Jak dobrze wybrać nazwę dla firmy?

Jak dobrze wybrać nazwę dla firmy? Takie pytanie należy sobie zadać zanim zabierzemy się za pracę nad stworzeniem jej w realnych warunkach. Poszukajmy podpowiedzi z zakresu numerologii ponieważ inne aspekty są nam na pewno dobrze znane i wiemy dlaczego chcemy zacząć biznes i jakie mamy ku temu możliwości.

Najpierw pomyślmy nad nazwą dla naszej firmy, ponieważ jest to jej imię własne, którym będziemy się na co dzień posługiwać. Może tak się zdarzyć, że nazwą własną firmy jest tylko imię i nazwisko właściciela, ale na ogół wybieramy dla firmy konkretną nazwę.

Nadawanie nazwy własnej danej firmie jest dla niej korzystne, ponieważ pozwala na łatwiejsze odróżnienie jej od innych firm o podobnej lub takiej samej działalności.

Łatwiej zapamiętać jej walory, które odróżnią ja od innych i znacząco wpłyną na jej możliwości rozwoju. Bardzo ważnym elementem naszego planowania jest informacja, że sama nazwa istotnie wpływa na efekt funkcjonowania firmy. Powinna to być nazwa, a właściwie litery firmy, które będą tworzyć harmonijną wibrację.

Oprócz dobrej nazwy dla firmy powinniśmy także zadbać o to, aby dobrać do niej harmonijnie dopasowaną liczbę założenia firmy.  Liczba Założenia Firmy ( data założenia/rejestracji) wraz z jej Nazwą nadaje firmie odpowiednie przeznaczenie (liczba losu).

Przygotowując się do założenia firmy z uwzględnieniem tego, co podpowiada numerologia, zapewniamy swojej firmie dobry start.

Ważnym elementem oprócz doboru nazwy i daty rejestracji jest także wybór odpowiedniego dnia tygodnia.  Takiego, który uwzględni informacje o tym, co będzie przedmiotem naszej działalności.

Wybraliśmy nazwę i zarejestrowaliśmy firmę, ale nie przynosi efektów takich na jakie mieliśmy nadzieję? Koniecznie sprawdźmy, czy numerologicznie jest wszystko w porządku.

Może się okazać, że wystarczy dokonać drobnych zmian, aby wszystko w naszym przedsięwzięciu szło bardzo dobrze. Własny biznes to ciężka kromka chleba.  Warto sobie pomóc, aby już na starcie mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko tak, jak trzeba.

Analiza numerologiczna firmy, to ważny krok ku dobrej przyszłości.

Źródło: własne

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter