Dziewiątka jako tło Roku Indywidualnego

Dziewiątka jako tło Roku Indywidualnego  zmusza nas do zakończenia wszystkiego, co jest dla nas trudne lub ograniczające.

Szczególnie mocno działa, gdy zarówno suma naszej daty urodzenia ( Liczba Główna) jak i suma dnia i miesiąca urodzenia (Liczba Uzupełniająca) jest Dziewiątką 9/9.

Otrzymujemy wibrację Roku Indywidualnego 9/9. Obie te wibracje po dodaniu do Liczby Roku nie różnią się od siebie i emanują czystą, silną wibracją danej liczby.

Dziewiątka daje możliwość zakończenia tego wszystkiego, czego nie udało nam się sfinalizować dotychczas.

Musimy być przygotowani na to, że pojawią się kłopoty i trudności, tym większe, im bardziej zaniedbaliśmy nasze sprawy w poprzednich latach.

Nie unikniemy także nowych, nie zawsze wynikających z naszego postępowania trudności.

Jak obliczyć kiedy Dziewiątka 9/9 jest tłem dla Roku Indywidualnego?

Załóżmy, że dana osoba przyszła na świat 17.01.1962. Sumujemy: pełną datę urodzenia 1 7+ 1 + 1962 = 1 + 7+ 1 + 1 + 9 + 6 + 2 = 27 = 9  oraz  dzień i miesiąc urodzenia  17 + 1 = 18 = 9.

Jeśli chcemy sprawdzić pod wpływem jakiej wibracji w 2020 roku będzie się znajdowała osoba  z naszego przykładu, to wystarczy wykonać krótkie działanie.

Do sumy pełnej daty urodzenia, która jest 9 dodać wibrację roku 2020, która jest 4, otrzymamy liczbę 13, która po zsumowaniu daje nam 4.

Podobnie z drugą liczbą po zsumowaniu dnia i miesiąca urodzenia z wibracja roku 2020, która jest czwórką, otrzymamy liczbę 18 + 4 = 22 = 4.

Tłem roku 2020 dla tej osoby będzie wibracja 4/4.

Co przyniesie nam Dziewiątka jako tło Roku Indywidualnego?

Numerologia, mówi o tym, że będzie to dla nas czas słabszej kondycji fizycznej i psychicznej dlatego powinniśmy korzystać z różnych form poprawy tego stanu.

Powinniśmy się przygotować na to, że możemy pożegnać kogoś na zawsze, czy to z powodu rozpadu związku, czy nawet śmierci.

Absolutnie nie powinniśmy w tym roku zaczynać czegoś nowego, bo wszystko to skończy się przedwcześnie.

Jest to rok robienia porządków w naszym życiu, dlatego zróbmy je, aby zacząć kolejny cykl z nową energią i z wyciągniętymi wnioskami z przeszłości.

Mimo tych mało pozytywnych zdarzeń starajmy się patrzeć w przyszłość z ufnością, ponieważ dzięki tym wszystkim trudnościom nabierzemy mądrości życiowej.

Nie dla wszystkich ten rok będzie wyłącznie trudny i z negatywnym przesłaniem. Dla tych wszystkich, którym w działaniu przyświecała prawość i uczciwość los może zgotować wspaniałą niespodziankę.

Może nam się udać rozwiązać sprawy, których dotychczas nie udało na się załatwić, możemy też spotkać kogoś na całe życie.

Wszystko zależy od nas i naszej gotowości na przyjęcie nowych okoliczności życiowych.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Liczby jako tło losu

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter