Jak wykorzystać numerologię w naszym życiu

Jak wykorzystać numerologię w naszym życiu.  Numerologia, jak to już napisałam w poprzednim wpisie, to nauka opierająca się na matematycznych wyliczeniach, służących do analizy liczb i ich wpływu na nasze życie.

Bada człowieka i otaczający go świat przy pomocy liczb jego daty urodzenia oraz imion i nazwiska. Wiedzę tę możemy wykorzystać dla siebie nie tylko po to, by dowiedzieć się o swojej przeszłości i przyszłości.

Także o jego osobowości, życiu codziennym, wrażliwych częściach ciała, chorobach, skłonnościach i słabszych okresach zdrowotnych, a także możliwych przyszłych zdarzeniach.

Czego możemy się z numerologii o sobie dowiedzieć?

1. Numerologia informuje nas o tym, jakie mamy zalety, talenty i uzdolnienia oraz jak dzięki ich znajomości wykorzystać je w swoim życiu.

2. Pozwala poznać swoje mocne i słabe strony i wskazuje obszary, którym powinniśmy poświecić więcej uwagi, by poprawić swój charakter i zrozumieć samych siebie.

3. Dzięki numerologii, możemy określić osobowość, predyspozycje i cechy człowieka nawet te najgłębiej ukryte. Ujawnia,  sposób, w jaki patrzymy na siebie, pokazuje nasze odczucia, ambicje, potrzeby i pragnienia.

4. Numerologia daje nam informację na temat wyboru pracy, na co zwrócić uwagę by dawała nam ona satysfakcję i pozwalała spełniać się zawodowo.

5. Podpowiada, jak wykorzystywać dla osobistego rozwoju sprzyjające momenty w życiu i jak łagodzić okresy trudne i niesprzyjające.

6. Informuje o tym, na co powinniśmy zwrócić uwagę w kolejnych latach uwzględniając przesłania kolejnych wibracji, przez które będziemy zmierzać w przyszłość.

7. Umożliwia zebranie wskazówek o tym, jakiego partnera powinniśmy szukać dla siebie, oraz na co zwracać uwagę i nad czym pracować w już istniejących stałych związkach.

Jak wykorzystać numerologię w naszym życiu

8. Numerologia podpowie także, jakie imię wybrać dla dziecka, by zapewnić mu dobre wibracje, ponieważ imię nadaje charakterystyczne cechy i zewnętrzny rys osobowości.  Odpowiada także za twórczość i rozmach.

9. Możemy otrzymać odpowiedź na pytanie, na jaką datę ślubu się zdecydować, by zapewnić jak najlepsze wibracje dla związku.

10. Z numerologii możemy się dowiedzieć, jaki numer ma nasz dom lub mieszkanie i co dla nas z tego wynika. Możemy się dowiedzieć jak zmienić niekorzystne wibracje w wibracje nam sprzyjające.

11. Wiedza numerologiczna jest bardzo często wykorzystywana przez ludzi biznesu, ponieważ bardzo duże znaczenia ma fakt, jakie wibracje do biznesu wnosi nazwa firmy.  Ważne jest też to, jaki dzień wybieramy na jego otwarcie.

12. Numerologia uczy jak żyć w zgodzie i harmonii z otaczającymi nas ludźmi i wszechświatem by pozytywnie realizować wyzwania życiowe.

Jak widać zalety numerologii są bardzo duże i na pewno warto skorzystać z przesłania jakie dla nas niesie. Warto sporządzić osobisty Portret Numerologiczny, który całą prawdę o nas nam pokaże.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter