Jak kocha numerologiczna Dwójka?

Jak kocha numerologiczna Dwójka? Poprzednio opisałam numerologiczną Jedynkę. Dzisiaj czas na numerologiczną Dwójkę. Jak obliczyć, jaką jesteś cyfrą napisałam tutaj. Gdy już dokonasz obliczeń będziesz wiedział/a, czy ten artykuł jest właśnie o tobie. Jeśli nie, to być może o innej bliskiej ci osobie. Zapraszam do czytania.

Kobieta Dwójka

Kobieta Dwójka jest pełna tajemnic, delikatna i niepowtarzalna. Bardzo emocjonalna, ciepła, o pięknych oczach, z których można wyczytać wszystko. Mimo ogromnej wrażliwości w sytuacjach zagrożenia działa niezwykle sprawnie i logicznie. Jest wspaniałą rozmówczynią i słuchaczką, która swoim sympatycznym usposobieniem zachęca do zwierzeń.

Mądrość życiowa, jaką posiada Dwójka pozwala jej na uczenie innych, jak mądrze żyć.

Pozytywna dwójka

Pozytywna dwójka jest wspaniałą matką i panią domu. Potrafią zabawić gości i dbają, by nikt nie wyszedł z ich domu głodny. Są ogromnym wsparciem dla swoich najbliższych.  Ze względu na swoją wrażliwość mogą popadać w depresję.

Kobiety te bardzo dobrze wiedzą, o czym można, a o czym nie można porozmawiać z innymi i wiedzą jak znaleźć „klucz” do każdego. Potrafią się radośnie śmiać, a za chwilę zalać łzami, by po chwili znów się uśmiechać.

Mimo że sprawiają wrażenie słabych kobiet, to na pewno do nich nie należą.

Potrafią sobie radzić z problemami, twardo stąpają po ziemi i zawsze spadają na cztery łapy. To jedne z najsilniejszych psychicznie przedstawicielek płci pięknej.

Negatywna dwójka

Jeśli Dwójka realizuje się negatywnie, może z pięknej, wrażliwej osoby stać się przysłowiową „szarą myszą”, którą nie interesuje się ani partner, ani otoczenie.  Może też być kapryśna i żądać od innych spełniania jej zachcianek.

Jeżeli tak jest, to możemy mieć pewność, że Dwójka, jako dziecko została źle potraktowana przez swoich rodziców, którzy narazili ja na huśtawkę emocjonalną. Nie nauczyli jej  jak dbać o swoje emocje, jak bezpiecznie je okazywać i nad nimi panować.

Jak zdobyć Kobietę Dwójkę?

– musisz o siebie dbać, zwracać uwagę na swój wygląd zewnętrzny, zachowanie, wypowiadane słowa (nie znosi brzydkich wyrażeń), tematy rozmów;

– jeśli spełnisz jej oczekiwania zaprosi cię do swojego świata, ale to ty musisz pokazać, że jesteś harmonijną, miłą i życzliwą osobą;

– poddaj się jej urokowi i pozwól zatroszczyć o siebie, a nigdy tego nie pożałujesz;

– największym dla niej prezentem jest miłość, a od bliskiej osoby chętnie przyjmują perfumy, bieliznę, miłe, sentymentalne drobiazgi;

– interesują ja mężczyźni, którzy potrafią rozmawiać na tematy związane z szeroko pojętą kulturą, bowiem kobiety te bardzo mocno się nią interesują;

– nie jest zazdrosna, ale ma bardzo duże poczucie własności i lubi się chwalić partnerem, dla tego dbaj o to, by miała się, kim pochwalić;

– jeśli jednak przyjdzie ci do głowy wdać się w romans z inną, to miej pewność, że twoja dwójka zrobi to samo, nie zdradzaj, bo możesz ją stracić;

Jak kocha numerologiczna Dwójka?

Mężczyzna Dwójka

Mężczyźni o tej wibracji to wielcy indywidualiści, dlatego scharakteryzowanie ich nie jest łatwe. Z jednej strony to delikatni i wrażliwi marzyciele, z drugiej materialiści i pragmatycy, twardzi i niedostępni. Złożony charakter dwójek powoduje, że nie zawsze ich działania są zrozumiałe.

Często pod maską niezależności i twardości ukrywają swoją emocjonalność i w żadnym wypadku nie należy tej prawdy odkrywać przed innymi. Ona sama przejawia się w walce, gdyż najpierw na szalę rzucają emocje, a później rozsądek.

Mimo to, są dobrymi mężami i ojcami, często idą na ustępstwa i starają się pomagać innym. Bywają kapryśni. Imponują im kobiety silne i pewne siebie, odpowiedzialne, potrafiące podejmować decyzje, ale nie oschłe i zachowujące się jak mężczyźni.

Mąż – dwójka jest najbardziej oddany z partnerów. Troszczy się o kobietę, broni przed innymi, wspiera w trudnych sytuacjach.  W sytuacjach intymnych namiętny i delikatny, od partnerki oczekuje pieszczot i czułości.

Wady dwójek łatwo zamienić na zalety, dlatego życie z takim mężczyzną nie jest trudne.

Co zrobić by wasze relacje dobrze się układały?

Powinnaś:

– wnosić w wasze życie jak najwięcej romantyzmu, inicjować sytuacje intymne;

– cierpliwie znosić jego zmienne nastroje i pomóc mu przełamać chwile załamania;

– zachowywać się delikatnie i łagodnie, być osobą namiętną i gorącą;

– wprost mówić o swoich oczekiwaniach, co do związku, powiedz, że jest ważny, jeśli chcesz za niego wyjść za mąż, to też mu to powiedz;

– pokaż, że dla niego jesteś gotowa na wszystko, jego wrażliwa dusza na pewno to doceni;

– spędzaj z nim jak najwięcej czasu;

– nie wahaj się powiedzieć mu, że przy nim odkryłaś, co to jest prawdziwa miłość, że tylko on może cię zrozumieć i zaakceptować.

Mężczyzna – Dwójka jest dobry, łagodny i obdarzony poczuciem humoru. Partnerce zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Ma silne poczucie obowiązku, więc jeśli całkowicie cię zaakceptuje, to nigdy nie zdradzi.

Będziesz dla niego najważniejsza.

 

Źródło: Emma Lange – Numerologia miłosna

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter