Liczba Karmiczna 13 – karma pracy

Liczba Karmiczna 13 – karma pracy. Przez całą Drogę Życia napotykamy różne problemy i trudności, z którymi czasem nie potrafimy się zmierzyć.

Nabywamy nowe doświadczenia, nieustannie się uczymy, ale nie zawsze działamy tak, jakbyśmy tego chcieli. Wędrówka przez życie bywa czasami dość skomplikowana i momentami różna.

Te trudności przejawiają się w wibracjach karmicznych pojawiających się w naszym programie urodzeniowym (Droga Życia, Cykle, Warunki).

Wibracje karmiczne wskazują na nasze długi, jakie zaciągnęliśmy w poprzednich wcieleniach.

To skutki naszego postępowania, negatywnego wykorzystania naszych zdolności, umiejętności, możliwości i predyspozycji.

Długi karmiczne, poprzez konkretne sytuacje dają nam szansę na ich spłacenie, tylko musimy tego chcieć i dostrzec taką możliwość.

Jeśli postanowimy to naprawić nastąpi spłata długu karmicznego.

Czas oddziaływania na nas danej wibracji karmicznej odpowiada etapowi życia, w którym się pojawia (Droga Życia – całe życie, ale Cykl i Warunki tylko te, w których wibracja występuje).

Liczby karmiczne to: 13, 14, 16, 19 i 26.

Liczba karmiczna 13 – karma pracy

Wibracja karmiczna 13 – karma pracy, jest ściśle związana z pracą – rozwijała się w czasie, gdy żyliśmy na koszt innych, zrzucając na innych własne obowiązki i zaniedbując je, mimo że nasza pomoc była bardzo innym potrzebna.

Teraz musimy oddać dług poprzez naukę szacunku do pracy samej w sobie. Pod wpływem tej wibracji uczymy się odpowiedzialności, pracowitości, systematycznej i metodycznej pracy.

W czasie tych naszych starań może się zdarzyć, że wszystkie nasze plany runą, zostaną zburzone, ale my musimy od nowa przystąpić do naprawiania  wszystkiego.

Naprawiania z tym samym zaangażowaniem i wytrwałością, aby nauczyć się cierpliwości, systematyczności i wartości pracy samej w sobie, jako środka do osiągnięcia własnych celów.

Jak sprawdzić, czy przerobiliśmy już dług karmiczny?

Przede wszystkim, należy poznać wszystkie plusy i minusy ciężkiej pracy, nauczyć się ją szanować.

Jeśli osoba z 13 w portrecie numerologicznym dążyć będzie do jak najlepszego wykonania swojej pracy, bez oczekiwania na uznanie, poklask i pieniądze, to karma zostanie odpracowana.

Ponadto, jeśli taka osoba dostrzeże, że praca sprawia jej przyjemność, wykorzystuje swoją kreatywność, swój potencjał, a porządek traktuje, jako nieodłączny element pracy, to można uznać, że jest na właściwej drodze.

Więcej na temat karmicznej 13 tutaj

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter