Księżyc w nowiu w Baranie

Księżyc w nowiu w Baranie daje nam niepowtarzalną szansę na wprowadzenie ważnych zmian w naszym życiu. Nów w Baranie, który przypada na 1 kwietnia 2022 roku jest pierwszym wiosennym nowiem, nasyconym ognistą energią motywującą nas do działania.

Daje nam niezwykłą pewność siebie, dlatego warto teraz planować i wyznaczać sobie nowe cele do realizacji. Będziemy skłonni do podejmowania ryzyka, poszukiwania celów dobrych dla nas samych i  dążenia do realizacji ich. 

Nów ten daje nam szansę na pozytywną realizację naszych marzeń, dlatego koniecznie powinniśmy się skupić na ustaleniu tego, czego potrzebujemy. To właśnie teraz możemy nakreślać odważne plany, które mogą nam się wydawać trudne do zrealizowania. 

Księżyc w nowiu w Baranie

Swoją siłę zawdzięcza towarzyszącej mu w tym czasie asteroidzie Chiron (małe ciało Układu Słonecznego zaliczane do planetoid z grupy centaurów oraz do komet okresowych), w astrologii zwanej Uzdrowicielem. 

Chiron w aspektach z Księżycem może symbolizować rozmaite rany, traumy i uprzedzenia wyniesione z domu rodzinnego, względnie emocjonalne urazy. Jednak obdarza on też zdolnością zapanowania nad własnymi nastrojami, dzięki czemu człowiek potrafi we właściwy sposób je wykorzystywać.

Dzięki temu oddziaływaniu przyziemne sprawy i problemy nie będą dla nas ważne, skupimy się na tym, co obecnie jest naszym celem. 

Niezwykle ważny będzie także wpływ jaki do naszego życia wniesie ustawiający się w koniunkcji Jowisz i Neptun. Jeśli czujesz potrzebę zmian, to wykorzystaj ich moc wyostrzania zmysłów i przyspieszania przeznaczenia. 

Nów w Baranie sprawia, że nasze myśli maja ogromna moc, dlatego należy unikać czarnowidztwa i negatywnych myśli. Myślmy pozytywnie i uwierzmy, że wszystko jest możliwe.

Rady na nów w Baranie 2022

Wyznacz nowe cele – porzuć nieśmiałość i lęk i odważnie myśl o przyszłości.

Skup się na sobie – patrz na życie tak jakbyś to ty był/a najważniejsza/y.

Postaw na szczerą i otwartą komunikację – unikaj słów, które nic nie znaczą.

Pozwól sobie na oczyszczenie – wykonaj specjalny Rytuał na Nów w Baranie.

Źródło: Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter