Black Friday numerologia nazwy

Black Friday numerologia nazwy. Przed nami zakupowe szaleństwo Black Friday. Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego tak łatwo wpadamy w szał zakupów właśnie tego dnia? Czy rzeczywiście oferta sklepów i firm jest tak wyjątkowa jak słyszymy? Skąd wziął się fenomen tego dnia? A może to jego nazwa nas tak kusi? Może tu tkwi sekret niezwykłej siły tego dnia?

Nazwa Black Friday to numerologiczna Dwójka. Co kryje się pod tą nazwą w odniesieniu do biznesu? „Dwójka to spokojna wibracja niezbyt korzystna dla biznesu, gdyż jest mało dynamiczna, nastawiona głównie na współpracę. Liczba ta, to współdziałanie, partnerstwo, dlatego świetnie sprawdzi się w spółce, choć nie przynosi oszałamiających zysków. Jest stabilna i spokojna, ale nie można liczyć na szalone zyski i wielki rozgłos.”

Więcej o numerologii w biznesie tutaj.

Black Friday numerologia nazwy

Black Friday rozpoczyna okres wielkich wyprzedaży związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Jest wielką frajdą dla kupujących, którzy mają okazję kupić wymarzoną rzecz za niezwykle korzystną kwotę.

Wszelkie wyprzedaże związane z dniem Black Friday mają na celu przyciągnięcie jak największej liczby klientów, a więc współpraca między kupującymi, a sprzedającymi jest tu konieczna. Oferowane po niższej cenie towary przynoszą określone zyski, niejednokrotnie wyższe niż w całym listopadzie.  Wiele firm przedłuża czas promocji na weekend, ale największe zyski osiągają właśnie w Black Friday.

Czy firmy osiągają w tym dniu szalone zyski? Na to pytanie tylko one potrafią odpowiedzieć, po dokładnym przeliczeniu kosztów. Jeśli nawet nie, to mają dużą szansę na ożywienie swoich firm i zyskanie nowych klientów i stabilność finansową.  Nie tylko na czas Black Friday.

Na Black Friday mam dla Was specjalną ofertę. Super promocję na wszystkie moje numerologiczne usługi. Link do produktów objętych promocją znajdziesz tutaj 

Oferta obowiązuje od Piątku 24 listopada 2017 do Poniedziałku 27 listopada 2017 roku. Zapraszam.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter