Afirmacja miłości i jedności ze Wszechświatem

Afirmacja miłości i jedności ze Wszechświatem

Afirmacja miłości i jedności ze Wszechświatem. Polecałam Wam ostatnio książkę Louise L. Hay „Możesz uzdrowić swoje życie” Wydawnictwa Medium, zawierającą afirmacje, czyli pozytywne zdania pozwalające na stymulowanie rozwoju osobistego i podniesienie samoakceptacji.
Afirmację sukcesu i obfitości z tej samej książki zamieściłam w moim poprzednim wpisie, możesz się z nią zapoznać tutaj: https://tarotwrozby.pl/afirmacje/ . Dzisiaj przedstawiam nieco inną afirmację, z tej samej książki, bardzo sugestywną i skoncentrowaną na miłości do siebie i do innych ludzi.
Czasem najtrudniej przychodzi nam pokochanie siebie, dlatego może warto wzmocnić w sobie to uczucie, dla lepszego samopoczucia i spełniania się w otaczającej nas rzeczywistości.

czytaj dalej
Afirmacja sukcesu i obfitości

Afirmacja sukcesu i obfitości

Afirmacje to pozytywne zdania powtarzane w dowolnej formie w celu wytworzenia właściwych nawyków funkcjonowania naszego umysłu. Najskuteczniejsze są afirmacje pisane, ale również powtarzanie ich w myślach, czy też na głos, albo nawet śpiewanie ich, daje dobry efekt.
Afirmacje powinny dotyczyć nas samych, zmieniać nasze wyobrażenia na temat siebie i świata. Afirmacje muszą być używane w czasie teraźniejszym tak jakby to, co afirmujesz, już miało miejsce w Twoim życiu.

czytaj dalej

Archiwa

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter