Cykle numerologiczne na drodze rozwoju

Cykle numerologiczne na drodze rozwoju człowieka nazywane są także cyklami ewolucyjnymi.  Numerologia dzieli życie człowieka na 9 okresów ściśle powiązanych z  z 9 liczbami. W okresach tych człowiek nieustannie podlega ewolucji, rozwija się, wchodzi na drogę różnorodnych przemian. 

Proces przemiany wymaga od nas zamieniania naszych negatywnych aspektów na pozytywne, wymaga też ćwiczenia charakteru, woli, kształtowania sumienia. Także zdolności do egzekwowania swoich praw, wykluczania tego, co nas niszczy. 

Cykl numerologiczny rozpoczyna rok o wibracji 1, a następnie kolejno: 2, 3 , 4, 5 , 6 , 7 , 8 i 9.  Każdy kolejny cykl nas rozwija, wznosi nas na wyższy etap rozwoju, zmieniając strukturę naszej osobowości. 

Poprzez wzrastanie, doświadczanie, obserwację i przeżywanie rozwijamy się, ale także nabywamy nowe umiejętności, w tym możliwość planowania swojego życia. 

Każdy rok numerologiczny w danym cyklu przyciąga określone wydarzenia nadające im konkretny charakter.  Liczby dają wiele wskazówek, ale ostatecznie to my decydujemy jak z nich skorzystać. 

Jeśli wpływy liczb są dla nas korzystne, to tak jak korzystamy z wpływu zjawisk przyrodniczych na nasze życie, tak też powinniśmy wybrać z tej prognozy wszystko to, co jest dla nas najkorzystniejsze. 

Co podpowiedzą nam liczby?

Liczby podpowiedzą nam kiedy działać, a kiedy pozostać  biernym. Będziemy wiedzieć kiedy nasze działania przyniosą jak najlepsze skutki, kiedy ludzie będą nas słuchać, a kiedy powinniśmy przeczekać, bo nic nam nie wyjdzie tak jak chcemy. 

Podpowiedzą także kiedy należy się uzbroić w cierpliwość i nie ryzykować nadmiernie, jak przetrwać niekorzystny okres i jak wykorzystać nadarzające się szanse.  Korzystając z tych podpowiedzi sami zdecydujemy o wyborze właściwego czasu na działanie. 

Chcąc zapewnić sobie sukces mądrze planujmy działania, zgodnie z przesłaniem roku numerologicznego, tak aby wykonać wszystkie cele i czynności, które powinniśmy wykonać właśnie teraz.  

Powinniśmy się także przygotować na to, że napotkamy na różne trudności i przeciwności, dzięki którym będziemy się mogli sporo nauczyć. 

Jak sprawdzić pod wpływem jakiej wibracji w danym roku się znajdujemy? 

Zobaczmy na przykładzie.

Interesuje nas rok 2020 dla osoby, która urodziła się 22.03. 1981 roku. Wykonujemy proste obliczenia: dzień + miesiąc urodzenia + aktualny rok = rok osobisty. 

Obliczamy: 22 + 3 + 4 (2020) = 29 = 2+ 9 = 11 = 1+ 1 = 2

Dla osoby urodzonej 22 marca, rok ten będzie pod wpływem wibracji 2.  

Źródło: Violetta Kuklińska  Cykle Numerologiczne

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter