Kim jestem? Kobietą, matką, żoną, babcią, osobą, która kocha ludzi i zwierzęta i ciągle uczy się nowych rzeczy, bo tego domaga się jej umysł. 
Jeśli jesteś w tym miejscu to zapewne interesujesz się numerologią lub tarotem. Mam  nadzieję, że zechcesz tu zostać na dłużej, bo bardzo chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą.

Magia Numerologii – taką nazwę  przyjęłam dla mojego bloga (po długich miesiącach przemyśleń). Początkowo, ze względu na dużą ilość tekstów poświęconych kartom tarota nadałam mu inną nazwę, ale życie zweryfikowało moje zainteresowania i skierowało je na trochę inne tory.

Dlaczego Magia Numerologii?  Dlatego, że jest coś magicznego i niezwykłego w zwykłych wydawałoby się liczbach. Numerologia, to bardzo interesująca mnie dziedzina wiedzy, której poświęcam obecnie każdą wolną chwilę.

Co to jest numerologia? Otóż według popularnych wyjaśnień, w wielkim skrócie,  to prognozowanie z liczb, oparte na przekonaniu, że liczby zawarte w naszym imieniu, nazwisku, dacie urodzenia itd. mają wpływ na nasze życie.

Dlaczego numerologia?

Tak naprawdę wszystko zaczęło się od Tarota. Zainteresowałam się nim i poświeciłam wiele czasu na naukę i praktykę. Wiedzę na ten temat zamieszczam na mojej stronie,  dzielę się nią, ale już nie kładę kart Tarota. To dla mnie na zawsze zamknięta karta.

Numerologia pojawiła się w tym samym czasie, bo przez lata wspierałam się numerologiczną wiedzą przy stawianiu tarotowych prognoz.

Teraz to numerologia jest moją pasją i z radością odczytuję przesłanie jakie niosą liczby, poznaję jak wpływają na życie człowieka. Widzę jak dzięki nim można zmienić coś w swoim życiu, aby było łatwiejsze i bogatsze.

Samodzielnie pozyskaną wiedzę utrwaliłam poprzez udział w profesjonalnych kursach numerologii, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Obecnie oprócz numerologii zajmują mnie karty anielskie, karty które pokazują pozytywną stronę naszego życia, pomagają zrozumieć siebie i odnaleźć sens życia. Wróciłam też do kart klasycznych, które nie gorzej niż Tarot pokazują naszą rzeczywistość.

Nie stawiam już Tarota, ale możesz u mnie zamówić wróżbę z kart klasycznych, bo one także obok kart anielskich, mają w sobie wielką mądrość i moc. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj

Kim jestem?

Kreatywną Polką 50+, która ciągle poszerza swoje zainteresowania i uczy się nowych rzeczy. Numerologiczną 33, tzw. Liczbą Mistrzowską, z wykształcenia pedagogiem, z potrzeby duszy i serca humanistką, kochającą ludzi i zwierzęta.

Co znajdziesz na moim blogu?

Konkretną wiedzę numerologiczną, z której dowiesz się jak numerologia może zmienić Twoje życie na lepsze. Dowiesz się jak możesz poprawić swoje sprawy biznesowe poprzez odpowiednie dobranie nazwy firmy i jej przeznaczenia oraz dzięki dobrej wibracji podpisu.

Co możesz zrobić? Możesz skorzystać z artykułów na mojej stronie, uczyć się samodzielnie, albo wykorzystać moją pomoc w spojrzeniu na samego siebie poprzez magię liczb.

Zrób sobie indywidualny portret numerologiczny, który będzie dla Ciebie wskazówką i kompendium wiedzy o Tobie lub analizę firmy, aby poprawić jej funkcjonowanie i finanse.

Jeśli nie możesz tego zrobić samodzielnie takie opracowanie, czyli portret lub analizę firmy mogę dla Ciebie sporządzić. Więcej na ten temat tutaj.

Zapraszam Cię  na mojego fanpage, znajdziesz tu informacje o nowych wpisach i poznasz mnie bliżej.

Lucyna

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter