Dziewiątka Twoją Drogą Życia

Dziewiątka Twoją Drogą Życia, jeśli taką Drogą Życia kroczysz, to cechuje Cię intuicja, mądrość, duchowość, rozumienie i akceptacja ludzi. Niezależnie od tego kim są i czym się zajmują.

Wibracja ta skłania swoich podopiecznych do zajmowania się ezoteryką, wiedzą naukową i sztuką, to typ filozofa i nauczyciela z wielostronnymi zainteresowaniami.

Dziewiątki są wrażliwe na krzywdę ludzi i zwierząt, kochają przyrodę i cały świat nieożywiony.

Często wybierają drogę poświęcenia, chociaż nie muszą. Wynika to z faktu, że liczba ta symbolicznie zamyka cykl rozwojowy zarówno pojedynczy, jak i kolejne, następujące po sobie.  

Działalność zawodowa najczęściej układa się pomyślnie, jednak trudno im znaleźć partnera życiowego, który rozumiałby ich potrzeby wyższego rzędu.

Dziewiątka związana jest z planetą Neptun, który zmuszą ja do wyrzeczeń, nakłada opóźnienia i osłabia.

Czasem Dziewiątka powinna zrezygnować z tego, co ulokowane w świecie zewnętrznym, aby pogłębić swoją mądrość życiową i optymalnie przeżyć życie.

Tolerancja, idealizm, intuicja – to wpływy Neptuna. Cierpliwość, przezorność, ważenie słów zanim się je wypowie, ostrożność – to wpływy Karty tarota Pustelnik.

Podstawowe zadanie Dziewiątki to prospołeczność, jeśli tego nie realizuje, może doprowadzić do stagnacji lub złamania losu.

Dziewiątka Twoją Drogą Życia

Ten  kto jest Dziewiątką urodzeniową powinien pamiętać, że nie osiągnie powodzenia w żadnym działaniu, gdy będzie przykładać rękę do złej sprawy. Nie uda się ani ukryć przestępczego czynu, ani uniknąć wymierzenia kary.

Na Dziewiątkę jako wibrację składają się liczby: 9/18, 9/27, 9/36 oraz 9/45;

Dziewiątka z Podliczby 18

Jedynka i Ósemka w zestawieniu z Dziewiątką, jako liczbą urodzenia podkreśla możliwość trudności w relacjach i komplikacje.

Bez pracy nad sobą Dziewiątka nie osiągnie sukcesu, mimo wysokich aspiracji.

18 – zadośćuczynienie, wskazuje na to, że przejawiane wcześniej błędy są możliwe do naprawienia i trzeba się o to starać.

Zarówno Słońce (1), jak i Wenus (9) sprzyjają odczuwaniu i wyrażaniu miłości bliźniego, co przejawia się współczuciem i ochroną słabszych.

 Dzieje się tak często przez poświęcenie własnego dobra, wygody i bezpieczeństwa na korzyść innych.

Księżyc, który patronuje liczbie 18 ma wpływ na doświadczanie sytuacji lekowych, gdy inni kłamią i zawodzą, ale tam , gdzie panuje dobro i miłość jest to przezwyciężane.

Wsparciem dla Dziewiątek z 18 jest runa Berkano nastawiająca optymistycznie, dająca dobrą nadzieję, zachętę do nieustannego rozwoju i ochronę przed nieprzyjemnościami.

Dziewiątka z Podliczby 27

Osoba z taką Podliczbą jest wrażliwa wewnętrznie, empatyczna i intuicyjna, ale łatwo ją zranić. Na zewnątrz dystansuje się od kontaktów i zagrażających przykrościami sytuacji.

Tak jest odbierana jako osoba – zdystansowana, gdyż w ekspresji zewnętrznej ma siódemkę, która dba o swój wizerunek zewnętrzny, jest niedostępna i ostrożna. Jednocześnie w celach życiowych ma dążenie do otwartości i dlatego koniecznie musi dążyć do równowagi, którą siódemka blokuje.

Księżyc i Uran mają tu wielki wpływ na powodzenie życiowe Dziewiątki. Powinna ona także zadbać o zachowanie równowagi i harmonii pomiędzy ego i duszą oraz przejawianie wobec innych zrozumienia, przyjaźni i miłości.

Daje jej to siłę, pomyślność życiową, sukcesy i dobre zdrowie. Jeśli jednak ulegnie słabościom może ponieść druzgocącą klęskę.

Dziewiątka z Podliczby 36

Osoby z tą podliczbą chętnie realizują się twórczo w dziedzinach takich ja sztuka, literatura, dociekanie tajemnic, poznawanie nieznanego, badania naukowe.

Wielostronność zainteresowań i liczne zdolności pozwalają na zajmowanie się czymś nieznanym, tworzyć wybitne dzieła.

Energia dominującego Marsa oraz Merkurego to połączenie siły i wielostronności zainteresowań intelektualnych i to właśnie odnajdzie ukierunkowanie w Dziewiątce.

Mars podkreśla moc pozwalającą przezwyciężać czynniki osłabiające ego, byle tylko stojąc twardo na ziemi pamiętać o swej duchowości i usłyszeć, czego dusza pragnie.

Należy też szukać oparcia w optymizmie, rozwadze i nastawieniu na własny rozwój, równocześnie stymulując rozwój innych.

Dobro i prawość postępowania pozwoli osobom o wibracji 36 pomnażać zasoby mądrości i ułatwiać wyrażanie tej twórczej energii.

Dziewiątka z Podliczbą 45

Bardzo wysoka wibracja i na pewno trudno jej sprostać. Być może takie osoby, z tą wibracją realizujący się na wysokim stopniu rozwoju dopiero się pojawią.

Ludzie tak wielkiego formatu często działają anonimowo, pomagając innym bez ujawniania swoich danych osobowych.

Mogą to być nauczyciele nauczania początkowego, pielęgniarki i lekarze oddani pacjentom, a także matki poświęcające się licznej rodzinie, czy dzieciom niepełnosprawnym.

Pojawiają się też pasjonaci oddani w pełni sztuce.

W przypadku posiadania tej wysokiej wibracji urodzeniowej prawdopodobieństwo sukcesów w różnych sferach życia jest wysokie.

Niestety konieczności, jakim trzeba stawić czoło są także niemałe. Im wyższe wibracje, tym wyższe wymagania dotyczące pracy nad kształtem własnej osobowości.

Dążyć należy do zachowania równowagi emocjonalne, trzeba się nauczyć wybaczania, doceniać  stabilizację, nie rozpamiętywać upadków i niepowodzeń.

Dziewiątka z Podliczby 45 musi wypracować przeświadczenie o możliwości poradzenia sobie z trudnymi decyzjami i sytuacjami.  Refleksja i intuicja na pewno w tym pomogą.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Numerologia Optymistyczna

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter