić osobisty Portret Numerologiczny, który całą prawdę o nas nam pokaże.

 

Źródło: internet

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter