Liczba karmiczna 16 – miłość i odpowiedzialność

Liczba karmiczna 16 – miłość i odpowiedzialność. Jeśli w naszym portrecie numerologicznym pojawi się karmiczna 16, to znaczy, że kiedyś nie angażowaliśmy się uczuciowo w związki, może kogoś porzuciliśmy, dzieci, partnera, rodzinę. Energia ta nagromadziła się w naszym wnętrzu, ponieważ lekceważyliśmy czyjeś uczucie wobec nas.

Dlatego dług karmiczny, jaki ta wibracja niesie to trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. Te trudności mają nas wyczulać na relacje z drugim człowiekiem tak, aby dzięki subtelnemu porozumieniu, łagodzić te relacje i szanować wrażliwość bliskiej osoby.

Nasz dług do oddania to szacunek do naszych najbliższych, partnera i rodziny, a także do naszych związków. Tworzone przez 16 związki muszą być oparte na głębokiej miłości, a jeśli pojawia się trudności należy się starać je przezwyciężać, właśnie miłością.

Nie należy pochopnie ich zrywać, bo karma nie zostanie przepracowana i nadal będziemy się borykać z tymi samymi problemami. To my powinniśmy dawać innym jak najwięcej od siebie, nie oczekując wzajemności.

Co na ten temat mówi numerologia?

Wszędzie (Droga Życia, Cykle, Warunki), gdzie tylko pojawia się Cyfra 7 sprawdź, czy nie wywodzi się ona z 16, czy właśnie 16 stanowi jej podliczbę.

Jeśli karmiczna 16/7 jest podliczbą Liczby Duszy, to często doświadczysz nieudanych związków, fałszywych przyjaciół, zawodów miłosnych.

Jeśli karmiczna 16/7 jest podliczbą Liczby Ekspresji może skutkować utratą reputacji, zmianami w pozycji społecznej, a nawet stratami materialnymi.

Jeśli karmiczna 16/7 jest Liczbą Drogi Życia, Realizacji Intymnej, Liczby Wcielenia, Liczby Dnia Urodzenia to możesz się spodziewać gwałtownych, negatywnych zmian w życiu, np. rozstania, straty materialne. Może to wywołać chęć ucieczki od świata i spowodować izolację.

Kiedy karma zostanie spłacona?

Dług karmiczny spłacisz tylko wtedy, gdy stworzysz związek pozbawiony zazdrości i egoizmu, nadmiernej ambicji i rywalizacji, oparty na subtelnym porozumieniu duchowym.  Wtedy, gdy dobro rodziny, a nie twoje, miłość, opieka i przyjaźń będzie priorytetem w twoim życiu. Gdy nauczysz się dokonywać mądrych wyborów, ponad własne zachcianki i przyjemność przedłożysz dobro innych.

Więcej na ten temat tutaj

Źródło: Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter