Jak obliczyć swój indywidualny szczęśliwy dzień?

Jak obliczyć swój indywidualny szczęśliwy dzień? Czy jest to możliwe? Na to pytanie spróbujemy poszukać odpowiedzi. Numerologia przekonuje o tym, że życie składa się z liczb. Dzięki temu wiemy jaki los został zapisany w naszej dacie urodzenia, imieniu i nazwisku, numerze telefonu, domu itd. 

Jeśli interesujesz się numerologią, to na pewno chcesz wiedzieć, jakie dni są dla Ciebie szczególnie korzystne, a w jakie najlepiej wystrzegać się podejmowania ważnych życiowych decyzji. 

W życiu mamy raz lepsze, raz gorsze dni i czasem zupełnie nie wiemy dlaczego tak jest. Wykorzystując wiedzę numerologiczną możemy w łatwy sposób sprawdzić  czy w konkretnym dniu mamy dobry dzień na działanie. Dzięki tej wiedzy możemy także zaplanować ważne wydarzenia w naszym życiu. 

Jak obliczyć swój indywidualny szczęśliwy dzień? Jak to zrobić? 

Zaczynamy od zsumowania wybranej daty. Powiedzmy, że sprawdzamy jaki będzie dzień jutrzejszy, czyli 10.09.2021. Dodajemy: 1 + 0 + 0 + 9 + 2 + 0 + 2 + 1 = 15 = 1+ 5 = 6

Następnie do wybranej daty dodajemy wibrację naszego dnia i miesiąca urodzenia. 

Przykładowa data urodzenia: 22.09. 1989. sumujemy dzień i miesiąc 2 + 2 + 9 = 13 = 1+3 = 4 Wyliczony indywidualny dzień to 4. Dodajemy obie cyfry: 6 (wibracja badanego dnia) + 4 (dzień i miesiąc urodzenia) = 10 =1 Otrzymaliśmy wibrację 1, która jest wibracją dnia dla badanej osoby. 

Kolejny przykład: data urodzenia – 12.11. 1964 = 1 + 2 + 1 + 1 = 5. Dzień indywidualny ma wibrację 5. Dodajemy do niej wibrację badanego dnia i otrzymujemy: 6 + 5 = 11 = 1+ 1 = 2 – jest to wibracja badanego dnia dla wybranej osoby. 

Takie wibracje dnia jak: 4, 5, 6, 7, 8 i 9 uważa się za sprzyjające, pozostałe, czyli 1, 2 i 3 za niekorzystne. 

Spójrzmy zatem czemu sprzyjają lub nie sprzyjają poszczególne wibracje. 

Jedynka – w tym dniu nie powinniśmy zawierać umów, brać kredytów, przeprowadzać transakcji finansowych, zmieniać pracy, sprzedawać i kupować samochodów, domów i mieszkań. Dlaczego? Ponieważ w tym dniu nasze ego mocno się wybija i wszelkie nasze decyzje mogą być niekorzystne.  Dodatkowo możemy się narazić na straty i oszustwa. Warto go poświęcić pracy, bo to czas działania. Jedynka sprzyja działaniu, więc każdy może tego dnia osiągnąć coś ważnego. 

Dwójka – to nie jest dobry dzień na działanie, dzień ten sprzyja kształceniu, dlatego powinniśmy odpocząć, wyluzować się, medytować, sięgnąć po rozwojową literaturę a najlepiej uczyć się nowych rzeczy. Jednym słowem ten dzień należy spędzić z książką w ręku. To dzień owocnych kontaktów z kobietami, dlatego jeśli nastawisz się na współpracę z nimi wszystko potoczy się gładko. To także dobry moment na poproszenia kogoś o zrobienie czegoś na czym Ci szczególnie zależy. 

Trójka – to jest dzień, który powinniśmy poświęcić na zadbanie o swoje zdrowie, to czas na wszelkiego rodzaju kuracje oczyszczające, głodówki, wizyty u lekarza. Warto też w tym dniu poświęcić czas nauce i zadbać o samorozwój, a także poświecić się twórczości literackiej. Pochylmy się też w tym dniu nad potrzebującymi. Dzielmy się z innymi swoim szczęściem. To dzień idealny na spotkania towarzyskie, ludzie będą do ciebie lgnąć, na pierwszy plan wysuną się uczucia i miłość. 

Czwórka – to bardzo dobry dzień na wdrażanie nowych projektów, podpisywanie umów, na duże transakcje zakupowe i wszelkie pożyczki, kredyty, pod warunkiem, że umowa zostanie podpisana w tym właśnie dniu. To czas na pracę, czas umiaru i opanowania i przestrzegania zdrowej diety. Wszystko, co wymaga siły umysłu i starannego planowania zakończy się sukcesem. Dobry dzień na wyeliminowanie niepotrzebnych wydatków. 

Piątka – w tym dniu warto wprowadzać zmiany w swoje życie, podróżować, kupować, sprzedawać, tworzyć. To liczba kreatywności i wolności, w pracy warto reklamować siebie i swoje możliwości.  To czas ruszania do przodu bez oglądania się za siebie. Warto wykorzystać tę szczęśliwą wibrację. Należy jednak zachować ostrożność i nie pakować się w nic bez zastanowienia, szczególnie, jeśli dotyczy to pracy lub rodziny. 

Czemu sprzyjają kolejne wibracje?

Szóstka – to dzień umiarkowanego pilnowania budżetu oraz wszelkich transakcji finansowych, bez przesady, bo rachunki i wydatki nie są w tym dniu najważniejsze. Ten dzień sprzyja wprawdzie tym, którzy się starają pracować produktywnie, ale najważniejsza jest tu rodzina i sprawy z nią związane. To czas zbierania owoców naszej pracy, czas okazywania miłości i zrozumienia, czas dla rodziny i bliskich. Ważna jest w tym dniu edukacja, śmiało możemy zapisać się na kurs lub szkolenie. 

Siódemka – w tym dniu warto robić zakupy, podejmować różne przedsięwzięcia, zawierać przyjaźnie, przebaczać innym winy i poprawiać relacje międzyludzkie. Jednak przede wszystkim powinniśmy sobie odpuścić i spędzić trochę czasu na medytacji i rozmyślaniu o przyszłości. Nie jest to dobry dzień na inwestycje finansowe, ale możemy go poświęcić na planowanie ich. To czas szczęścia, także w grach liczbowych. 

Ósemka – tego dnia nie można się poddawać lenistwu, to czas intensywnej pracy, bo los nam wyjątkowo sprzyja, wszystko nam się w tym dniu uda. Czas odważnych decyzji i mądrych posunięć. To dzień materialnego sukcesu, dlatego jeśli się postaramy i z determinacją ruszymy do działania, to na pewno odniesiemy sukces. To dobry czas na inwestycje. 

Dziewiątka – to czas kończenia, finalizowania ważnych spraw w naszym życiu, czas odcinania się od przeszłości i wchodzenia w nowe możliwości. To dzień skłaniający do refleksji, rozmyślania i wyciągania wniosków. Jest to czas robienia porządków, po to, aby dać szansę na rozwinięcie się czegoś nowego. To czas uwalniania się od toksycznych osób w naszym otoczeniu oraz sytuacji, które już nam nie służą. 

Źródło: Internet

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter