Czwórka Twoją Drogą Życia

Czwórka Twoją Drogą Życia. Jeśli tak jest to Twoim życiowym celem jest wieść życie bardzo pracowite i niestety niełatwe, mocno nastawione na pomaganie innym.

Najważniejszym zadaniem Czwórek jest rzetelna praca i wspieranie potrzebujących. Trudno im zachować równowagę pomiędzy pracą a wypoczynkiem, dlatego wiele osób z tą wibracją urodzenia cierpi na pracoholizm.

Zdarza się, że Czwórki mają skłonność do drobiazgowego roztrząsania spraw i przez to tracą czas na zbędną pracę. Jako przełożeni mogą być nadmiernie krytyczni lub wyręczający.

Żadna z tych cech nie ułatwia im życia, powinni więc dążyć do egzekwowania wyznaczonych zadań, bez nadmiernej krytyki i wyręczania.

Harmonijna Czwórka jest osobą, która jest odpowiedzialna, rzetelna i prawa.

Na jej zachowanie ma wpływ Jowisz i Saturn. Zadaniem Czwórki jest równoważenie wpływu obu tych planet. 

Optymizm, odwaga i dostrzeganie szerokich perspektyw przynoszona prze Jowisza jest przeciwstawiana nieprzejednaniu, uporowi, sztywności i konserwatyzmowi Saturna.

Czwórka Twoją Drogą Życia

Osoby, których Liczbą Urodzenia jest Czwórka są dociekliwe i spostrzegawcze, mają też uzdolnienia psychologiczne. Mogą być dobrymi badaczami i pracownikami naukowymi.

Na Czwórkę, jako wibrację urodzenia składają się: 4/13, 4/22, 4/31, 4/40;

Czwórka z Podliczby 13

Osoba z taką Liczbą Urodzenia będzie się borykać przez całe życie z różnymi trudnościami ponieważ jest obciążona tzw. długiem karmicznym.

Nieustannie będzie pokonywać problemy, które będą się co chwilę pojawiać. To wszystko spowoduje że jej życie będzie pełne zmian i nowych zadań.

Ten dług karmiczny, który przynosi liczba karmiczna 13 wymaga przepracowania i jeśli tak się stanie da Czwórce pomyślność, mocny charakter oraz wiele zdolności i umiejętności.

Jednak koniecznie powinna się nauczyć że problemom należy stawiać czoła i nie prowadzić walki z losem, tylko wypracowywać rozwiązania.

Im szybciej tego się Czwórka nauczy, tym krótszy będzie czas oczekiwania na szczęśliwe życie.

Czwórka z Podliczbą Mistrzowską 22

Połączenie dwóch Dwójek silnie związanych z Księżycem zachęca do bujania w obłokach, ale materialna czwórka dyscyplinuje do mocnego stawiania kroków na ziemi.

Nieharmonijna czwórka może mieć problem z realnym widzeniem rzeczywistości, jest obdarzona słabą wolą i ulega iluzjom.

Trudno wówczas o sukces materialny, ale może się zdarzyć, że zrealizuje się twórczo w sferze duchowej.

Często osoby z tą wibracją mistrzowska wiodą trudne i pracowite życie, dlatego że same tak wybrały.

Ich życie nierzadko stanowi wzór dla innych, a osoby te są podziwiane i godne naśladowania.

Bywa też, że dana osoba nie sprosta wymaganiom tej wibracji i wówczas jej życie może okryć niechlubna sława.

Czwórka z Podliczbą 31

W tej wibracji dominuje Mars, a zaraz potem Słońce. Najpierw zatem pojawia się siła  wdzięk Trójki, a zaraz za nią kontrolująca moc Jedynki, sprawdzającej proces decyzyjny.

Osoby z tą Podliczbą są odważne, ambitne i głodne rywalizacji, przyciągają do siebie wdziękiem i osobistym urokiem.

Harmonijna Czwórka będzie determinować powodzenie i sławę, ponieważ nie grozi tu przerost ambicji i dekoncentracja, która powodowałaby niepowodzenia.

Czwórka z tą Podliczbą daje szerokie pole do popisu w różnych dziedzinach życia i najczęściej osoby nią obdarzone spełniają się zawodowo i zyskują sławę.

Czwórka z Podliczby 40

Wibracja ta jest kojarzona z trudnościami życiowymi, ale nie znaczy to, że obdarzonemu zapowiada liczne życiowe problemy.

Symbolika tej liczby wskazuje na to, że właśnie kończy się przerabianie karmy czwórki i następne wcielenia będą już bez tych obciążeń.

Mając taką wibrację należy koniecznie uporządkować własny system wartości i mając świadomość, że mnożą się problemy do rozwiązania dążyć do uporania się z nimi.

Wykorzystać do tego należy zdobywane przez kolejne lata doświadczenie aby nie dopuścić do narastania problemów.

Wibracji tej patronuje Jowisz i Pluton. Planety te ułatwiają działanie w pomagając wykorzystać rozsądek i sprawiedliwe postępowanie w rozwiązywaniu spraw i problemów.

Sprostaniu realizacji wszystkich zadań będzie sprzyjać ambicja i odwaga.

 

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Numerologia optymistyczna

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter