Jakie imię wybrać dla dziecka

Jakie imię wybrać dla dziecka aby mu nie zaszkodzić? Na co zwrócić uwagę? Czy wystarczy tu intuicja matki, która podpowiada, że takie, a nie inne imię otrzymuje maluszek? Niezupełnie. Według Numerologów  imię dziecka powinno być przede wszystkim harmonijnie dopasowane do nazwiska i daty urodzenia. Powinno być także ładne i szczęśliwe.

Kiedy takie będzie? Jeśli oprócz podszeptów jakie w naszym kierunku są wysyłane, niekoniecznie przez byty pozytywne, ocenimy wartość numerologiczną imienia. Dzięki numerologii jesteśmy w stanie dobrać imię, które będzie służyło dobru dziecka i wspierało jego rozwój.

Niestety źle dobrane imię może dziecku zaszkodzić. Kiedy tak się dzieje? Otóż wtedy, gdy w wybranych imionach jest za mało wibracji liczb od 1 do 9 lub gdy wielu z nich brakuje.

Może to powodować problemy w prawidłowym rozwoju dziecka i trudności w sprostaniu wymaganiom, jakie niesie życie.

Ponieważ każda liczba ma swoją dobrą i złą stronę należy dołożyć starań, aby wybrać dobrze.  W przypadku  nieharmonijnego dobrania imienia do nazwiska i daty urodzenia może przejawiać wpływ swojej złej strony.

W takim przypadku dana osoba będzie się musiała bardzo starać, aby sprostać wyzwaniu i realizować pozytywne cechy tych liczb.

Jakie imię wybrać dla dziecka

Przy źle dobranym imieniu możemy napotykać na różne przykrości ze strony otoczenia a także trudności wewnętrzne.  Możemy mieć skłonność do chorób fizycznych i psychicznych.

Szczególnie niekorzystnym zestawieniem jest liczba 6 z liczbą 7, zwłaszcza wtedy, gdy 7 występuje w nadmiernych ilościach albo jej brak. Szóstka to liczba miłości rodziny, wyobraźni, zdolności organizatorskich i artystycznych, odpowiedzialności, poczucia piękna, dobrego gustu.

Jeśli występuje w nadmiernych ilościach może powodować martwienie się na zapas, lęki, ciągłe obawy o zdrowie.

Osoba, u której liczba 7 występuje w nadmiarze ma skłonności do depresji i innych chorób o naturze psychologicznej.

Każdy zły wybór imienia pogarsza sytuację osoby, której dotyczy, dlatego tak ważny jest jego dobór numerologiczny. Dotyczy to także doboru imienia np. przy bierzmowaniu,  a także zmiany nazwiska.

Imię, które jest stosowne numerologicznie polepsza los. Bardzo często takimi imionami są imiona postaci świętych, gdyż mają wysoką, subtelną wibrację.

W każdej sytuacji, czy to w zdrowiu, czy w życiu uczuciowym, czy zawodowym ważna jest równowaga. Wtedy najszybciej osiągamy sukcesy.

Nie znam kochających rodziców, którzy poprzez nadawanie dziecku imienia chcieliby mu zrobić krzywdę. Niemniej jednak czasem niewiedza może doprowadzić do pogorszenia jego losu.

Harmonia i równowaga jest niezbędna do tego, aby życie dziecka i jego los były bardzo dobre jakościowo.

Harmonijny układ liczb w portrecie numerologicznym kształtuje charakter, zdrowie, zdolności, zainteresowania, a zatem także los.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Numerologia Optymistyczna

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter