Dwójka tłem Roku Indywidualnego

Dwójka tłem Roku Indywidualnego to energia, która tworzy tło Roku Indywidualnego, który ma taką samą liczbę główną jak i uzupełniającą 2/2.

Osoby, mające taką samą Liczbę Urodzenia oraz liczbę sumy dnia i miesiąca urodzenia, są pod wpływem jednej skoncentrowanej energii.  

Poprzedni rok, którego energią była Jedynka charakteryzowała siła, aktywność i różnorodność  zdarzeń.

Jak obliczyć pary liczb, które towarzyszą nam w danym roku numerologicznym?

Załóżmy, że dana osoba przyszła na świat 8.03.1989 roku, to wibracje wyniosłyby odpowiednio: 8+3 + 1 + 9 + 8 + 9 = 38= 3+8 = 11 =2 oraz 8 + 3 = 11 = 2.

Liczba Główna i Uzupełniająca jest Dwójką 2/2.

Jaki to będzie rok?

Wszystko to, co rozpoczęliśmy w roku Jedynki teraz ulegnie zahamowaniu, możemy odczuwać spowolnienie i natykać się na trudności.

Najwięcej przeszkód pojawi się na drodze zawodowej, ale nie należy się tym zamartwiać, tylko spokojnie przeczekać złą passę.

Nasze starania z roku Jedynki muszą mieć czas na to, aby przynieść pozytywne efekty. Teraz przyjrzyjmy się temu, co nie do końca dobrze nam służy i jeśli możemy dokonajmy zmian.

Rok Dwójki sprzyja zmianom zarówno tych dotyczących domu, miejsca zamieszkania, pracy, wyjazdów czy problemów prawnych i zawodowych.

Korzystajmy więc z naszych umiejętności negocjacyjnych, jakie wnosi Dwójka i dążmy do poparcia, spokoju i harmonii.

Dwójka tłem Roku Indywidualnego

Swoją wibracją nakłania nas do zachowania ostrożności i rozsądku, szczególnie w sprawach finansowych.

Nie działajmy gwałtownie, nie ryzykujmy, po prostu rozważnie podejmujmy wszelkie decyzje.

Dwójka sprzyja poprawie wszelkich relacji międzyludzkich, zarówno w pracy jak i w domu oraz otoczeniu.

To także bardzo dobry rok na naukę i poprawę stanu zdrowia. Korzystajmy w tym roku z badań, terapii, kuracji i zabiegów, ponieważ będą one niezwykle skuteczne.

Dzięki temu, że łatwiej nam będzie wykorzystywać intuicję nasza twórczość, a co za tym idzie rozwój wewnętrzny będzie pełniejszy.  

Wyciszmy się, zadbajmy o to, aby nasze działania cechowała cierpliwość, rozsądek, wytrwałość, takt i dyplomacja, a będzie to udany rok.

 Źródło: Internet, Bożena Aleksandra Dąbrowska – Liczby jako tło losu

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter