Dwójka Twoją Drogą Życia

Dwójka Twoją Drogą Życia będzie wtedy, gdy suma Twojej liczby urodzenia wyniesie 2. Pod wpływem tej wibracji wynikającej z Twojej Liczby Urodzenia będziesz przez całe życie.

Osoba, której Liczba Urodzenia, czyli Droga Życia jest Dwójką, obdarzona jest  takimi zaletami jak delikatność, wrażliwość, takt i intuicja.

To osoby, które są świetnymi dyplomatami, negocjatorami i bardzo dobrymi doradcami.

Jeśli Dwójka, to Twoja Liczba Urodzenia w kontaktach z innymi będziesz dążyć do zawierania przyjaźni, poszukiwać miłości, dążyć do trwałych związków.

Jeśli Twój Portret Numerologiczny będzie nasycony nieharmonijnymi wibracjami będziesz niestety narażona/y na krzywdę i wykorzystywanie przez innych.

Na Dwójkę, jako wibrację składają się Podliczby takie jak: 11, 20, 29/11, 38/11, 47/11.

Dwójka z Podliczby 11

Podliczba 11, to tzw. Liczba Mistrzowska 11, (więcej na temat Liczb Mistrzowskich tutaj) której głównym dążeniem jest pragnienie zmieniania świata. To także dążenie do rozwoju duchowego i walka o słuszne sprawy.

Wrażliwość i odwaga to charakterystyczne cechy osoby, której Liczba Urodzenia to tzw. Dwójka z Jedenastki.

Niestety cechy te nie pomagają Jedenastce w życiu codziennym, gdyż musi ona nauczyć się realizmu, praktyczności, akceptowania niedoskonałości innych osób.

Pozytywna realizacja osoby z Liczbą Urodzenia 11 będzie możliwa wtedy, gdy znajdzie równowagę i harmonię w postępowaniu.

Dwójka z Podliczby 20

Na tę podliczbę bardzo duży wpływ ma energia Księżyca i Plutona, która pozwala rozwijać intuicję i wykorzystać ją do podniesienia mocy twórczej.

Osoby z tą wibracją urodzenia sięgają do podświadomości przy ponieważ pomaga im to w dokonywaniu właściwych wyborów i podejmowaniu decyzji.

 Trudne przeżycia, których doświadczają osoby z tą wibracją sprawiają, że są oni silni duchowo i cieszą się mocną pozycją wśród ludzi.

Jeśli jesteś Dwójką z Podliczby 20, to musisz uważać na to, co podpowiada Ci intuicja i nie wahaj się żyć tak, jak podpowiada Ci Twój wewnętrzny głos.

Masz wielkie predyspozycje do tego, aby czynić sprawiedliwość i stawać w obronie prawdy. Musisz także szukać drogi własnego rozwoju i dążyć do pozytywnej samorealizacji.

Jeśli zignorujesz tę podpowiedź nie będziesz szczęśliwą, spełnioną osobą.

Dwójka z Podliczbami 29/11

Podliczba 29 powoduje, że wzrastają nasze możliwości rozwoju, ale są one okupione większymi trudnościami,  z jakimi będziemy się zmagać.

To my sami musimy odszukać w sobie niezwykłe zdolności twórcze i wykorzystać  je w życiu, bo dzięki temu osiągniemy pełnię rozwoju.

Nie wolno nam uciekać w marzenia i poddawać się trudnościom, ponieważ grozi nam niestabilność emocjonalna i skłonność do uzależnień.

Te problemy mogą rzutować na nasze kontakty z innymi znacznie pogarszając wzajemne relacje, dlatego należy nad nimi panować.

Starajmy się angażować w codzienne życiowe problemy, nie uciekajmy w marzenia i nie oddalajmy się od rzeczywistości.

Dziewiątka w tej podliczbie daje szansę łagodzenia surowych życiowych zasad.  Pomaga też w zrozumieniu faktu, że tylko te zasady, które służą dobru człowieka należy szanować.

Dwójka z Podliczbami 38/11

Dwójka z tymi podliczbami ma duże zdolności do podwyższania własnego statusu materialnego i duże zdolności strategiczne. Jej zdolność do przewodzenia  jest jednak znacznie mniejsza niż u pozostałych dwójek.

Konieczne jest tu zachowanie harmonii między energią i pozytywnymi uczuciami ponieważ jej brak może spowodować problemy w uczuciach i materii.

Bardzo ważne jest, aby osoby z taką wibracją urodzenia wykorzystały w działaniu intuicję, a także wdzięk i siłę woli. Ważne aby unikały zbędnego ryzyka i uporu.

Pozwoli im to na uniknięcie pomyłek i pozytywną realizację życiowych zadań.

Dwójka z Podliczbami 47/11

Czwórka w tej wibracji pomoże jednak uporządkować i przełamać życiowy chaos i pozwoli na uzyskanie pewności w działaniach i dobrą komunikację z innymi.

Ponieważ wibracja ta znajduje się pod silnym wpływem Jowisza i Uranu osoby, których Liczba Podstawowa 2 złożona jest z Podliczb 47/11 napotka na wiele ograniczeń.

Pojawiać się mogą sprzeczne i chaotyczne pomysły i zmiany, które w rezultacie powodują niemożność wykonania jakichkolwiek zadań.

Koniecznie musimy zachować równowagę pomiędzy dawaniem i braniem, na wszystkich możliwych płaszczyznach.

Będziemy wówczas piękną, pełną uroku, z dobrze rozwiniętą intuicją, praktyczną  i często utalentowaną artystycznie osobą.

Jeśli Dwójka Twoją Drogą Życia to zajrzyj tutaj po dodatkowe informacje.

Źródło: Internet, Numerologia Optymistyczna, Bożena Aleksandra Dąbrowska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter