Jak wybrać dobrą datę na ślub

Jak wybrać dobrą datę na ślub, aby była zgodna z numerologią? Dlaczego to takie ważne? W tym wpisie postaram się Wam to wyjaśnić.

Klamka zapadła, żenisz się, wychodzisz za mąż, wszystko dograne, data ślubu też wybrana. Pozostaje jednak jeszcze dużo do zrobienia. 

Powszechnie wiadomo, że organizacja ślubu i wesela, to niezwykłe ale równocześnie bardzo stresujące wyzwanie dla przyszłych małżonków. W Internecie znajdziecie wiele stron zawierających porady jak się do tej uroczystości przygotować, na co zwrócić uwagę.

To dla Was bardzo ważne przeżycie, dlatego  zróbcie wszystko, aby się do tej uroczystości jak najlepiej przygotować uwzględniając także wiedzę numerologiczną.

Kochacie się, w nazwie miesiąca jest przysłowiowe „r”, goście potwierdzają przybycie, pogoda?  No cóż, tu zapewne liczymy na łut szczęścia.

Choroba, pandemia, która może pokrzyżować nasze plany może się zdarzyć, ale nie znaczy to, że wybrana data ślubu jest zła, niekorzystne są tylko okoliczności.

Myślicie, że już wszystko zrobiliście, aby dzień przez Was wybrany zapewnił Wam szczęście i pomyślność. Nic bardziej błędnego.

Ważnym elementem tej ślubnej układanki, oprócz oczywiście łączących Was uczuć, jest odpowiednio dobrana data ślubu zgodna z numerologią.

Jak wybrać dobrą datę na ślub

Od tego powinniście zacząć przygotowania. Ponieważ dobra data, to nie tylko ta wybrana z kalendarza, tylko ta, która jest korzystna dla obojga przyszłych małżonków.

Aby ślub był udany, a małżeństwo miało jak najlepsze rokowania trzeba sprawdzić kilka ważnych z punktu numerologii czynników.

Bardzo ważny jest rok osobisty, dzień osobisty i miesiąc osobisty zarówno panny młodej, jak i przyszłego małżonka.

Warto zadbać o to, aby wybrać odpowiednią datę, bo przecież zależy nam na naszym szczęściu, dlatego zróbmy wszystko, aby tak się stało.

Jeśli macie już wybraną datę numerolog sprawdzi, czy jest odpowiednia. Jeśli jeszcze nie dokonaliście takiego wyboru podpowie, kiedy będzie najlepszy czas na Wasz ślub.

Źródło: własne

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter