Jak kocha numerologiczna Siódemka?

Jak kocha numerologiczna Siódemka? Liczba siedem według numerologów, to liczba myślicieli i filozofów. Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji są wrażliwe i obdarzone dużą intuicją. Ich uwaga jest skierowana na życie wewnętrzne i jego jakość. Są uzdolnieni intelektualnie i mają dar widzenia świata z dystansu. Maja zaufanie do materii i są dobrymi menedżerami.  A jak kochają? Poczytajmy!

Kobieta Siódemka

Kobiety – Siódemki są atrakcyjne i obdarzone licznymi talentami. To twórcze osobowości dążące do zapewnienia sobie dobrej sytuacji materialnej. Ambitne, ale niespełniające się kosztem innych.  Z jednej strony surowe, ale troskliwe, wrażliwe, ale wstydliwe, niezależne i dumne, ale potrafiące cieszyć się jak dzieci i gorzko płakać.

Panie Siódemki uwielbiają swoje potomstwo, wkładają w ich wychowanie całe serce i duszę. Przez to bardzo często trzymają swoje dzieci przy sobie, nie pozwalając im się usamodzielnić. Ludzie, którzy kiedykolwiek pomogli kobiecie – siódemce zawsze mogą liczyć na ich wierność i oddanie.

Panie te doskonale spełniają się w roli gospodyń domowych. Oszczędne i praktyczne, dobrze karmią swoją rodzinę i nie pozwalają by cokolwiek się marnowało.

Pierwsza grupa kobiet – siódemek to panie, które mają znacznie więcej energii kobiecej, co przejawia się miękkością, delikatnością i romantyzmem. Zrozpaczone potrafią jednak reagować gwałtownie. Spokojne, zrównoważone, nigdy nie prowokują zachowań agresywnych. Dobre matki, które są bardziej tolerancyjne i ustępliwe, niż te z drugiej grupy. W miłości romantyczne i oddające się jej do końca. Swojego partnera starają się poznać, nie osądzając go pochopnie.

To osoby wiele rozumiejące i współczujące innym. Dość często ich życie nie układa się zbyt lekko, ale one świetnie sobie ze wszystkim radzą. Dzięki dobrej intuicji i logice potrafią przewidzieć niezręczne sytuacje i w porę im zapobiec. Wszystko starają się robić same i mają własne zdanie, którego się trzymają.  Z zapałem bronią swoich racji, a złamać je może tylko nieszczęście, które pokaże ich błąd w rozumowaniu.

Druga grupa kobiet – siódemek ma w sobie więcej energii męskiej. To kobiety autorytarne, które potrafią być despotyczne i zawsze mają rację, swojego zdania bronią do końca. Są ogromnie emocjonalne, dlatego zranione, dużo bardziej to przeżywają i nie wybaczają łatwo, a czasem nigdy. Pewne prawdy mówią prosto w oczy, dyplomacja nie jest ich silną bronią, dlatego często mają wrogów. Wydają się niedostępne i zarozumiałe, ale w rzeczywistości jest to forma ich obrony przed wykorzystaniem.

To bardzo atrakcyjne kobiety, to na ich barkach często spoczywa troska o rodzinę. Często osiągają wysokie stanowiska i robią karierę zawodową. Jeśli im się nie powiedzie bywają zazdrosne, szczególnie, gdy koleżanki osiągną więcej. Wpadają wówczas w depresję.

Jak zdobyć Kobietę- Siódemkę?

Przede wszystkim:

– nie próbuj jej zdobyć przebojem, ona broni swojego terytorium i trzeba się o nią starać;

– pokaż, że jesteś dobrze wychowany, masz zainteresowania, umiesz się zachować w każdej sytuacji;

– zaproś ją na łono natury, pokaż piękno świata, okaż miłość do zwierząt i przyrody;

– nie prowadź z nią żadnych gier, zawsze graj uczciwie;

– do serca matki – siódemki możesz trafić tylko przez jej dziecko, jeśli to ci się uda zdobędziesz ją;

– jeśli uda ci się ją zdobyć szanuj jej potrzebę samotności, której ona czasem musi doświadczyć dla lepszego samopoczucia;

– nie wyciągaj jej na wizyty i wyjścia, jeśli ona protestuje, to tylko pogorszy wasze relacje;

– nie rób jej wyrzutów, że zbyt rzadko okazuje mówi ci o swoich uczuciach, ona skrzętnie ukrywa swoja wrażliwość, co nie oznacza, że nie kocha;

– bądź wobec niej uczciwy, ona jest bardzo zazdrosna i nie podzieli się tym, kogo pokochała;

Mężczyzna Siódemka

Jak kocha numerologiczna Siódemka? Mężczyźni – Siódemki to ludzie bardzo wrażliwi i podatni na zranienie, jednak starają się tego nie okazywać. Często skłonni do wybierania młodszych od siebie partnerek, które mogą rozpieszczać jak dziecko. Mężczyzna ten, nie od razu pokaże, że mu się podobasz, jest niezwykle ostrożny i boi się popełnić błąd.

Pierwszy typ mężczyzn, to panowie zdecydowanie bardziej otwarci niż mężczyźni typu drugiego.  Jeśli kobieta wzbudzi sympatię u takiego pana, to on potrafi się wykazać inicjatywą i podążyć za impulsem płynącym prosto z serca. Umieją słuchać partnerki, potrafią patrzeć na siebie krytycznie i pracować nad negatywnymi cechami charakteru.

To interesujący mężczyźni, mądrzy, szczerzy i uczciwi, wytrzymali i cierpliwi. Patrzą na świat otwartymi oczami, chętnie poszerzają swoją wiedzę, lubią poznawać nowe rzeczy. W miłości są wyjątkowo wierni. Dla tych, których kochają są gotowi na wszystko. Z wiekiem, gdy dojrzewają nabierają większej pewności i odpowiedzialności, dlatego powinni się żenić po 28 roku życia.

Mężczyźni – Siódemki drugiego typu są bardziej zamknięte, na zrobienie pierwszego kroku potrzebują dużo czasu. Często to kobieta robi ten pierwszy krok. Ci mężczyźni to fataliści, którzy uważają, że nic w życiu nie można zmienić, więc niczego nie robią, pozostawiając działanie innym. Często pojawia się u nich taka cecha jak skąpstwo, gdyż boją się, że wszystko stracą. Pojawia się także taka wada jak ograniczoność myślenia, skrajny konserwatyzm, niechęć do zmieniania czegokolwiek, czy rozszerzania horyzontów.  Tylko to, co oni mówią jest prawdą, a to, co inni niej jest warte słuchania. Powoduje to, że zostają na etapie rozwoju 25 latka i przez życie idą obok partnerki.  Cechuje ich także ośli upór, pesymizm i strach przed zmianami.

Jak zatrzymać mężczyznę siódemkę?

Jeśli  pojawi się na twojej drodze mężczyzna siódemka, który będzie mądry, wyrozumiały, delikatny i uczuciowy, to staraj się aby został z Tobą na całe życie.

Dlatego, aby go zdobyć powinnaś:

– pokazać swoją delikatność, miękkość i kobiecość;

– unikać chamstwa i agresji;

– przejawiać inicjatywę, uczyć go romantyzmu, zapraszać na spacery, przytulać się i cieszyć z bycia razem;

– pielęgnować własne zainteresowania, aby nie odczuwać braku jego obecności, jeśli zapragnie trochę samotności dla siebie;

– nigdy celowo nie wyprowadzać go z równowagi, nie wzbudzać w nim zazdrości, nie przesadzać z pochlebstwami, zwłaszcza, gdy co innego mówisz, a co innego myślisz;

– nie zmuszaj go do zwierzeń, gdy do tego dojrzeje, sam ci opowie to, co uzna za możliwe;

– nie próbuj zmieniać jego opinii o innych, nawet wtedy, gdy masz o nich inne zdanie;

– bądź cierpliwa, bo on bardzo ceni tę cechę charakteru;

Jeśli pokochałaś z wzajemnością mężczyznę –siódemkę realizującą się pozytywnie, to spotkało cię wielkie szczęście. Panowie ci, to wspaniali mężowie i ojcowie.

 

Źródło: Emma Lange – Numerologia Miłosna

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter