Jak kocha numerologiczna Szóstka?

Jak kocha numerologiczna Szóstka? Numerologiczne Szóstki są bardzo wrażliwe, uczuciowe, rodzinne i gotowe do poświęceń. Dla dobra swoich najbliższych zrobią wszystko. Są czarujące, mają dobre serce, dla innych są bardziej nauczycielem niż krytykiem. Zawsze stają po stronie słabszych, gotowi do obrony. Jednak podobnie jak wśród innych wibracji są osoby, u których przeważają pozytywne lub negatywne cechy. Nie ma ludzi idealnych, dlatego również wśród przedstawicieli tej wibracji możemy trafić na niechlubny wyjątek.

Mężczyzna Szóstka

Mężczyźni szóstki są bardzo podobni do siebie, dlatego nie dzielimy ich na różne typy, tylko ograniczamy ich charakterystykę do omówienia wad i zalet.

Mężczyzna Szóstka to osoba odpowiedzialna, a równocześnie romantyk, który dla swojej ukochanej jest w stanie zrobić wszystko.  Rozbrajający uśmiech, jakim obdarza go ta wibracja sprawia, że kobiety są w stanie mu wybaczyć naprawdę dużo.

Wprawdzie większość tych panów, to wierni mężowie, gdyż bardzo ważne są dla nich uczucia. Jeśli kochają trwają przy jednej kobiecie, ale czasem zdarzają się wśród nich niechlubne wyjątki, które zakochują się ciągle na nowo i wtedy nie ma mowy o wierności. Urok osobisty, jakim emanują sprawia, że nie brakuje im wielbicielek.

Bardzo ważne dla tego mężczyzny jest domowe ognisko, do którego mogą wracać i czerpać siłę z harmonii, jaką do jego życia wnosi udana żona i dzieci. Najlepiej gdyby można było się jeszcze nimi pochwalić, to szóstka nie potrzebuje niczego więcej.

Większość tych panów, to utalentowane osoby, o dużych zdolnościach manualnych. Kochają zwierzęta, które pomagają im się zrelaksować i dzięki temu, dają im siłę napędową do działania. Szóstki są odpowiedzialne i współczujące i zawsze stają po stronie słabszych.

Mężczyźni szóstki mają także negatywne cechy.

Jedną z nich jest to, że są bardzo towarzyskie, często mają wielu przyjaciół i znajomych, których hojnie obdarzają swoim czasem i uwagą, często kosztem rodziny, co może powodować niesnaski.  Bardzo często inni wykorzystuję tę ich chęć niesienia pomocy i panowie szóstki powinni się nauczyć asertywności, by z powodu ich ciągłej dyspozycyjności dla innych, nie cierpiała ich własna rodzina.

Mężczyźni Ci mają niestety słabą wolę i łatwo ulegają wpływom, czasem zbyt chętnie zaglądają do kieliszka. Inną wadą tych mężczyzn jest lenistwo, ale wiąże się ono z tym, że nie lubią być przymuszani do wykonywania obowiązków, wolą sami wybierać swoje zajęcia, dlatego może się zdarzyć, że zamiast pójść do pracy, biorą wolne i coś majstrują w warsztacie lub grzebią na działce.

Kolejną wadą tego mężczyzny jest wybuchowość. W niesprzyjających warunkach ten pan może być bardzo nieprzyjemny, a wówczas nie zważa na to gdzie się znajduje i może mocno zranić słowem, dlatego należy unikać konfrontacji do czasu, aż mu wróci dobry nastrój.

Nie jest to jedyna wibracja obdarzona wadami, każda je ma, dlatego należy nauczyć się żyć z taką osobą.

Co zrobić, aby z nimi żyć długo i szczęśliwie?

Po prostu powinnaś:

– nauczyć się sprawiać wrażenie osoby zrównoważonej, nie dopuszczać do awantur, jeśli widzisz, że sytuacja się zaognia, odpuść;

– troszczyć się o niego i rozpieszczać, pamiętać o ważnych dla niego drobiazgach;

– nie trzymać go na krótkiej smyczy, on musi nasłuchać się dobrych rzeczy także poza domem, nawet, jeśli straci poczucie czasu, wróci do ciebie;

– nie zmuszać go do zajmowania się domowymi sprawami, on wszystko zrobi w dogodnym dla niego czasie, aby nieco przyspieszyć to działanie pocałuj, powiedz dobre słowo, a do wieczora wszystko będzie zrobione na błysk.

– pytać go o różne sprawy i korzystać z jego rad, dzielić się swoimi sprawami, on lubi uczestniczyć w życiu bliskich mu osób;

– nie bądź zbyt wyzywająca, dla niego jesteś niedostępną księżniczką, którą on zdobył i chce, aby tak zostało;

Jeśli Twój partner jest Szóstką, to pilnuj go, bo wierny, dobry i wiarygodny będzie zawsze widział w tobie młodą dziewczynę, wartą miłości.

Kobieta Szóstka

Czarujące, urocze, miłe, uprzejme i zawsze uśmiechnięte, to są Kobiety – Szóstki. Postrzegane, jako słabe i delikatne, o swoich bliskich potrafią walczyć jak lwice.

Wśród Kobiet – Szóstek wyróżniamy dwa typy osobowości.  Do pierwszej zaliczają się te bardziej kobiece, do drugiej mniej, ale obie dążą do harmonii.

Kobiety z pierwszej grupy są delikatne, tajemnicze i zagadkowe. Starannie dobierają przyjaciół i mają tajemnice, nawet przed najbliższymi. Nigdy nie odkrywają się do końca. Równie starannie chronią też cudze sekrety i można im powierzyć największe tajemnice. W dążeniu do harmonii centralnym punktem jest dla nich dom, a stąd fale rozchodzą się na pracę, przyjaciół i całą resztę. Jeśli w rodzinie coś się nie układa, jeśli mąż nie zachowuje się tak, jakby chciała, to w życiu takiej kobiety pojawia się chaos, który ona chce jakoś opanować, poświęcając się pracy, czy dzieciom.

Potrzebuje miłości, bo jest do niej stworzona, jeśli maż docenia ją, to spełnia się pozytywnie. Kobiety Szóstki to bardzo dobre matki interesujące się życiem swoich dzieci, poświęcające im dużo czasu, towarzyszące im w sukcesach i porażkach. Od swojego partnera wielkoduszności i szczerości, a także zgodności w poglądach i widzeniu świata. Szczególnie w doborze przyjaciół i wychowywaniu dzieci.

Kobieta Szóstka

Mocną stroną charakteru tej pani jest umiejętność zachowywania się w sposób taktowny i opanowany. Nie jest zazdrosna i w sytuacjach dwuznacznych nie rzuca się z pięściami na rywalki, raczej czeka na wyjaśnienia ze strony partnera. Szanuje swoją godność i nigdy nie poniży się do awantur lub innych agresywnych działań.

Jeśli partner odpowiada na jej troskę z uprzejmością i ciepłem ona zadba o niego najlepiej jak potrafi poświęcając czas, pamiętając o rocznicach i upodobaniach. Wadą tego typu kobiet jest niezdecydowanie.

Drugi typ Kobiet – Szóstek budowanie harmonii zaczyna odwrotnie. To świat zewnętrzny wpływa na jej życie w rodzinie. Sprawami domowymi zajmują się z konieczności, ale one tak naprawdę zupełnie ich nie interesują. Najlepiej, aby to one zarabiały, a inni zajmowali się ich domem. Niektórym mężczyznom będzie się taka kobieta podobać, bo zawsze jest zadbaną kobieta sukcesu. Jeśli chodzi o zazdrość, to ta pani powie prosto w oczy, co o tym myśli. Największą ich wadą jest egoizm.

Jak zabiegać o Kobietę – Szóstkę typu pierwszego?

– związek rozpocznij od przyjaźni, możesz poprosić o radę, podziel się problemem, ale nie narzucaj się z adoracją;

– powściągnij żywiołowe okazywanie uczuć, bo to do niej nie przemawia i będzie na ciebie patrzeć podejrzliwie, przez pryzmat twoich wad;

– nie zarzucaj jej słownymi wyznaniami, ona z twoich oczu wyczyta wszystko;

– zaproś ją na kawę, herbatę, na spacer, czy do teatru;

– rozmawiaj na temat przeczytanych książek, obejrzanych filmów, czy innych wydarzeń kulturalnych;

– jeśli okażesz się osobą inteligentną, szarmancką i zrównoważoną, to na pewno masz u niej szanse.

W przypadku Kobiet – Szóstek drugiego typu powinieneś:

– na pierwsze spotkanie kup piękny bukiet róż, ona uwielbia się wyróżniać i błyszczeć;

– zabierz ją do restauracji, która cieszy się dobrą renomą, ale jest ustronna i ma romantyczny klimat;

– nie wyciągaj jej na zwierzenia;

– nie oczekuj płomiennych wyznań;

Jeśli uszanujesz jej oczekiwania na pewno wpuści cię do swojego świata, a wasze relacje będą udane i długotrwałe.

 

Źródło: Emma Lange – Numerologia Miłosna

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter