Jak kocha numerologiczna Ósemka?

Jak kocha numerologiczna Ósemka? Przyjrzyjmy się dzisiaj tej trochę skomplikowanej wibracji. Numerologiczne Ósemki, to osoby niezwykle oddane swoim bliskim i tak samo pracy, którą wykonują, dlatego żyją pod ciągłą presją, by sprostać jednemu i drugiemu zadaniu. Bardzo często są rozdarte między ukochaną osobą, a pracą i nie bardzo wiedzą jak postąpić. To zrównoważeni i spokojni partnerzy.

Kobieta – Ósemka

Panie urodzone w tej wibracji, to czarujące i miłe osoby, niezwykle zagadkowe. Czasem sprawiają wrażenie nieco oschłych, gdyż nie ujawniają swoich uczuć. To bardzo silne kobiety, potrafią ciężko pracować i wiele znieść, dobre gospodynie i przyjaciółki własnych mężów.

Kobieta ósemka jest spokojna i poważna, skoncentrowana na swoich celach i dążąca do ich realizacji. Niełatwo zdobyć jej zaufanie. Nie znosi oszustwa. Uczciwość to jeden z gwarantów dobrych stosunków z ta panią. Jest cierpliwa, poważna i wiarygodna.

Panie spod tej wibracji są wyjątkowo zależne od przestrzeni życiowej, bardzo pragną mieć własny dom, w którym czują się komfortowo i wtedy ich życie dobrze się układa.

Czasem mogą się czuć niezrozumiane, popadają wówczas w smutek, pesymizm i brak wiary we własne siły.

Przedstawicielki tej wibracji nigdy nie wyróżniają się kosztem innych. Interesują się modą i nowinkami intelektualnymi. Samodzielnie dążą do doskonałości i szukają swojego miejsca w świecie. Ze względu na to, że ósemka to liczba karmiczna za wszelkie osiągnięcia płaci wysoką cenę, dlatego sukces jest możliwy tylko poprzez ciężką pracę i cierpliwość.

Panie te są z natury wielkoduszne i gotowe przyjść z pomocą cierpiącym. Bardzo ważna jest dla nich rodzina, żyją nie tylko swoimi sprawami, ale także sprawami bliskich, rodziców, czy przodków.  Bardzo ważna jest dla nich uczciwość.

Jeśli zauważymy u Ósemki negatywne cechy, to musimy wiedzieć, że nie realizuje się w dobrym kierunku. Wybiera wówczas samotność i drogę kariery, a nie rodzinę. Niszcząco na jej życie wpływa też przygnębienie i pesymizm, nie będą umiały sobie poradzić z trudnościami życiowymi. Ósemki negatywne może też cechować obawa przed ryzykiem i spontanicznym zachowaniem, dlatego ich życie może być wtedy po prostu nudne.

Jak zdobyć Kobietę- Ósemkę?

Jeśli taka kobieta wpadnie ci w oko to powinieneś:

– zaprezentować się, jako mądry, oczytany i dobrze wychowany człowiek;

– prowadzić inteligentną dyskusję i zafascynować ją sobą;

– bądź naturalny, staraj się jak najczęściej wywołać jej uśmiech;

– bądź uczciwy i spontaniczny;

– nie flirtuj z nią, jeśli twoje zamiary nie są poważne, szanuj jej uczucia, a ona sama zdecyduje, czy chce z tobą się związać;

– nigdy jej nie zdradzaj, bo chociaż one nie robią awantur, ani nie sprawdzają partnera, to oczekują uczciwej odpowiedzi, a wtedy nie możesz liczyć na wyrozumiałość;

– pokazuj jej świat twoimi oczami i spraw, by czasem znalazła się w świecie jak z bajki, postaraj się by uwolniła się od jakichkolwiek obciążeń psychicznych, a lepszej od niej żony nie znajdziesz.

Mężczyzna Ósemka

Przedstawiciele tej wibracji to ludzie odpowiedzialni, konsekwentni i ambitni, często marzący o wielkiej karierze zawodowej. Tak jak przedstawiciele innych wibracji mogą się realizować pozytywnie lub negatywnie. Wyróżniamy wśród nich dwa typy: pierwszy to bardzo oddani rodzice, drudzy to osoby kochające wolność.

Zarówno w jednym jak i w drugim typie są osoby realizujące się pozytywnie lub negatywnie.  Mężczyźni ósemki są błyskotliwi, mądrzy i inteligentni.  Umieją się podobać kobietom, są szarmanccy i naturalni w kontaktach. Bardzo długo czują się młodo i tak też są postrzegani.

Mają dobrą intuicję, która pomaga im w realizacji konkretnych zadań.  Stawiają przed sobą cele i starają się za wszelka cenę je zrealizować. Panowie ci, to indywidualiści, dlatego życie z nimi nie jest łatwe. Oszczędnie pokazują swój świat wewnętrzny i tak naprawdę nigdy nie otwierają się do końca, nawet dla bliskich są często zagadką.

Mężczyźni ósemki, mimo że patrzą na świat nieco inaczej, doskonale potrafią dostosować się do partnerki. Panowie ci potrafią być hojni i chętnie pomogą, jeśli widzą kogoś w biedzie, ale jeśli ktoś ich oszuka już nigdy nie znajdzie u nich wsparcia.

Jak zatrzymać przy sobie takiego mężczyznę?

Jeśli mężczyzna Ósemka podbił twoje serce to powinnaś:

– nieustannie się zmieniać (fryzura, makijaż, stroje), staraj się być oryginalna i nietuzinkowa;

– rozmawiać z nim o jego pracy, on tego potrzebuje;

– staraj się zdobyć jego uznanie, niezależnie od tego czy pracujesz zawodowo, czy zajmujesz się rodziną pokaż, że jesteś wyjątkowa w tym, co robisz;

– nie krytykować i nie osądzać ósemki, mężczyzna ten wie dobrze, jakie ma wady, jeśli chcesz mu na cos zwrócić uwagę lepiej podziałają żarty, on na pewno się nad tym zastanowi;

– starać się dbać o siebie, ładnie wyglądać, pokazywać, że jesteś w stanie poradzić sobie w różnych sytuacjach;

– nie naciskać na ósemkę, ponieważ on i tak zrobi wszystko tak jak on zechce, nie lubi aby nim dyrygować;

Jak kocha numerologiczna Ósemka?

Mężczyzna Ósemka realizujący się pozytywnie, to wyjątkowo wierny partner, ( jeśli zdradzi to ma naprawdę ważny ku temu powód), bardzo dobry ojciec kochający rodzinę i starający się zapewnić jej wszystko, co najlepsze.

Jeśli nie jest nastawiony na rodzinę, to trudno go w jakikolwiek sposób nakłonić do małżeństwa. Będzie ciągle dążył do wolności, nie uznaje żadnych autorytetów, to prawdziwy buntownik.

Negatywnie realizujący się Mężczyzna Ósemka, to człowiek zajęty wyłącznie sobą i swoimi planami. Dumny i ambitny, gotowy na wszystko, aby zrealizować swoje cele.

To często domowi dyktatorzy, których można pokonać tylko uśmiechem i cierpliwością, a także siłą, sprytem i pomysłowością.

 

Źródło: Emma Lange – Numerologia Miłosna

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter