Czy on mnie kocha –  rozkład partnerski

Czy on mnie kocha – rozkład partnerski.  Takie pytanie nurtuje nas dość często i to niezależnie od wieku i stażu związku. Być może dopiero poznaliśmy kogoś i chcemy wiedzieć czy jest nami zainteresowany/a, może coś się w związku zmieniło i mamy wątpliwości, a może tylko potrzebujemy potwierdzenia uczuć, jakie żywi do nas partner.

Bez względu na to, co nami kieruje bardzo często zadajemy takie pytanie tarocistom. Możemy spróbować uzyskać odpowiedź wyciągając jedną kartę z talii. Może być ona dla nas wskazówką, ale pełniejszą odpowiedź uzyskamy stosując poświęcone temu rozkłady.

Czy on mnie kocha – rozkład partnerski

Jeśli wyciągamy jedną kartę, to pozytywnej odpowiedzi możemy się spodziewać po pucharach, a negatywnej po mieczach.  O braku zainteresowania świadczy karta Pustelnik, braku chęci zaangażowania lub niemożności zaangażowania z przyczyn formalnych – karty Sąd i Sprawiedliwość, o braku chęci lub trwaniu w innym związku mówi karta 4 denarów.

To tylko kilka przykładów, szczegółowy opis Arkanów Wielkich zamieszczę w kolejnym wpisie.

Czy on mnie kocha – rozkład partnerski.  Rozkładów partnerskich jest wiele, można także opracować sobie taki rozkład samodzielnie. Dzisiaj przedstawiam Wam rozkład partnerski, którego autorem jest  Hajo Banzhaf.

Karty układamy w następujący sposób:

Rozkład partnerski

Lewa strona rozkładu, czyli karty 7, 6, 5 – dotyczą osoby pytającej, prawa strona karty 2, 3, 4 – to osoba, o którą pytamy, środek – karta nr 1, to, co między nimi, co łączy te dwie osoby.

Zdarza się, że przy negatywnej karcie z numerem 1, dobieram do tej karty dwie dodatkowe, które pomagają wyjaśnić, dlaczego uzyskałam taką odpowiedź, ewentualnie jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy.

Karty odczytuję parami:

Karta numer 1 – Co ich łączy? Jeśli dobieram karty to pytam, „ co było, co będzie?”.

2, – jakie myśli ma partner, o kim myśli?  7 – co i o kim myśli pytający?

3 – co czuje partner, kogo ma w sercu?  6 – co czuje pytający, kogo ma w sercu?

4 – jak się zachowuje partner?  5 – jak się zachowuje pytający?

Jeśli w karcie numer 1 lub po stronie partnera (osoby, o którą pytamy) pojawią się takie karty jak: Cesarzowa, Kapłanka, królowe, to jest prawie pewne, że jego myśli i uczucia są przy innej kobiecie.

Warto czasem na początku znajomości zapytać karty tarota o drugą osobę, aby nie doświadczać niepotrzebnych rozczarowań.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter