5 niezawodnych zaklęć i rytuałów miłosnych

5 niezawodnych zaklęć i rytuałów miłosnych. Miłość jest dla każdego z nas nieodłącznym elementem egzystencji. Chcemy kochać i być kochanym, ale czasem napotykamy przeszkody i nam się to nie udaje.  W takiej sytuacji pomocne mogą być specjalne miłosne zaklęcia i rytuały. Omówię kilka takich rytuałów, bo jeśli zawiodło wiele innych działań, może szczypta magii pomoże osiągnąć cel. Czemu zatem nie spróbować?

Zanim przejdę do omówienia muszę przestrzec przed jedną ważną sprawą. Nigdy nie wolno wykonywać rytuałów wbrew czyjejś woli ani wymuszać uczuć w stosunku do osoby, która już jest z kimś związana. To najważniejsza zasada i należy się jej trzymać!

Akcesoria i świece do rytuałów można kupić tutaj

Kiedy uprawiać magię zaklęć miłosnych i jak się do tego przygotować?

Nie zawsze jest możliwe wypełnienie wszystkich zaleceń, ale im więcej ich spełnimy, tym rytuał ma większe szanse powodzenia.

 1. Wybrać odpowiednią fazę Księżyca – Pełnia ( trwa trzy dni, najlepiej wybrać północ dnia środkowego)
 2. Planeta wspomagająca – Wenus (dzień tygodnia – Piątek).
 3. Wybrać akcesoria niezbędne do wykonania rytuału i ich kolor – czerwony (symbolizujący uczucia) i biały (symbolizujący czystość naszych intencji).
 4. Wypełnić miejsce, wykonywania rytuału wspomagającymi nasze działania akcesoriami (wybranymi, sprzyjającymi owocami – np. jabłka, morele, figi, cytryny, maliny, awokado, pomidory, cykoria, buraki oraz rośliny i zioła – jęczmień, wanilia, lawenda, mirt, storczyk, kolendra, goździki, gałka muszkatołowa, geranium, gardenia).
 5. Przywołać odpowiednie żywioły – ogień, gdy chcemy wzniecić lub wzmocnić uczucia, ziemię, gdy chcemy pielęgnować te, które są).
 6. Zaopatrzyć się w symbole miłości, które pomagają konkretnemu zaklęciu (np. biała i czerwona róża, czerwone serce, pierścionek, jemioła, czerwona kokarda, złoty kielich).
 7. Przed każdym rytuałem wykąpać się i założyć coś białego.
 8. Na dzień przed rytuałem oczyścić mieszkanie (użyć święconej wody lub soli), dobrze przewietrzyć, a następnie wypalić białą świecę, resztki spuścić z wodą.

Rytuał na przywołanie konkretnej osoby

Jeśli chcemy przywołać kogoś konkretnego wystarczy schować do białego lnianego woreczka, własnoręcznie uszytego jakąś rzecz, która przypomina razem spędzone chwile. Woreczek trzeba zawiązać czerwoną kokardą i nosić przy sobie. To działa!

Rytuał „Jak wyczarować kochanka”

Nie wolno go stosować wobec kogoś, kto nas nie wybrał i jest z kimś innym!

Można go odprawić o dowolnej porze doby, ale koniecznie musi wiać ciepły południowy wiatr (pora roku dowolna). Potrzebny czerwony jaspis – kamień miłości i namiętności, czerwona świeca. Na kartce napisz własne miłosne zaklęcie. Ubierz się odświętnie i trzymaj jaspis i kartkę z zaklęciem nad zapaloną czerwoną świecą. Odczytaj zaklęcie na głos, skoncentruj się na nim. Po wypaleniu się świecy do końca, jaspis i kartkę schowaj i odczekaj pełny cykl Księżyca. Kiedy znów znajdzie się w tej samej kwadrze, w której odprawiałaś rytuał, miłość wkroczy w twoje życie.

Rytuał na oświadczyny

Nie możesz się doczekać oświadczyn ze strony twojego wybranka? Jest na to sposób. W pełni Księżyca stań na świeżym powietrzu (może być balkon, lub stań przy otwartym oknie) z kieliszkiem czerwonego wytrawnego wina. popatrz na Księżyc i wypowiedz życzenie „niech mnie poprosi o  rękę”. Wypij połowę wina z kieliszka, a resztę wylej na ziemię i jak najszybciej umyj szkło, aby nikt inny się z niego nie napił.

Rytuał na przywrócenie namiętności

Przez 3 kolejne dni noś zawieszony na szyi wizerunek Słońca, (wykonany z dowolnego materiału, najlepiej złoty), a następnie umieść go w kieszeni marynarki lub pod poduszką partnera.  To obudzi dawne emocje.

 Rytuał „Jak go usidlić?”

Najprostsze metody są zwykle najskuteczniejsze. Okręć swój włos wokół guzika jego marynarki. To bardzo skuteczne.

 

Źródło:

Powyższe rytuały pochodzą z książki „Twój magiczny niezbędnik” autorstwa Pani Joanny Stawińskiej. „Twój magiczny niezbędnik to praktyczny przewodnik po świecie ezoteryki… Joanna Stawińska objaśnia zasady obowiązujące w tym świecie i pomaga samodzielnie korzystać z magicznych narzędzi.” Szczerze polecam lekturę .

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter