Jak kocha numerologiczna Czwórka?

Jak kocha numerologiczna Czwórka?Jeśli jesteś numerologiczną Czwórką lub w twoim najbliższym otoczeniu znajdują się osoby o tej wibracji, to koniecznie przeczytaj, co o uczuciach Czwórek mówi numerologia.

Jakie są numerologiczne Czwórki?

Silne i stabilne, w kontaktach towarzyskich interesujące, ale opanowane i nie wylewne w okazywaniu uczuć. Ich charakter kształtuje się od pierwszych miesięcy życia, dlatego zmiana zachowania Czwórki z dnia na dzień jest niemożliwa, bo ona nie potrafi tak szybko się zmienić. Czwórka silnie nasiąka klimatem domu i aby ją zmienić trzeba wykorzystać sprawdzone metody pedagogiczne.

Kobieta –Czwórka

Panie Czwórki są inteligentne, towarzyskie i łatwo nawiązujące kontakty z innymi. Mają świetnie rozwinięty zmysł obserwacji, są pomysłowe, pełne entuzjazmu, skromne i rozsądne, potrafią zachować tzw. „zimną krew” w trudnych sytuacjach.

Bardzo często mężami tych pań są mężczyźni, z którymi spotykają się od wczesnej młodości. Są wiernymi przyjaciółkami, ich przyjaźnie trwają latami. Aby zbliżyć się do takiej osoby musisz wzbudzić w niej zaufanie.

Wyróżniamy trzy typy Kobiet – Czwórek

Pierwszy typ to kobiety, które całe swoje życie są w stanie poświęcić rodzinie.  Chętnie zostają w domu, jeśli mąż zapewni im godne życie. Nikomu nie odmawiają pomocy, uwielbiają dzieci, mogą z nimi rozmawiać o wszystkim i poświęcają im dużo czasu. Smacznie gotują i chętnie przyjmują gości.  Są wierne i potrafią czekać na swojego mężczyznę nawet wtedy, gdy to trwa długo. W ich domu, to mężczyzna gra pierwsze skrzypce i jest głową domu. Kobiety – Czwórki nie są zbyt gorące w okazywaniu uczuć, ale jeśli podpowiesz jej, czego oczekujesz, kobieta – czwórka chętnie spełni prośbę, ponieważ twoje zdanie jest dla niej najważniejsze.

Drugi typ kobiet- czwórek

Drugi typ kobiet- czwórek, to panie z podwyższonymi ambicjami, trzymające ludzi na dystans. Jest to szczególnie widoczne, gdy w rodzinie, w której się wychowywały były problemy. One są wówczas podejrzliwe i pełne obaw. Na szczęście panie –czwórki wykorzystują je do rozwoju i osiągania nowych celów, a jeśli realizują się pozytywnie zapominają o przykrościach.  Są to osoby bardzo odpowiedzialne i obowiązkowe, potrafią dochować tajemnicy, a dla znajomych i przyjaciół niezwykle życzliwe i gotowe do pomocy. Mimo, że potrafią się dostosować do partnera, to starają się zachować własną indywidualność. Twardo idzie przez życie i liczy tylko na siebie.  Nie idealizuje swojego partnera, widzi jego wady, ale akceptuje je, szczególnie, gdy widzi, że on się stara.

Trzeci typ kobiet- czwórek

Trzeci typ kobiet- czwórek to czyste, wyrachowane materialistki, dla których najważniejsze jest własne konto w banku, dobrobyt zapewniony przez partnera. Stosunek do ludzi zależy od stopnia ich użyteczności lub przydatności.

Ten typ kobiet pojawia się także wśród innych wibracji, ale u Czwórki jest bardzo nasilony.

Czwórka może się też przejawiać negatywnie. Są wówczas skąpe, wyobcowane, zaniedbane i nieobowiązkowe, ale zdarza się to bardzo rzadko.

Jeśli chcesz zdobyć Kobietę – Czwórkę to musisz:

– musisz mieć wyjątkową urodę, elegancki wygląd i zachowanie pełne galanterii;

– na pierwsze spotkanie przynieś tylko kwiaty i nie zarzucaj jej nachalnymi komplementami;

– nie przechwalaj się, pozwól jej samej zobaczyć, jaki jesteś, bądź otwarty i wesoły;

– staraj się być punktualny, odpowiedzialny i obowiązkowy, a przede wszystkim bądź jej wierny;

– patrz jej w oczy i z nich wyczytuj jak jesteś dla niej ważny, bo ona nie okaże ci tych uczuć w egzaltowany sposób, trudno ją uwieść, miłość jest dla nich ważna, ale nie dla nich „dzika” namiętność i szalone emocje;

– jeśli masz duży temperament seksualny poszukaj partnerki wśród innych wibracji, bo Panie – czwórki są bardzo wstrzemięźliwe.

Mężczyzna – Czwórka

Mężczyzn tych można podzielić na trzy typy.

Pierwszy, to Ci, którzy starannie wybierają swoją partnerkę życiową, ponieważ dla nich najważniejsza jest rodzina. Gdy dokonają wyboru są wierni partnerce do końca życia.  Kobieta, która zostanie jego żoną powinna mieć podobne zasady i światopogląd, posiadać cechy prawdziwej matki, dobrej gospodyni i wiernej żony.

Mężczyzna – czwórka później dojrzewa i później się starzeje. To bardzo cenna cecha ponieważ gdy osiąga wiek 40 – 50 lat, to jego charakter nie ulega zmianie na gorsze lecz odwrotnie pogłębiają się u niego takie cechy jak odpowiedzialność, wierność i stałość.  Ich najlepsze cechy ujawniają się szczególnie w sytuacjach krytycznych, są prawdziwym wsparciem dla potrzebujących pomocy.

Drugi typ

Drugi typ, to mężczyźni cechujący się wygórowanymi ambicjami i „oślim” uporem. Aktywni, spontaniczni i ruchliwi, lubią bywać w towarzystwie, wychodzić do klubów, czy restauracji. Najczęściej doskonale tańczą i są bardzo eleganccy.  Mają bardzo wysokie wymagania, co do przymiotów ich partnerek. Pociągają ich kobiety samodzielne, aktywne i z dużym poczuciem humoru. Najlepiej by to była piękna bizneswoman, która doskonale gotuje i umie się zajmować dziećmi. To mężczyźni wierni i odpowiedzialni i chociaż mało romantyczni, umieją być bardzo oddani. Mają miękkie i szlachetne serce, mimo twardości charakteru i dużej pewności siebie.  Do partnerki muszą czuć namiętność, ale też i szacunek. Najlepiej, aby na początku znajomości odgrywała rolę niedostępnej, wtedy na pewno będzie się o nią starał.

Trzeci typ mężczyzn czwórek, to wyjątkowi egoiści, dla których najważniejsze jest posiadanie. Często żenią się z wyrachowania, wybierają na żonę kobietę majętną i ustosunkowaną. dopóki partnerka będzie mu potrzebna, to jej nie zdradzi, ale jeśli uzna, że sobie bez niej poradzi szybko poszuka następnej. Ten typ mężczyzny często przybiera maskę niezwykle energicznej numerologicznej piątki, ale to tylko pozory, gdyż przy bliższym poznaniu wychodzi sztuczność i brak oryginalności.

Ze względu na materializm, jaki za sobą niesie czwórka, wśród mężczyzn z tej grupy jest najwięcej „utrzymanków”.

Jeśli chcesz zatrzymać przy sobie mężczyznę – czwórkę pierwszego lub drugiego typu powinnaś:

– dołożyć starań, by być dobrą gospodynią – droga do jego serca prowadzi przez żołądek;

– jeśli wróci z pracy w złym nastroju nie bombarduj go pytaniami „co się stało?”, daj mu czas, aby ochłonął, w przeciwnym razie tylko go rozzłościsz;

– jak najczęściej go chwal, zdecydowanie poprawisz tym jego nastrój;

– czytaj i dokształcaj się, mężczyźni czwórki cenią urodę partnerek, ale jeszcze wyżej ich intelekt;

– nie próbuj w jawny sposób go krytykować, on świetnie zna swoje wady, ale ponieważ jest niezwykle uparty, nigdy nie przyzna ci racji;

– nigdy na jego oczach nie flirtuj z innymi, gdyż to mężczyzna bardzo zazdrosny, a przy tym podatny na zranienie, z silnym poczuciem własności. Straci do ciebie zaufanie i nie zdołasz go odzyskać;

– pozwól mu wykonywać pomysły, które mu sama podsuniesz, bo on nie ma cech lidera;

– nie krytykuj go i nie obrażaj, bo poderwiesz jego wiarę w siebie i nigdy nie dopuści cię do swojego wnętrza.

Zalecenia do trzeciego typu Czwórek:

– jeśli nie przeszkadza ci jego materializm, masz pieniądze i piękną aparycję i w dodatku nie przeszkadza ci to, że ktoś się stara o ciebie tylko dla korzyści, to możesz takiego pana zatrzymać przy sobie.

Jak widać nie jest to chyba najłatwiejsza we współżyciu wibracja, ale tak naprawdę w każdej można się doszukać zarówno dobrych jak i złych cech. Być może poznanie wad i ograniczeń pozwoli na rozsądne podejście do numerologicznych czwórek.

Źródło: Emma Lange – Numerologia miłosna

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter