Chiński Horoskop Nowy Rok Bawołu

Chiński Horoskop Nowy Rok Bawołu wypada 12 lutego 2021 roku. Jest to święto ruchome i jego data przypada zwykle pomiędzy 21 stycznia a 20 lutego danego roku. Bawół to chiński symbol sukcesu osiągniętego ciężka pracą. Dochodzimy do niego powoli i rozważnie. 

Bawół symbolizuje spokój, zrównoważenie i rozsądek, ale bywa też uparty i może wiele namieszać w naszym życiu. Na pewno warto się w tym roku przyjrzeć swojej pracy, życiu i związkom. Dla wszystkich, którzy zadbają o swoją pracę zawodową Bawół wróży pomyślność.  Pod warunkiem że będziemy dbać o nasze sprawy zawodowe i finansowe. 

Twardo stąpa po ziemi i jest przystosowany do ciężkiej pracy. Nie szanuje tych, którzy lekceważą swoje obowiązki. Sam jest z natury uczciwy, obowiązkowy, skrupulatny i sumienny. Dlatego osoby leniwe i egoistyczne niewiele w tym roku osiągną. 

Rzadko korzysta z cudzej pomocy, raczej sam rozwiązuje swoje problemy. Świetnie sobie radzi z nawiązywaniem kontaktów  z otoczeniem. 

W miłości i uczuciach nie spodziewajmy się fajerwerków. Bawół jest dość zamkniętym znakiem, lubi samotność, więc zawieranie nowych relacji czy też wielkie romantyczne uniesienia nie są w jego stylu. O miłości nie mówi wiele. Potwierdza ją działaniem.  

Każda decyzja w 2021 Roku Bawołu powinna być starannie przemyślana ponieważ pochopne działania mogą uniemożliwić jej realizację.

Bawół jest drugim znakiem chińskiego horoskopu i należą do niego ludzie, urodzeniu w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021.

Mimo, że to jest Rok Bawołu, same Bawoły przeżyją wzloty i upadki. Będą musiały zachować szczególną ostrożność, równowagę i rozwagę, ponieważ mogą mieć skłonność do podejmowania błędnych decyzji. 

Więcej na temat Roku Bawołu i horoskopu dla poszczególnych znaków chińskiego horoskopu tutaj

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter