Kim jestem? Kobietą, matką, żoną, babcią, osobą, która kocha ludzi i zwierzęta i ciągle uczy się nowych rzeczy, bo tego domaga się jej umysł. 
Magia Numerologii – taką nazwę  przyjęłam dla mojego bloga (po długich miesiącach przemyśleń). Początkowo, ze względu na dużą ilość tekstów poświęconych kartom tarota nadałam mu inną nazwę, ale życie zweryfikowało moje zainteresowania i skierowało je na trochę inne tory.

Jeśli jesteś w tym miejscu to zapewne interesujesz się numerologią lub tarotem. Mam  nadzieję, że zechcesz tu zostać na dłużej, bo bardzo chętnie podzielę się swoją wiedzą na wskazane tematy.

Jak już wspomniałam jednym z nich jest numerologia. Numerologia, to bardzo interesująca mnie dziedzina wiedzy, dlatego właśnie numerologii poświęcam obecnie każdą wolną chwilę. Co to jest numerologia? Otóż według popularnych wyjaśnień, w wielkim skrócie,  to prognozowanie z liczb, oparte na przekonaniu, że liczby zawarte w naszym imieniu, nazwisku, dacie urodzenia itd. mają wpływ na nasze życie.

Dlaczego numerologia?

Tak naprawdę wszystko zaczęło się od Tarota. Zainteresowałam się nim i poświeciłam wiele czasu na naukę i praktykę. To, co wiem na temat Tarota zamieszczam na mojej stronie,  przekazuję wiedzę, ale już nie stawiam Tarota. To dla mnie na zawsze zamknięta karta.

Numerologia pojawiła się w tym samym czasie, bo przez lata wspierałam się numerologiczną wiedzą przy stawianiu tarotowych prognoz. Teraz to numerologia jest moją pasją i z radością odczytuję przesłanie jakie niosą liczby, poznaję jak wpływają na życie człowieka, widzę jak dzięki nim można zmienić coś w swoim życiu.

Kim jestem?

Kreatywną Polką 50+, która ciągle poszerza swoje zainteresowania i uczy się nowych rzeczy. Numerologiczną 33, tzw. Liczbą Mistrzowską, z wykształcenia pedagogiem, z potrzeby duszy i serca humanistką, kochającą ludzi i zwierzęta.

Co znajdziesz na moim blogu?

Konkretną wiedzę numerologiczną, z której dowiesz się jak numerologia może zmienić Twoje życie na lepsze. Jak się tego dowiedzieć? Najlepiej posiadać indywidualny portret numerologiczny, który będzie dla Ciebie wskazówką i kompendium wiedzy o Tobie. Taki portret mogę dla Ciebie sporządzić.

Zapraszam Cię  na mojego fanpage, znajdziesz tu informacje o nowych wpisach i poznasz mnie bliżej.

Droga Czytelniczko/Czytelniku! Jeśli udało ci się dotrzeć aż tutaj, to mam dla Ciebie prezent. Możesz pobrać zupełnie  darmowy PDF – „Samodzielna nauka Tarota” – kliknij i pobierz

Zapraszam do lektury

Lucyna

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Mój biznes
  • Twitter