Czy Twojej firmie sprzyja fortuna?

Czy Twojej firmie sprzyja fortuna? Co zrobić, żeby tak było? Odpowiedź jest prosta. Każde przedsięwzięcie rozpoczynamy tylko wtedy, gdy zarówno data, jak i nazwa jest dla nas liczbą szczęśliwą.

Jaka to liczba? Taka, która z innymi stworzy harmonijne wibracje.

Przyjmijmy, że należycie rozpoznaliśmy wszystkie inne istotne dla prowadzenia firmy czynniki.

Zbadaliśmy rynek, opracowaliśmy plan i koncepcję funkcjonowania firmy, uświadomiliśmy sobie nasze możliwości merytoryczne i organizacyjno -techniczne.

Określiliśmy także stopień ryzyka, poznaliśmy uwarunkowania prawne i ekonomiczne, ale mamy wątpliwości, czy uwzględniliśmy wszystkie za i przeciw? Jeśli nie, poszukajmy innych źródeł informacji. 

Osoby, dla których pozanaukowe źródła informacji są istotne często sięgają jeszcze po radę sumerologów, astrologów, czy tarocistów.

Wiedza astrologiczna i numerologiczna da nam potwierdzenie, czy nasze plany są możliwe do zrealizowania w konkretnym terminie.

Karty pomogą ustalić, który z kilku optymalnych terminów będzie najlepszy na rozpoczęcie działalności.

Czy Twojej firmie sprzyja fortuna?

Wszystko będzie zależało od tego jakie działania zostały podjęte, aby rzeczywiście tak się stało. Przemyśleliśmy wszystko, ale nadal mamy wątpliwości? Poprośmy o pomoc innych. 

Numerologia. Co sprawdzamy?

Przede wszystkim, czy dany rok jest dla danej osoby dobrym rokiem na zakładanie firmy?

Sprawdzamy, czy w określonym przez zainteresowaną osobę przedziale czasu znajdzie się data, która optymalnie do tego się nadaje?

Czy proponowana dla firmy nazwa ma odpowiednie wibracje? Czy są one zharmonizowane zarówno z portretem numerologicznym danej osoby, jak i z ewentualną datą założenia?

Astrologia i numerologia chińska

Z jej pomocą ustalamy, kiedy dana osoba znajduje się w czasie pustki, która u każdego z nas obejmuje 2 godziny w ciągu doby, 2 miesiące w roku i 2 lata pustki, co 12 lat. Pustka nie sprzyja ważnym przedsięwzięciom.

Sprawdzamy także w jakiej pozycji znajduje się Merkury i Jowisz i  kiedy Księżyc jest w Rybach.

Rozpoznanie kartami

Sięgamy po taką pomoc wówczas, gdy nie jesteśmy pewni, którą datę wybrać. Karty pomogą nam rozstrzygnąć, która data jest najkorzystniejsza, jeśli w badanym okresie takich pozytywnych dat jest więcej.

Ponieważ łatwiej zapobiegać niepowodzeniom niż je przezwyciężać wykorzystajmy każdą możliwość, aby nasza firma przynosiła nam duże zyski.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Liczby Firma Fortuna

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter