Liczba karmiczna 14 – karma wolności

Liczba karmiczna 14 – karma wolności. Wibracja 14 mówi o karmie własnej wolności i swobody działania. Rozwijała się w nas, ponieważ nadużywaliśmy własnej wolności sprawiając cierpienie innym.  Przez nadużywanie alkoholu, narkotyków, seksu, zaniedbaliśmy swój rozwój wewnętrzny. Kierowanie się wyłącznie zmysłową stroną życia nagromadziło w nas karmiczny dług do oddania – musimy się nauczyć szacunku do wolności własnej i innych.

Pod wpływem tej wibracji uczymy się szanować wolność, wolną wolę, inność i niezależność otaczających nas osób. Konieczna będzie akceptacja ograniczeń własnego życia i obowiązków, jakie życie na nas nakłada.

Energia karmicznej 14 daje nam niezwykły seksapil i wielki wpływ na innych. Obdarza też ogromną energią popychającą nas do działania.

Wszędzie (Droga Życia, Cykle, Warunki), gdzie tylko pojawia się Cyfra 5 sprawdź, czy nie wywodzi się ona z 14, czy właśnie 14 stanowi jej podliczbę.

Jeśli karmiczna 14/5 jest podliczbą Liczby Duszy, to możemy poprzez swoje nieodpowiedzialne i agresywne działania doznawać wypadków, doświadczać chorób i zawodów miłosnych.

Jeśli jest to podliczba Liczby Ekspresji to będzie nam trudno zrealizować się zawodowo, będziemy mieć trudności w rozwijaniu własnych talentów, a co za tym idzie nie unikniemy kłopotów materialnych.

Jeśli jest podliczbą Drogi Życia, Dnia Urodzenia, Liczby Realizacji Intymnej, czy Liczby Wcielenia to możesz napotkać na trudności w zaakceptowaniu zobowiązań i rutyny życia wokół ciebie. Możesz doznawać bolesnych strat, bliskich osób, miłości, domu, stanowiska, statusu zawodowego.

Kiedy spłacisz karmę?

Spłacisz ją wtedy, gdy nauczysz się, że należy szanować prawa, którymi rządzą się i kierują otaczający cię ludzie i świat. Nauczysz się, że normy prawne są konieczne dla ochrony przed bezprawiem, a odpowiedzialność to cena wolności. Konieczne będzie kontrolowanie własnej zmysłowości i w relacjach uczuciowych upewniać się, że to na pewno dobra droga do szczęścia.

Na temat roli liczb w naszym życiu pisała w swoich książkach Pani Natasza Czarmińska. Polecam książkę „Liczby losu”, „Liczby losu a wolność wewnętrzna”, „Numerologia czasu teraźniejszego”.

Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter