Jak obliczyć Liczbę Miesiąca Celów Życiowych?

Jak obliczyć Liczbę Miesiąca Celów Życiowych? Nie jest to trudne, potrzebna nam Wibracja Urodzenia i Liczba Celów Życiowych danej osoby. Liczby te dodajemy do siebie oraz do miesiąca  i do roku, który nas interesuje.  

Wibracja urodzenia, to suma dnia, miesiąca i roku urodzenia sprowadzona do liczby jednocyfrowej ( wyjątek wibracje mistrzowskie).

Liczba Celów Życiowych to suma wszystkich samogłosek i spółgłosek w naszych imionach i nazwiskach, również sprowadzona do jednej liczby.

Jak obliczyć wibrację miesiąca? Chcemy sprawdzić jaka będzie tendencja dominująca w kwietniu 2021 roku dla osoby o wibracji urodzenia 2 i wibracji celów życiowych 5.

Zobaczmy to na przykładzie:

Wibracja urodzenia = 2

Wibracje celów = 5

Dodajemy: 2+5 = 7

Liczba miesiąca = 4

Liczba roku 2021 = 2+0+1+2 = 5

Dodajemy: 4 + 5 = 9

Sumujemy otrzymane dane: 7 + 9 = 16 = 1+ 6= 7

Wibracja miesiąca tej osoby będzie odpowiadać liczbie 7.

Co przyniesie Siódemka, jako wibracja miesiąca? Wibracja ta będzie skłaniać do zastanawiania się i przemyśleń. Teraz należy dopuścić do głosu własną intuicję, ponieważ właśnie teraz pomoże nam ona podejmować właściwe decyzje.

Ważne będą dla nas w tym czasie podróże i sukcesy zawodowe, a także przyjaźnie.

Podobnie postępujemy, gdy chcemy obliczyć Liczbę Miesiąca Celów Życiowych dla pozostałych miesięcy i dowolnego roku.

Popatrzmy co wnoszą poszczególne wibracje:

Wibracja Miesiąca 1 – Przynosi nowe wydarzenia, sprzyja realizacji ważnych projektów wymagających odwagi, roztropności i odpowiedzialności. Trzeba liczyć wyłącznie na siebie. Korzystne będą podróże, interesy, kontakty z ludźmi, handel.

Wibracja Miesiąca 2 – zalecana jest ostrożność w działaniu, ponieważ efekty mogą nas nieco zaskoczyć. Będziemy skłonni do irytacji, łatwo będzie nas wyprowadzić         z równowagi.  Zalecane jest dyplomacja i spokój, bo możemy popełniać błędy lub przypłacić zdrowiem nasze postępowanie.

Wibracja Miesiąca 3 – miesiąc bardzo korzystny zarówno dla spraw osobistych, jak      i zawodowych. Powinniśmy być zdecydowani i stanowczy, trzeba wiedzieć czego chcemy. Dobre finanse, planowanie, podróże kontakty zawodowe i sprawy osobiste.  

Wibracja Miesiąca 4 – to miesiąc budowania fundamentów,  koniecznie kończmy teraz rozpoczęte wcześniej sprawy. Nie myślmy wyłącznie o przyszłości, ale uczmy się, koncentrujmy się na pracy. To najlepszy czas na wszelkie inwestycje związane z przyszłością.  

Wibracja Miesiąca 5 – W tym miesiącu uważajmy na wszystko, ponieważ grożą nam wszelkiego rodzaju straty, wypadki i przeciwności losu. Nie ryzykujmy, szanujmy zdrowie, pracujmy wydajniej i dbajmy o naszych najbliższych.

Wibracja Miesiąca 6 – w tym miesiącu będziemy musieli włożyć wiele wysiłku we wszystko, co robimy ponieważ wszystko teraz będzie zależało od nas samych.  Teraz mogą się pojawić pewne trudności, przeszkody i opóźnienia. Koniecznie dbajmy o naszą równowagę wewnętrzną i spokój oraz zdrowie.

Wibracja Miesiąca 7 – opisałam ją wyżej w przykładzie.

Wibracja Miesiąca 8 – bardzo ważny dla nas miesiąc. Teraz mają się szansę spełnić nasze ambicje i marzenia – szczególnie materialne. Możemy dokonać wielkich rzeczy  ponieważ będziemy mieć dużo energii i wewnętrznego magnetyzmu. Warto podróżować i domagać się dawno przysługujących nam praw. Możemy się śmiało zwracać o pomoc do innych wpływowych osób.

Wibracja Miesiąca 9 – ten miesiąc sprzyja przezwyciężaniu wszelkich przeszkód i trudności, szczególnie tych, które się nawarstwiły w poprzednim okresie. Mogą się pojawiać sytuacje konfliktowe, zdrady, oszustwa i straty. Teraz ostrożnie planujmy przyszłość.

Źródło: Gladys Lobos – Magia Numerologii

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter