Jak kocha numerologiczna Jedynka?

Jak kocha numerologiczna Jedynka? Na podstawie Liczby Drogi Życia określamy ludzi mianem cyfr. Mówimy, że ktoś jest numerologiczną dwójką, szóstką, czy dziewiątką. Zdarza się, że na naszej drodze życia pojawia się osoba, która bardzo nam się podoba, a niestety nie odwzajemnia naszych uczuć. Być może to ktoś, kto nigdy nie będzie nami zainteresowany, a może nie wiemy jak do niego/do niej dotrzeć. Warto policzyć, jaką cyfrą numerologiczną jest nowo poznana osoba lub nasz Partner/ka i poznać ją bliżej. Wystarczy znać datę urodzenia takiej osoby.

Jak obliczyć, jaką liczbą numerologiczną jest dana osoba?

Przypuśćmy, że jest to osoba urodzona 14. 12. 1979 roku.

Sumujemy wszystkie cyfry z daty urodzenia : 1+4+1+2+1+9+7+9=34=3+4=7

W tym przykładzie Liczba siedem będzie kluczem do poznania tej osoby.

Pamiętajmy, że zawsze redukujemy otrzymaną sumę cyfr do jednej, tak jak w powyższym przykładzie 34=3+4=7.

Wyjątek stanowią tak zwane liczby mistrzowskie. Jeśli w wyniku dodawania otrzymamy liczbę 11, 22, 33, 44, to tych liczb już nie sumujemy.

Zobaczmy, zatem jak to jest z miłością w przypadku numerologicznych Jedynek.

Kobieta Jedynka

Przedstawicielki tej wibracji można podzielić na dwie grupy. Pierwsza to te, które przejawiają w swoim zachowaniu tzw. syndrom Kleopatry, druga to subtelne księżniczki.

Kobieta z syndromem Kleopatry jest ambitna, skryta, umiejąca zręcznie wykorzystać innych do realizacji własnych celów, idzie przez życie z podniesiona głową i nie widzi tych, których depcze. Mężczyzna jest dla niej narzędziem do osiągnięcia celu, zarówno w osobistych, jak i zawodowych planach.

Kobieta – Jedynka jest zazwyczaj piękna, dlatego z łatwością znajduje klucz do męskich serc.  Aby ją zdobyć trzeba być niezłym pochlebcą. Idzie przez życie z entuzjazmem i nawet, jeśli upada, potrafi się podnieść i iść dalej.

Im bardziej rozwija się  w niej „Kleopatra”, tym większe są jej ambicje, pycha i dominacja. Często otacza je grono mało szczerych i uczciwych osób, gdyż większość nie zgadza się z jej sposobem bycia lub udaje, że się zgadza ukrywając prawdziwe uczucia.

U tych Pań, w których „Kleopatra” śpi można dostrzec niezwykle marzycielską i romantyczną duszę. Nigdy nie stawiają się na pierwszym miejscu, czasem są  pozornie niezauważalne, potrafią jednak zawrócić w głowie i bardzo trudno je zapomnieć. One po prostu nie afiszują się ze swoimi ambicjami. Są przyjazne i uprzejme, dobre wśród nich kochanki i przyjaciółki. Od mężczyzn oczekują pieszczot i delikatności, są bardzo wrażliwe i podatne na zranienie.

Kobiety – jedynki często preferują towarzystwo mężczyzn, to ich uwagę pragną na siebie zwrócić, gdyż chęć podobania im się jest u nich znacznie większa niż u pozostałych kobiet.

Jak postępować z kobietą – jedynką? Oto kilka rad dla Panów:

– nie starać się nad nią dominować – dominacja to jej przywilej;

– nie zawieść jej zaufania, bo można nigdy go nie odzyskać;

– okazywać zainteresowanie, komplementować i przesyłać pełne podziwu spojrzenia;

– na randki zabierać do dobrych restauracji, dawać kwiaty lub inne drobiazgi, które ją ucieszą;

– wzmacniać uczucia różnymi drobiazgami (niekoniecznie o dużej wartości materialnej), ale podarowanymi z serca;

– powstrzymać zazdrość, gdyż skoro ona – królowa obdarzyła cię uczuciem, to nie może być niewierna, przeciwnie jest dobra, troskliwa i wierna;

– bardzo ważne są dla niej słowa, dlatego zastanawiaj się, co mówisz, do czego się zobowiązujesz, bo w przypadku niedotrzymania obietnic i zobowiązań może dochodzić do spięć i kłótni;

– ustępuj jej, choćby pozornie, a będziesz mężczyzną jej życia.

Kobieta – Jedynka nie stawia na pierwszym miejscu urody partnera, ważne jest dla niej to, czy jej ustąpi, czy jest uprzejmy. Najczęściej podobają jej się mężczyźni od niej dużo starsi, albo młodsi, w zależności od tego, jaką rolę zechce w tym związku odegrać, ale nie potrafi być szczęśliwa z rówieśnikami.  Najlepszymi partnerami są dla niej mężczyźni wrażliwi, spolegliwi, lojalni i cierpliwi, gdyż to ona będzie odgrywać w związku pierwsze skrzypce.

Jak kocha numerologiczna Jedynka?

Mężczyzna – Jedynka

Jego charakter i wygląd najlepiej odzwierciedla król zwierząt – lew. Przystojny, ładny i zadbany, ma swój styl i wie, czego chce. Kobiety lecą do niego jak ćmy do ognia. Ognista natura, ogromna siła życiowa, energia, aktywność i urok osobisty, to zalety mężczyzn – jedynek.

Ma też cechy negatywne, takie jak egoizm i samolubstwo, dominacja, brak odpowiedzialności i niechęć do podejmowania obowiązków.

Pragnie być chwalony i zauważany, czasem bywa uparty, nie toleruje flirtów, w jakie ewentualnie mogłaby się wdać jego partnerka i nie wybacza zdrady.

Mężczyźni – Jedynki to najczęściej realiści i materialiści, ale hojni dla swoich partnerek.

Co zrobić, aby zatrzymać go na dłużej?

– musisz ciągle o siebie dbać, zarówno o wygląd zewnętrzny, jak i o intelekt;

– nie prowokuj awantur, nie szukaj „dziury w całym”;

– zachowuj pogodną twarz i dobry nastrój, okazuje radość z faktu, że jesteście razem;

– chętnie zakładaj szpilki i wychodź razem z nim, zapraszaj gości;

– nie staraj się go zdominować, jeśli zawinił przyjmij przeprosiny, bo więcej razy tego nie uczyni, w końcu to on jest królem zwierząt;

– swoje zdanie spróbuj przeforsować używając pochlebstw, spraw by sam chciał zrobić to, czego oczekujesz;

– dbaj o intymną sferę waszego życia (piżama pod szyję i papiloty tylko go odstraszą);

– poświęcaj mu jak najwięcej uwagi i często go chwal;

– wzmacniaj związek nie tylko pięknym wyglądem, biżuterią, czy strojem, ale przede wszystkim intelektem;

Dobrze, jeśli mężczyzna – jedynka żeni się po 30 roku życia, gdy osiągnie już pewną dojrzałość i stabilność materialną. Jego życie rodzinne będzie wówczas mniej burzliwe.

Jeśli wybrałaś mężczyznę – jedynkę to pamiętaj, aby zawsze być mądrą i piękną, romantyczną i aktywną, a wtedy on spełni wszystkie twoje kaprysy. Łatwo go zdobyć, trudniej zatrzymać, ale gdy pokocha, to dla tej miłości zrobi wszystko.

Źródło: Emma Lange – Numerologia miłosna

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter