Liczba karmiczna 19 – karma nadużywania władzy

Liczba karmiczna 19 – karma nadużywania władzy. Wibracja ta rozwijała się w nas w czasie, gdy sprawując władzę zupełnie nie liczyliśmy się z uczuciami i innych, krzywdząc ich i tyranizując.

Nie zwracaliśmy uwagi na ich uczucia i bolesne poczucie krzywdy, jakie im towarzyszyło w kontaktach z nami. Dużo ważniejsze były dla nas własne potrzeby i realizacja własnych ambicji.

Teraz musimy się tak nauczyć kierować naszym życiem, aby sprawowana przez nas władza nie była przyczyną smutku i utrapienia dla innych osób. Musimy postrzegać człowieka, jako wartościową, godną szacunku osobę.

Zarozumialstwo i dążenie do realizacji własnych ambicji domagają się w tej wibracji przewartościowania własnego wnętrza i wypracowania niezależności.

Energia 19 obdarza nas niezwykłymi zdolnościami do sprawowania władzy, powinniśmy koniecznie dzielić się z innymi tymi zdolnościami równocześnie dążąc do zachowania własnej indywidualności.

Dług karmiczny, jaki ta wibracja niesie to ciągłe budowanie wszystkiego od podstaw i straty materialne.

Co na to Numerologia?

Wszędzie (Droga Życia, Cykle, Warunki), gdzie tylko pojawia się Cyfra 1 sprawdź, czy nie wywodzi się ona z 19, czy właśnie 19 stanowi jej podliczbę.

Jeśli karmiczna 19/1, jest Liczbą Duszy to mówi o takich sytuacjach w twoim życiu, w których spotkasz się z lekceważeniem i pomijaniem ciebie, jako osoby zależnej od innych.

Napotkasz na trudności w realizacji swoich marzeń i pragnień, gdyż otoczenie nie będzie chciało ich zaakceptować.

Jeśli karmiczna 19/1 jest Liczbą Ekspresji to niestety nie zostanie doceniona ani twoja umiejętność przewodzenia innym ani twoje zdolności kierownicze i organizacyjne. Twoje życie będzie nieustannie poddawane próbom.

Aby spłacić ten dług musisz zaakceptować fakt konieczności współpracy z ludźmi, którzy mają własne poglądy na życie i własną indywidualność. W przeciwnym przypadku czekają cię trudności i bolesny upadek.

Jeśli karmiczna 19 jest Liczbą Realizacji Intymnej, Drogi Życia, Liczbą Wcielenia, Dnia Urodzenia to spotkasz się w swoim życiu z wieloma trudnymi sytuacjami.

Sytuacje te nie tylko będą dla ciebie próbą zdolności do samodzielnego myślenia, ale także przyczyną upadku materialnego.

Jeśli karmiczna 19 jest Liczbą Drogi Życia to będzie musiała się borykać z trudnościami materialnymi, stratą czasu, ciężką pracą na rzecz innych i nieustannym dążeniem do spłaty długów. Będzie to trudna i wymagająca odpowiedzialności karma.

Kiedy karma zostanie spłacona?

Dług karmiczny spłacisz wtedy, gdy nauczysz się dostrzegać drugiego człowieka i jego niezależność. Gdy zrozumiesz, że władza to przede wszystkim odpowiedzialność za tych, którzy nam podlegają i oczekują naszego wsparcia i pomocy.

Wtedy, gdy będziesz dla innych opiekunem i drogowskazem.

Źródło: Internet

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter