Biznes i zdrada dwa najczęściej wyszukiwane słowa

Biznes i zdrada dwa najczęściej wyszukiwane słowa. Przeanalizowałam ostatnio jakie słowa z wyszukiwarek prowadzą do moich najpopularniejszych wpisów na blogu. Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że są to dwa słowa: numerologia biznesu i karty zdrady.

Jednak po chwili zaskoczenia stwierdziłam, że tak naprawdę to nic dziwnego.

Zarówno pierwszy, jak i drugi temat wzbudza wiele emocji i dlatego chcemy jak najwięcej o tym wiedzieć. Na moim blogu jest kilkadziesiąt artykułów, ale główną uwagę przyciągają właśnie te, w których napisałam o numerologii biznesu i zdradzie.

Na temat  numerologii biznesu napisałam kilka artykułów. Jednym z nich, jest – Numerologia biznesu – znaczenie liczb w biznesie.

Oto fragment tego wpisu: „Wybierając nazwę dla swojej firmy i datę założenia prawie nigdy nie kierujemy się tym, co na ten temat mówią nam liczby. Zdarza się, że nic nam nie idzie, męczymy się, nie mamy zysku, a wręcz straty, czasem nawet musimy zamknąć firmę, bo straty przewyższają zyski.

Nie zawsze jest to wina „nietrafionego pomysłu”. Czasem wystarczy coś zmienić w nazwie, by sobie pomóc.

W tym celu warto skorzystać z rady doświadczonego numerologa, który podpowie czy można coś zmienić i jak. Zachęcam do sprawdzenia, czy dobrze trafiliśmy z nazwą firmy i jak potoczą się jej losy.”

Drugi często czytany wpis to: Numerolog jako doradca biznesowy

A to mały fragment artykułu: „Jakie liczby będą dobre dla biznesu? To zależy od wielu czynników. Numerolog potrafi podpowiedzieć, jaką branżą powinniśmy się zająć, jaką firmę założyć i jaką jej nadać nazwę, by odnieść sukces. Kiedy złożyć dokumenty, jaką datę wybrać na założenie działalności?

Sprawdzi, czy numer lokalu jest dla tej działalności odpowiedni. Na ewentualny biznesowy sukces składa się kilka czynników, które bierze pod uwagę Numerolog.”

Drugi, bardzo popularny i często wyszukiwany temat, to „karty zdrady”. O tym jakie karty tarota wskazują na zdradę i jak odczytywać rozkłady kart mówiące na ten temat napisałam kilka artykułów, które są bardzo często czytane.

Mam nadzieję, że są dużą pomocą dla wszystkich, którzy do mnie zaglądają i tej pomocy potrzebują.

Pierwszy popularny wpis to: Rozkłady tarota – jakie karty mówią o zdradzie?

A to obszerny fragment: „Czasem w naszym życiu pojawiają się wątpliwości, co do wierności naszego życiowego partnera. Chcemy koniecznie dowiedzieć się czy faktycznie doszło do zdrady, czy może jest ona tylko wytworem naszego umysłu.

Zanim jednak poprosimy Tarocistę o odpowiedź na to pytanie zastanówmy się, czy ta wiedza naprawdę jest konieczna do dalszego funkcjonowania w związku i jaki użytek chcemy z niej zrobić.

Jeśli myśl o zdradzie nie daje nam spokoju warto rozwiać wątpliwości, by nie napędzać machiny wyobraźni i nie psuć własnego związku być może niepotwierdzonymi wymysłami.”

Drugi popularny wpis to: Karty zdrady – Tarot Arkana Małe.

Oto fragment wpisu: „Temat zdrady pojawia się bardzo często i jest jednym z najczęściej ( niestety) zadawanym pytaniem kartom Tarota.

Nie zawsze można uzyskać od kart jednoznaczną odpowiedź gdyż wszystko zależy od tego jak zadamy pytanie. Dlatego zanim to zrobimy warto się dobrze zastanowić, o co chcemy zapytać.

Znaczenie kart również może być różne, w zależności od tego jak zadamy pytanie oraz od tego, na którym miejscu znajduje się dana karta.”

Zrobiłam takie małe podsumowanie, bo sama byłam od jakiegoś czasu zainteresowana tym, jak trafiają do mnie moi Czytelnicy. Teraz już wiem.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter