Dzień Urodzenia wibracje numerologiczne od 22 do 31

Dzień Urodzenia wibracje numerologiczne od 22 do 31. Jeśli masz wokół siebie bliskich lub znajomych o tych wibracjach przeczytaj koniecznie, co na ten temat mówi numerologia. Może się okazać, że wiedza numerologiczna ułatwi wasze wzajemne relacje i pomoże znaleźć wspólny język wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. We wcześniejszych wpisach omówiłam wibracje Dnia Urodzenia od 1 do 9 – link do wpisu tutaj i wibracje od 10 do 21 – link do wpisu tutaj.  Zachęcam do lektury wszystkich urodzonych w tych dniach i tych, którzy mają kontakty z osobami w tych dniach urodzonymi i chcą więcej na ich temat wiedzieć.

Przejdźmy zatem do dzisiejszego wpisu – Dzień Urodzenia wibracje numerologiczne od 22 do 31.

Wibracja urodzenia 22

Osoby urodzone w 22 dniu miesiąca mają wielkie szanse i możliwości zdobycia uznania, sławy i dóbr materialnych pod warunkiem regularnego korzystania z technik przynoszących spokój i opanowanie. Osoby te obdarzone są niezwykłymi zdolnościami, ale też narażone na czasem trudne koleje losu. Posiadają dar planowania i realizacji zadań na ogromna skalę i umiejętność rozwiązywania problemów nierozwiązywalnych dla większości ludzi. Chętnie pomagają innym, głowę mają pełną szczytnych ideałów, maja wielki wpływ na innych. Często rzucając się w wir życia zawodowego zapominają o rodzinie, co może skutkować osobistymi problemami.

Cechy negatywne – niepokój, brak opanowania.

Wibracja urodzenia 23

Dzień urodzenia 23 obdarza swoich podopiecznych skłonnością do pomocy innym, wrażliwością, współodczuwaniem. To osoby uzdolnione, pewne siebie, pełne uroku, zyskujące sympatię otoczenia, które chętnie im służy pomocą. Mają niezwykle pociągającą osobowość, ale też bardzo dużą potrzebę wolności w związku. Mogą być zazdrosne i nieco nadpobudliwe.

Cechy negatywne – podejrzliwość, nadpobudliwość, impulsywność, niezdecydowanie.

Wibracja urodzenia 24

Dzień urodzenia 24 obdarza swoich podopiecznych dużą aktywnością i energią. Osoby o tej wibracji potrafią więcej zrobić w 5 minut, niż inni w miesiąc, albo i dłużej. Mają niezwykłą motywacją do działania i wielki entuzjazm. Są to osoby o zrównoważonej psychice, chętnie pomagające innym, dom i rodzina stoi wysoko w hierarchii ich wartości. Potrafią zadbać o szczęście innych i czerpią z tego przyjemność i zadowolenie, czują się wówczas spełnione. Pociąga ich piękno i wytworne, ekskluzywne rzeczy.

Cechy negatywne – nadwrażliwość, nadopiekuńczość.

Dzień urodzenia 25

Dzień urodzenia 25 daje swoim podopiecznym spokój i łagodność. Są to osoby bardzo wrażliwe, łatwo je urazić. Szybko wówczas wycofują się, chowają się w skorupce, stają się nieufne i podejrzliwe. Starannie wybierają właściwy moment na działanie. Dążą do perfekcji, wyznaczają sobie zbyt trudne cele, co może doprowadzać ich do frustracji spowodowanej niemożnością ich zrealizowania. Tracą wówczas wiarę we własne siły i możliwości. Często mają trudności w zdobyciu zaufania do ludzi, dystansują się, są niedostępni. Powinni unikać lenistwa i marnotrawienia energii.

Cechy negatywne – brak wiary we własne możliwości, pesymizm, izolacja.

Dzień urodzenia 26

Dzień urodzenia 26 daje swoim podopiecznym sztywny, uparty i konsekwentny charakter. Ze względu na karmiczny dług, jaki dzień 26 niesie wszystko muszą przepracować, uczyć się panowania nad emocjami i szukać własnej ścieżki rozwoju. Mają talent do wynajdowania najprostszej drogi do robienia kariery i zdobywania pieniędzy. Dzięki wytrwałości mogą zajść bardzo wysoko. Są to osoby na ogół ciepłe, o dużym temperamencie, hojne dla innych, czasem rozrzutne. Są obowiązkowe i bardzo rodzinne.

Cechy negatywne – zmienność nastrojów, niepewność, niezdecydowanie.

Dzień urodzenia 27

Dzień urodzenia 27 obdarza swoich podopiecznych osobowością aktywną, zdecydowaną, porywcza i zdeterminowaną. Są to osoby silne i wytrwałe. Lubią pomagać innym i czerpią z tego satysfakcję. To osoby kreatywne, energiczne, odpowiedzialne i zdolne do realizacji nawet bardzo dużych przedsięwzięć. Uwielbiają podróże, lubią zmiany, mają talenty artystyczne i literackie.

Cechy negatywne – nadmierna powściągliwość, zmienność nastrojów.

Dzień urodzenia 28

Dzień urodzenia 28 obdarza swoich podopiecznych spokojem, ugodowością, dążeniem do współpracy, czułą i kochającą naturą. Są to osoby nielubiące plotek i gadulstwa, nie oceniają i nie obgadują innych. Nie lubią być zmuszane do czegokolwiek, dlatego najlepiej, gdy pracują na własny rachunek. To osoby utalentowane i kreatywne z głowa pełna pomysłów, ale narażone na możliwość wykorzystywania ich talentów przez inne nieuczciwe osoby.

Cechy negatywne – zmienność nastrojów, brak wytrwałości i silnej woli.

Dzień urodzenia 29

Dzień urodzenia 29 obdarza swoich podopiecznych bardzo dużymi możliwościami i ogromnym potencjałem, licznymi talentami i wielka charyzmą. Niestety nie zawsze potrafią te zalety umysłu i ciała dobrze wykorzystać. Mogą być na wyżynach sukcesu, albo na samym dnie. Ważną ich cechą jest także idealizm, pomysłowość, wrażliwość, indywidualizm i zdecydowanie. Powinny dążyć do jasnego, precyzyjnego ustawiania celów i nie zbaczać z raz obranego kierunku.

Cechy negatywne – problemy z koncentracją, rezygnacja, rozkojarzenie.

Dzień urodzenia 30

Dzień urodzenia 30 obdarza swoich podopiecznych inteligencją, twórczą i życzliwą osobowością, żywiołowością i dużą umiejętnością komunikacji z innymi. Łatwo adoptują się do nowych warunków, obca im rutyna i stanie w miejscu. Mają wielką energię i duże zdolności artystyczne.

Cechy negatywne – skłonność do nadmiernego rozpraszania własnego czasu i energii.

Dzień urodzenia 31

Dzień urodzenia 31 obdarza osoby w tym dniu urodzone dużymi zdolnościami organizacyjnymi. Mają ogromne siły witalne i znakomitą pamięć. Można na nich polegać, są pracowite i odpowiedzialne, a co za tym idzie skłonne do przepracowywania się. Wyznaczają sobie plany do realizacji i twardo się ich trzymają, nie lubią zbaczać z raz obranej drogi. Dużo wymagają od siebie i od innych. Są osobami godnymi zaufania.

Cechy negatywne – nieufność, introwertyzm, nieugiętość.

 

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter