Liczba karmiczna 26 – karma ciała

Liczba karmiczna 26 – karma ciała. Liczba ta, jest nazywana także karmiczną liczbą relacji międzyludzkich. Naszym zadaniem jest nauczenie się dbałości o własne ciało i relacje z innymi.

Liczba 26, to wibracja 8, czyli liczba władzy, ekspansji, skutecznej realizacji i energii. Wszystko to przyjdzie do nas wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza zdolność panowania nad sobą i swoimi emocjami.

Przy tej wibracji umysł musi współpracować z ciałem, w przeciwnym wypadku nie uda się przepracować karmy, jaką ta wibracja na nas nakłada.

Osoby, które mają liczbę 26 w portrecie numerologicznym bardzo wiele znaczą dla innych, wnoszą w ich życie najtrudniejsze lekcje miłości, nawet wtedy, gdy już dawno powinni zwątpić i odejść.

O czym informuje karma ciała, wynikająca z wibracji 26?

Mówi o tym, że w poprzednich wcieleniach nie byliśmy wolni, zobowiązani do służby dla innych lub świadomie zaniedbywaliśmy swoje ciało poprzez pijaństwo lub obżarstwo.

Teraz może się to przejawiać dużą lub małą sprawnością fizyczną, ograniczeniami ruchowymi itp. Ograniczenia te należy pokonywać poprzez ruch i dbałość o sprawność fizyczną naszego ciała.

Ciało domaga się od nas świadomej opieki, dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne.

Wibracja ta jest korzystna dla finansów, ale tylko wtedy, gdy pracujemy wspólnie z innymi, poprawiając swój status materialny musimy poprawiać też status materialny innych osób.

Możemy być bardzo bogaci, ale cierpieć na różne schorzenia i zmagać się z niepełnosprawnością.

Każde spotkania z ludźmi będą wywierać na nas duży wpływ, nie zawsze będą to miłe spotkania, ale za to konieczne. Każdy człowiek pozostawi w nas ślad, który będzie podstawą do zmian, jakie pod jego wpływem w nas zajdą.

Liczba 26 nazywana inaczej Palec Boży, oznacza „My wobec miłości i odpowiedzialności”.

Nasz dług do oddania, to nauka szacunku do ciała i jego zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Pod wpływem tej wibracji powinniśmy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką.

Karma zostanie przepracowana, gdy nauczysz się, że niezwykle ważna jest harmonia pomiędzy tym, co dyktuje serce, a tym, co dyktuje rozum, czyli równowaga między duchem a materią.

Wszędzie (Droga Życia, Cykle, Warunki), gdzie tylko pojawia się Cyfra 8 sprawdź, czy nie wywodzi się ona z 26, czy właśnie 26 stanowi jej podliczbę. Jeśli tak koniecznie pracuj nad sobą i nad relacjami z innymi, aby karma została przepracowana.

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter