Jak kocha numerologiczna Dziewiątka?

Jak kocha numerologiczna Dziewiątka? Numerologiczna Dziewiątka zamyka cykl rozważań, na temat tego, jak realizują się uczuciowo poszczególne wibracje. Dziewiątki, to indywidualiści o wielkiej wewnętrznej sile, pozbawieni egoizmu, trochę niepraktyczni, ale bardzo hojni. Często wybierają taki zawód, w którym mogą się spełniać służąc innym.

Kobieta – Dziewiątka

Panie Dziewiątki są silne i zdecydowane, zawsze wiedzą, czego chcą, a jeszcze lepiej, czego nie chcą. Trudno im się wpisać w ogólnie przyjęte ramy ludzkich oczekiwań i źle znoszą środowisko, w którym są silne stereotypy i uprzedzenia. W swoim otoczeniu często mają wielu wrogów. Bierze się to stąd, że inni ich nie rozumieją i zwyczajnie im zazdroszczą.

Kobiety – Dziewiątki są zrównoważone, mniej emocjonalne niż mężczyźni spod tej wibracji, nie lubią awantur i przemocy. W działaniu zdecydowane, doskonale potrafią określić własne cele i umieją do nich dążyć.  Chętnie wysłuchują innych, same także potrzebują ludzkiej życzliwości, ale nie obdarzą zaufaniem osoby, u której zauważą jakiś fałsz.

Wierne, zarówno w przyjaźni, jak i w miłości, ale nie można być o nie zazdrosnym i trzymać ich przy sobie siłą, bo są na to zbyt delikatne.

Dziewiątka umie kochać głęboko, szczerze i z oddaniem, ale początkiem uczucia musi być przyjaźń, bo aby mogła pokochać potrzebny jej czas. Prawie nigdy nie robi niczego z myślą o korzyściach, czy własnej wygodzie. Pragnie podróżować, rozszerzać horyzonty i aktywnie zdobywać wiedzę.

Kobieta – Dziewiątka

Życie kobiet – dziewiątek to pasmo wzlotów i upadków, ale wrodzony optymizm pomaga im przeżyć trudne chwile.

Dzieci dla kobiety- dziewiątki, to przede wszystkim przyjaciele. Jeśli nie uda im się wypracować z nimi takiej relacji, to bardzo się tym trapią. W wychowywaniu potomstwa potrzebują pomocy i wsparcia małżonka, z którym powinny przestudiować odpowiednią literaturę, aby wspólnie opanować trudną sztukę mądrego rodzicielstwa.

Kobieta – dziewiątka ma także cechy negatywne. Jedną z nich jest skłonność do obrażania się. To kobiety uczciwe, interesujące, ale bardzo dumne.  Izolacja od ludzi może sprawić, że zamkną się w sobie, staną się nieprzyjemne i demonstrujące innym swoją wyższość. Jeśli obiorą taki kierunek rozwoju, to nie będą umiały przyjmować pomocy od innych i popadną w depresję.  Mogą się także stać zwykłymi plotkarkami, choć jest to zjawisko niezwykle rzadkie wśród pań o tej wibracji.  Kobiety – dziewiątki, popadły w depresję mogą sięgać po alkohol, a nawet uzależnić się od niego i spaść na samo dno. Niezbędna jest w tedy pomoc przejawiająca się jasno wytyczonym dla nich celem, dzięki któremu wyrwą się z dołka.

Jeśli w twoim otoczeniu pojawi się kobieta –  marzycielka i idealistka, dla której nie jest ważne twoje konto bankowe, to zastanów się czy to partnerka dla ciebie, bo zdobyć ją wcale nie jest łatwo.

 Co zatem zrobić, aby zdobyć jej przychylność?

Aby zdobyć Kobietę – Dziewiątkę przede wszystkim powinieneś:

– oczarować ją czystością ducha, odczuwaniem świata i twórczym sposobem myślenia;

– zachować dla siebie informacje o dotychczasowych podbojach i romansach;

– nie bądź skąpcem, bo jej się to nie spodoba;

– służ jej radą i pomocą zawsze wtedy, gdy tego potrzebuje;

– bądź dla niej przyjacielem;

– nie krytykuj jej poglądów na życie, nie zabraniaj jej myśleć samodzielnie;

– pracuj nad swoimi emocjami, ona nie znosi agresji,

– nie ukrywaj swoich wad, a ona pomoże ci się z nimi uporać.

Kobiety – Dziewiątki otwierają się na doznania intymne tylko wtedy, gdy jest ku temu odpowiednia atmosfera. Romantyzm partnera na pewno odgrywa tu znaczącą rolę. One nie są ani zimne, ani gorące, są po prostu różne. Nic na siłę!

Jak kocha numerologiczna Dziewiątka?

Mężczyzna – Dziewiątka

Mężczyźni – dziewiątki, to rycerze, którzy szukają swojej księżniczki, wierni i oddani w miłości i przyjaźni. Jeśli taki mężczyzna mówi, że kocha, to znaczy, że tak jest.

Mężczyzna – dziewiątka lubi pracować, poprawiać swoją sytuację materialną, ale nie jest zachłanny, czy dwulicowy. Nigdy nie prowadzi gierek z bliskimi mu osobami.  Jest niepokorny i niezależny o silnym dążeniu do wolności.

Często są to osoby miłosierne szlachetne i wielkoduszne. Dają i nie pytają, czy dostaną coś w zamian, mają wielu przyjaciół i znajomych, ale to indywidualiści, którzy nikomu nie pozwalają się zbliżyć tak naprawdę.

Panowie – dziewiątki są bardzo dobrymi ojcami, ale ich zainteresowanie dziećmi wzrasta wraz z ich wiekiem, wtedy mogą z nimi nawiązać intelektualną wieź i pokazać im, że zawsze mogą na nich liczyć.

Jak zatrzymać przy sobie Mężczyznę – Dziewiątkę?

Jeśli spodoba Ci się pan o tej wibracji powinnaś:

– starać się zawsze zachować spokój, ten mężczyzna ma emocje jak morze, więc nie rób niczego, co mogłoby wywołać fale, bo awantury was zniszczą;

– nie próbuj go do niczego zmuszać, on kocha wolność i będzie się buntował, nie rozkochasz go na siłę i nie zatrzymasz, jeśli zechce odejść;

– nie zabraniaj mu zajmować się tym, co lubi, pozwól mu pobyć sam na sam ze sobą;

– stymuluj go intelektualnie, zmuszaj do rozmów i dyskusji, pokaż, że życie z tobą jest interesujące;

– pozwól się zdobywać, nie zarzucaj go wyznaniami;

– nie dyskutuj z nim, jeśli widzisz, że wrócił do domu w nastroju, jak chmura gradowa, daj mu czas, by się wyszalał po swojemu;

– opracuj własną taktykę postępowania w przypadku jego depresji lub złych humorów, zgódź się z nim nawet, jeśli myślisz inaczej, wyprostujesz wszystko, gdy będzie na to odpowiedni czas.

Mężczyzna – Dziewiątka

Wśród mężczyzn dziewiątek można wyróżnić dwa typy osobowości – pierwszy typ pokazujący siłę swych emocji i działań i drugi skrzętnie ukrywający emocje i uczucia.

Mają ogromną intuicję i potrafią w ludziach czytać, jak w otwartej księdze, ale nie potrafią się przystosować do partnerów.

Wśród nich są też grupy mężczyzn, którzy jeszcze nie rozczarowali się życiem i ci, którzy już stracili jego smak. Pierwsi to delikatni ludzie, dobrzy i realizujący się pozytywnie. Drudzy to ofiary własnej depresji, zranieni lub oszukani przez kogoś, pielęgnujący w sobie negatywne przeżycia. Bardzo często popadają w alkoholizm lub narkomanię. Najlepszą formą pomocy dla nich jest fascynująca, odpowiedzialna praca lub hobby.

Pozytywnie realizująca się dziewiątka, to człowiek o wielkiej wewnętrznej sile.

Źródło: Emma Lange – Numerologia Miłosna

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter