7 prostych sposobów na przyciągnięcie bogactwa

7 prostych sposobów na przyciągniecie bogactwa. Pieniądze są przedmiotem naszej troski prawie codziennie. Szczególnie, gdy nie mamy ich zbyt dużo. Dobrze, jeśli mamy taką ich ilość, by przynajmniej czasem spełniać swoje zachcianki. Nawet, jeśli mamy ich dużo, to chcemy więcej, bo im więcej mamy, tym większe nasze potrzeby.

Co zrobić by nam ich nie brakowało, aby nasz portfel nie świecił pustkami?

Musimy zrobić rzecz oczywistą: Zadbać o nasze pieniądze, bo nikt za nas tego nie zrobi!

Oczywiście możemy skorzystać z rad innych osób. Ja bardzo lubię i chętnie czytam blog Tajemnice portmonetki, gdzie na poważnie o finansach pisze Ania. Bardzo często zaglądam też do Urszuli, na blog Prosto o finansach

Ale nie o tym chciałam dzisiaj napisać. Oprócz bardzo profesjonalnych rad możecie skorzystać z prostych sposobów na poprawienie waszych finansów. Sposobów, które nic nie kosztują, a mogą bardzo pomóc.

Polecam Wam 7 prostych sposobów na przyciągniecie bogactwa

  1. Pamiętajmy, aby nasze pieniądze zawsze miały swoje miejsce. Wiadomo, że w obecnych czasach nosimy coraz mniej gotówki przy sobie. Zastąpiły ją karty, ale wiele osób jeszcze korzysta z obrotu gotówkowego.  Starajmy się, aby nawet najdrobniejsze pieniążki nie leżały byle gdzie. Najlepiej, jeśli mają swoje miejsce w portfelu, czy portmonetce.
  2. Wybierając portfel zwracajmy uwagę na to, czy do nas pasuje, nie jest ważne, jaki ma kolor, ważne, aby biorąc go w ręce czuć, że to jest rzecz przez nas lubiana i akceptowana, że nasze środki dobrze się w nim mają.  Sprawdźmy, czy pieniądze nie będą nam z niego zbyt szybko „uciekały’.  Wyjątek, co do koloru stanowi portfel w czerwonej barwie, taki kolor portfela powinniśmy wybrać do noszenia    w nim środków przeznaczonych na sprawy biznesowe.
  3. W naszym portfelu, nawet, jeśli nie nosimy w nim gotówki, zawsze powinien się znajdować przynajmniej 1 grosz (generalnie złoty pieniążek). Można kupić talizman z grosikiem, żabkę pomnażającą kasę  (można kupić tutaj).
  4. Dobrze do portfela włożyć łuskę z wigilijnego karpia, maleńkie lustereczko (najlepiej 4 sztuki – pomnażamy bogactwo), można je kupić w sklepach z materiałami do decoupage.
  5. Zawsze trzymajmy portfel na wysokości naszych dłoni, aby można było łatwo i bez wysiłku po niego sięgnąć.  Zbyt wysoko lub zbyt nisko – kłopot w ich zdobyciu.
  6. Odkładajmy przynajmniej małe sumy – możemy zdecydować, że będzie to np. 1 zł. Za każdym razem, gdy otrzymamy resztę odkładajmy każdy wydany nam pieniążek do skarbonki, w tym wypadku 1 zł. Pokażmy, że zależy nam na pomnażaniu naszych dóbr.
  7. I na zakończenie. Warto, gdy wydajemy gotówkę w myślach (można i głośno, ale obawiam się, że inni mogą pomyśleć, że coś z nami nie tak) powiedzieć sobie takie życzenie: „Idźcie w świat, poznajcie jak najlepszych ludzi, posłużcie do jak najlepszych celów i wróćcie z przyjaciółmi o tym opowiedzieć”.

Źródło: Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter