Jaki wpływ na rozwój firmy ma Księżyc, Merkury i Jowisz?

Jaki wpływ na rozwój firmy ma Księżyc, Merkury i Jowisz? Wybranie dogodnego okresu czasu na rozpoczęcie i rejestrację firmy wymaga dokładnego przemyślenia i sprawdzenia wielu okoliczności.

W poprzednich wpisach przedstawiłam kolejne kroki postępowania, aby z punktu widzenia numerologii ten czas był dla nas najlepszy, najbardziej korzystny.

Wiemy już, że bardzo ważne są wibracje portretu numerologicznego właściciela, wibracja jego podpisu, korzystne i niekorzystne pary liczb, 52 dni szczególnej wrażliwości i Czas Pustki.

Jeśli mamy już zgromadzone te wszystkie dane musimy sprawdzić jak położony jest Księżyc, Merkury i Jowisz, w badanym okresie, czyli po urodzinach właściciela.

Nie zakładajmy firmy, gdy Jowisz i Merkury znajdują się w retrogradacji oraz wtedy, gdy Księżyc jest w jałowym biegu lub gdy przebywa w znaku Ryb.

Dlaczego?

Ponieważ podobnie jak w Czasie Pustki mamy wówczas zmniejszoną energię i możemy odczuwać osłabienie, powolność, zły nastrój, często przechodzący w stany depresyjne smutek.

Merkury w retrogradacji przeszkadza szczególnie firmom handlującym i zajmującym się komunikacją. Ma zły wpływ także na inne firmy założone w tych dniach.

Jowisz w retrogradacji powoduje, że stoimy, a właściwie drepczemy w miejscu.

Będziemy się ciągle zastanawiać, co zmienić, co ulepszyć, a w efekcie nadmierny krytycyzm nie pozwoli nam się rozwinąć.

Natomiast Księżyc w znaku Ryb przynosi trudności z koncentracją, nie pozwala się skupić na wykonywanym działaniu, gdyż nasza uwaga jest rozproszona.

To, co rozpoczynamy, gdy Księżyc jest w znaku Ryb nie będzie trwało długo, dlatego nie warto rozpoczynać niczego nowego.

Załóżmy, że potencjalna właścicielka biznesu Anna Kowal zamierza założyć firmę po wrześniowym nowiu 2019 roku.

Ma korzystny podpis, jest po urodzinach, w tym okresie ma korzystne pary liczb i wyliczony Czas Pustki, który nie przeszkodzi w założeniu firmy.

Sprawdzamy następnie, jakie jest położenie Księżyca, Merkurego i Jowisza w okresie od października do grudnia 2019 roku.

Księżyc w znaku Ryb będzie przeszkodą w dniach 10, 11 i 12 października, 6, 7 i 8 listopada oraz 3, 4 i 5 grudnia.

Merkury będzie w retrogradacji od 31 października do 19 listopada 2019 roku.

Jowisz na szczęście w badanym okresie nie będzie nam przeszkadzał.

Powinniśmy poszukać odpowiedniej daty na założenie firmy z wyłączeniem niekorzystnych okresów.

Jak to zrobić? O tym w następnym artykule.

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter