Kim jestem? Kobietą, matką, żoną, babcią, osobą, która kocha ludzi i zwierzęta i ciągle uczy się nowych rzeczy, bo tego domaga się jej umysł. 
Jeśli jesteś w tym miejscu to zapewne interesujesz się numerologią, runami lub tarotem. Mam  nadzieję, że zechcesz tu zostać na dłużej, bo bardzo chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą.

Magia Numerologii – taką nazwę  przyjęłam dla mojego bloga (po długich miesiącach przemyśleń). Początkowo, ze względu na dużą ilość tekstów poświęconych kartom tarota nadałam mu inną nazwę, ale życie zweryfikowało moje zainteresowania i skierowało je na trochę inne tory.

Dlaczego Magia Numerologii?  Dlatego, że Numerologia, to bardzo interesująca mnie dziedzina wiedzy, której poświęcam obecnie każdą wolną chwilę.

Co to jest numerologia? Otóż według popularnych wyjaśnień, w wielkim skrócie,  to prognozowanie z liczb, oparte na przekonaniu, że liczby zawarte w naszym imieniu, nazwisku, dacie urodzenia itd. mają wpływ na nasze życie.

Dlaczego numerologia?

Tak naprawdę wszystko zaczęło się od Tarota. Zainteresowałam się nim i poświeciłam wiele czasu na naukę i praktykę. Wiedzę na ten temat zamieszczam na mojej stronie,  dzielę się nią, ale już nie kładę kart Tarota. To dla mnie na zawsze zamknięta karta.

Numerologia pojawiła się w tym samym czasie, bo przez lata wspierałam się numerologiczną wiedzą przy stawianiu tarotowych prognoz.

Teraz to numerologia jest moją pasją i z radością odczytuję przesłanie jakie niosą liczby, poznaję jak wpływają na życie człowieka, widzę jak dzięki nim można zmienić coś w swoim życiu, aby było łatwiejsze i bogatsze.

Samodzielnie pozyskaną wiedzę utrwaliłam poprzez udział w profesjonalnych kursach numerologii, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Obecnie oprócz numerologii zajmują mnie runy, czyli magiczne znaki, podarowane ludziom przez Odyna, bóstwo mądrości, wojny i wojowników, poezji i magii.

Kim jestem?

Kreatywną Polką 50+, która ciągle poszerza swoje zainteresowania i uczy się nowych rzeczy. Numerologiczną 33, tzw. Liczbą Mistrzowską, z wykształcenia pedagogiem, z potrzeby duszy i serca humanistką, kochającą ludzi i zwierzęta.

Co znajdziesz na moim blogu?

Konkretną wiedzę numerologiczną, z której dowiesz się jak numerologia może zmienić Twoje życie na lepsze. Dowiesz się jak możesz poprawić swoje sprawy biznesowe poprzez odpowiednie dobranie nazwy firmy i jej przeznaczenia oraz dzięki dobrej wibracji podpisu.

Co możesz zrobić? Możesz skorzystać z artykułów na mojej stronie, uczyć się samodzielnie, albo wykorzystać moją pomoc w spojrzeniu na samego siebie poprzez magię liczb.

Zrób sobie indywidualny portret numerologiczny, który będzie dla Ciebie wskazówką i kompendium wiedzy o Tobie lub analizę firmy, aby poprawić jej funkcjonowanie i finanse.

Jeśli nie możesz tego zrobić samodzielnie takie opracowanie, czyli portret lub analizę firmy mogę dla Ciebie sporządzić. Więcej na ten temat tutaj.

Zapraszam Cię  na mojego fanpage, znajdziesz tu informacje o nowych wpisach i poznasz mnie bliżej.

Lucyna

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Mój biznes
  • Twitter