Jak kocha numerologiczna Piątka?

Jak kocha numerologiczna Piątka? Numerologiczne Piątki, to dość skomplikowane osobowości. W większości przypadków ludzie są typami mieszanymi, posiadają 50% pozytywnych cech i 50% negatywnych. W przypadku numerologicznych Piątek w przeważającej większości jest to proporcja 80 do 20%, a nawet może być 100 do 0%. Jest to niespotykane wśród innych wibracji. Kiedy spotkasz Kobietę – Piątkę nie od razu wiesz, co o niej myśleć, ponieważ ona zawsze skrywa jakąś tajemnicę. Bardzo często rozszyfrowanie jej zajmuje całe życie.  Kiedy na twojej drodze pojawi się wyjątkowo atrakcyjny, zachowujący się bardzo śmiało mężczyzna, to na pewno będzie numerologiczna Piątka.

Kobieta – Piątka

Panie, którym patronuje cyfra 5, to bardzo mądre, budujące swoje życie w oparciu o niesamowitą intuicję, z której w pełni korzystają. Damy urodzone pod wpływem tej wibracji są dumne i nigdy nie narzucają się mężczyznom. Kobietę – Piątkę niełatwo zdobyć, gdyż jest mądra i samodzielna.

Jak obliczyć, jaką jesteś wibracją? Zajrzyj tutaj.

Wśród kobiet Piątek można wyróżnić dwa typy osobowości. Pierwszy, to osoby o wysokiej samoświadomości, pięknej duszy, zrównoważone i interesujące.  Są odpowiedzialne i nie zostawią innych w biedzie.  Nic ich nie przeraża, ani trudności, ani kłopoty, jeśli zaczną coś robić, to doprowadzą sprawy do końca. Są wzorem do naśladowania, bardzo dobre z nich matki i żony.  Dla dzieci są źródłem wiedzy i wielkim wsparciem. To szlachetne i wielkoduszne kobiety, potrafiące wybaczać, pomagać, dziękować i wyrażać wdzięczność.  Każdego, kto im kiedykolwiek pomógł pamiętają i nigdy nie zostawią bez wsparcia.

Kobieta – piątka jest bardzo aktywna, trudno jej się poświecić tylko dla domu. Jest na tyle energiczna i zorganizowana, że potrafi ułożyć swoje życie tak, aby być dobrą żoną, matką i spełniać się zawodowo. Staranne i dokładne mogą zajść wysoko w karierze zawodowej.

Partnerem dla niej musi być mężczyzna, na którego zawsze może liczyć, ale także ktoś, kto dorówna jej pod względem intelektualnym. Niestety często te silne kobiety łączą się z mężczyznami słabszymi od siebie i nie zawsze są szczęśliwe. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że potrafią oddzielić życie zawodowe od rodzinnego, dzięki temu nie przenoszą ewentualnych negatywnych emocji na swój dom.

Drugi typ Kobiet – Piątek

Drugi typ Kobiet – Piątek, (chociaż niezwykle rzadki!), to panie gadatliwe i zrzędliwe, zainteresowane tylko własnymi problemami, ewentualnie ploteczkami od koleżanek, czy sąsiadów.  Wprawdzie dużo osób je odwiedza, ale nie mogą liczyć na realną pomoc od tej pani. Wszystkie korzyści traktują jak coś, co im się należy. Nigdy nie okazują wdzięczności, są bardzo trudnymi teściowymi.  Bardzo często wybierają za męża mężczyznę, który umożliwi im rezygnację z pracy i bycie gospodynią domową, ale niestety po powrocie do domu on musi wysłuchiwać jej narzekań na temat tego jak ciężko ona w domu pracuje i jak on powinien być jej za to wdzięczny.

To prawdziwa domowa dyktatorka, żądająca całkowitego posłuszeństwa, pragnie mieć nad wszystkim kontrolę, aby wszyscy się jej bali.  Oczekuje szacunku, co w obliczu jej dyktatorskiego nieustępliwego charakteru nie może mieć miejsca. Kobiety te nie są też dobrymi matkami.  Sprawy dzieci ich nie interesują, mają być całkowicie posłuszne i tyle, one same źle się czują w ich obecności i często udają posłuszne.  Panie te zawsze są niezadowolone z innych, bo w ich mniemaniu tylko one są idealne.

Jedyną zaletą tych pań jest to, że znają granicę narzekań i pretensji i potrafią się w nich zatrzymać, choćby po to, aby dokończyć dzieła innym razem. Są zależne od partnera i boją się samotności oraz tego, że sobie same nie poradzą, dlatego czasem potrafią się dostosować.

Na szczęście (jak już wspomniałam) ten typ kobiety nie pojawia się zbyt często.

Jeśli zainteresowała cię Kobieta – Piątka to:

– nie mów jej tego od razu, dla niej ważniejsze są czyny, niż słowa;

– pokazuj się jej od jak najlepszej strony, zaproś do dobrej restauracji, ale nie narzucaj się z nadmierną adoracją i alkoholem;

– nie przyspieszaj biegu wydarzeń, baw ją rozmową na różne tematy, ona to doceni;

– bądź prostolinijny, wykaż się dużym poczuciem humoru;

– nie schlebiaj, nie sil się na wyszukane komplementy, nie narzucaj się, pozwól, aby to ona wykazała zainteresowanie;

– na kolejnych randkach, jeśli do nich dojdzie postępuj trochę inaczej, już nie bądź taki powściągliwy, zabiegaj o nią, rób dobre uczynki, ale nie udawaj kogoś, kim nie jesteś;

– bądź przyjacielem, na którego pomoc mogłaby liczyć;

Mężczyzna – Piątka

Mężczyźni Piątki podobnie jak kobiety dzielą się na dwa typy. Pierwszy niesie pozytywny aspekt tej wibracji, drugi negatywny.

Pierwszy typ, to mężczyzna, który potrafi znieść bardzo dużo, umie pokonać wszelkie trudności, ma silny instynkt samozachowawczy i wielką odporność na wszelkie problemy życiowe, których los mu nie szczędzi. Z każdej takiej sytuacji wychodzi jeszcze silniejszy i mądrzejszy. Na każdy temat ma swoje zdanie i nie można nim manipulować.  Ma wysokie poczucie godności osobistej, jest wielkoduszny, potrafi wybaczać wrogom, umie współczuć, nie potrafi przejść obojętnie obok cierpiących.

Taki mężczyzna nie zdradzi i nie zostawi w biedzie. Ceni swoją rodzinę i dzieci, które traktuje, jako nieodłączną część siebie i kocha bezgranicznie. Potrafi pokochać także dzieci swojej partnerki i stara się im dać to, co swoim rodzonym. Dziecko wychowane przez ojca piątkę zachowa dużo z jego siły, a on sam będzie długo stał na straży jego życia.

Jak zatrzymać przy sobie tego księcia z bajki?

Przede wszystkim powinnaś:

– wykazywać się dużą równowagą psychiczną, histeria na niego nie działa;

– zawsze bądź uczciwa, jeśli chociaż raz zwątpi w twoją uczciwość, stracisz jego zaufanie;

– przygotować się na to, że będziesz z nim rozmawiać o wszystkim i musisz się wykazać oczytaniem i błyskotliwością;

– zawsze się zachowuj naturalnie, mężczyźni ci nie lubią sztuczności;

– nie pokazuj przy nim zniecierpliwienia, czy kaprysów, cierpliwość to cecha, którą on u ciebie na pewno doceni;

– nigdy nie urządzaj mu awantur w miejscach publicznych, ani w obecności dzieci, najlepiej rozmawiać z nim w zaciszu domowym;

– nie bądź ciekawska, nie wyciągaj od niego informacji, którymi on nie chce się z Tobą podzielić, nie naciskaj, a on sam powie ci, co go dręczy;

Wśród mężczyzn – piątek jest także typ negatywny, którego podstawową wadą jest ośli upór. Jeśli zauważysz taką cechę u swojego partnera, to nie upieraj się przy swoim, bo i tak nic nie wskórasz.  Ten negatywny typ piątki pojawia się, gdy mężczyzna nie może znaleźć swojego miejsca w życiu.  Dobrze mu wtedy wskazać jakiś sensowny kierunek, aby poczuł się ważny.

Mężczyźni – Piątki nie znoszą zakazów, także tych wydawanych przez lekarzy, mogą wówczas popaść w depresję, a gdy przeraża ich szarość życia mogą popaść w alkoholizm.

Partnerki numerologicznych piątek powinny być zadbane, eleganckie i atrakcyjne.  Dobrze by było, aby oprócz nietuzinkowej urody wyróżniały się mądrością i samodzielnością.

 

 

Źródło: Emma Lange – Numerologia miłosna

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter