Liczba Mistrzowska 22 liczbą dominującą

Liczba Mistrzowska 22 liczbą dominującą. Po Mistrzowskiej 11, która jest geniuszem idei, czas na 22, kolejną liczbę mistrzowską, która bez najmniejszego problemu potrafi przekuwać swoje pomysły w konkrety. Realizuje swoje plany w realnym świecie i na ogół  udaje jej się wszystko to, co chce. Zapraszam do lektury numerologiczne 22.

„Liczba 22 to ARCHITEKT.
Wiąże się ona z tworzeniem struktur, wiedzą i doświadczeniem. Jej słowami-kluczami są: moc wewnętrzna, wyższa inteligencja, geniusz konstrukcyjny. Podlega Plutonowi.
Jest to Liczba Wielkich Budowniczych i… Wielkich Głupców. Symbolizuje Mistrza Działania, który swą mocą opanowuje żywioły Czwórki i realizuje idee Jedenastki. Wiedzę swą musi wykorzystywać w działaniu dla dobra innych ludzi, w przeciwnym razie pracować będzie na poziomic Czwórki i stanie się osobowością neurotyczną. Upadając pociągnie za sobą wszystkich swoich towarzyszy.
Dwadzieścia Dwa to liczba całkowitości i perfekcji. Powstaje z połączenia dwóch Jedenastek, symbolizujących Ducha i wyższe ideały. Oznacza siłę i materializm. Symbolizuje władzę materialną podporządkowaną wyższym celom duchowym.

Jeśli liczba 22 dominuje

Jeśli liczba ta jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to nosisz w sobie ogromny potencjał energii, centrum energetyczne. Siła, jaką posiadasz, skierowana jest na realizowanie celów materialnych. Jesteś konstruktorem budowli i budowniczym, dążącym do władzy nad materią. Twoim zadaniem jest pracować, tworzyć, działać i służyć wyższym ideałom.

Posiadasz w sobie wielki rozmach, zdolności kreatywne i witalność. Cechuje cię umiejętność perspektywicznego myślenia i tworzenia wielkich, a zarazem realnych i pomysłowych projektów.

Nie istnieje na Ziemi cel, którego nie byłbyś w stanie osiągnąć, bo masz w sobie moc pokonywania przeszkód. Jesteś człowiekiem sukcesu, triumfującym w każdej dziedzinie. Nie tracisz przy tym z oczu ścieżki wewnętrznego rozwoju, a motywem twojego działania nie jest kształtowanie materii samo w sobie, lecz przyczynienie się do postępu i rozwoju całej ludzkości.
Możesz osiągnąć wzniosłe stanowisko w świecie finansów, polityki, przemysłu czy sztuki. Potrafisz pokonywać wszelkie przeszkody.

Co jeszcze o tobie mówi liczba 22?

Liczba Mistrzowska 22 liczbą dominującą. Tak jak „Czterdziestka Czwórka”, potrafił będziesz pogodzić takie ambicje, jak pragnienie władzy, sławy czy bogactw z altruizmem, wielkodusznością i dostojeństwem charakterystycznym dla Liczb Mistrzowskich.
Urodziłeś się, by tworzyć, pracować, działać i służyć wyższym ideałom. Stojąc mocno na ziemi, patrzysz ufnie w niebiańskie przestworza. Dzięki witalności, energii, rozmachowi i zdolnościom kreatywnym możesz tworzyć wielkie plany. Twój talent i geniusz nic powinien jednak „rozmieniać się na drobne”. Jedną z głównych twoich zalet jest myślenie perspektywiczne i tworzenie projektów na wielką skalę. Im wcześniej uświadomisz sobie, że masz wszelkie dane, by budować lepszy świat, tym szybciej przystąpisz do działania. Obdarzony jesteś wielką charyzmą i zdolnością do rządzenia. Masz szansę wspiąć się na sam szczyt drabiny społecznej, zdobyć władzę i bogactwo. Jesteś człowiekiem sukcesu. Możesz triumfować w każdej dziedzinie. Powinieneś zdawać sobie jednak sprawę, że twoja siła oparta jest w dużym stopniu na osobach z tobą współpracujących i na sprzyjających okolicznościach, dzięki którym możesz realizować swe ambitne plany.

Pragnął będziesz przyczynić się do postępu społecznego i materialnego oraz uczestniczyć we wszelkich akcjach i ruchach charytatywnych, których celem będzie praca nad rozwojem duchowym człowieka. Dzięki takiej działalności osiągniesz wewnętrzny spokój, który pozwoli ci z czystym sumieniem cieszyć się bogactwem i władzą. W ten sposób wypełniać będziesz swoje wzniosłe zobowiązania kosmiczne i karmiczne. W niepowtarzalny sposób potrafił będziesz łączyć materię z Duchem, a dążenie do bogactwa z altruizmem i wielkodusznością.

Liczba Mistrzowska 22 liczbą dominującą

DROGA Nr 22 łączy w sobie pozytywne i negatywne aspekty wszystkich liczb. Praktyczny geniusz umożliwi ci znalezienie wyjścia z każdej sytuacji. Możesz osiągnąć każdy cel i zrealizować każdy plan. Postrzegasz życie w kategoriach uniwersalnych. Mimo żywego charakteru, nie obcy ci jest chłód i rezerwa. Lubisz atmosferę napięcia – tak, że twoje życie może zamienić się w nieustanną walkę.

Twoja misja: „budowanie dla ludzkości”, wymaga pełnego zaangażowania. Musisz jednak unikać przepracowania, gdyż może ono powodować rozchwianie emocjonalne.
Twoje zaangażowanie i nieumiejętność zrozumienia potrzeb drugiej osoby powodować może rozdźwięki w związkach. Napięcie wewnętrzne uniemożliwiać może współżycie z drugą osobą, a potrzeba stymulującej atmosfery współzawodnictwa może być przyczyną konfliktów.
Istnieć będzie niebezpieczeństwo, że chęć gromadzenia bogactw lub dominowania nad innymi sprawi, że przestaniesz kontrolować swoje życie i ulegniesz wadom i słabościom. Największą pułapką będzie dla ciebie ambicja, chęć osiągnięcia własnych korzyści, która może spowodować, że nie będziesz przebierał w środkach, by zrealizować zamiary.

 A negatywy?

Jeśli dojdą do głosu negatywne aspekty tej wibracji, będziesz najprężniejszym człowiekiem w Skali Numerologicznej, nieugiętym i pozbawionym wszelkich skrupułów, gotowym zniszczyć każdego, kto stanie ci na drodze, a motorem wszystkich twoich działań będzie nieopanowana chęć zysku i chciwość. Nadużywać możesz władzy i ujawniać podłość, nikczemność i okrucieństwo. Staniesz się przez to nieufny, drobiazgowy, zniewolony codzienną rutyną. Żył będziesz w ciągłym lęku przed ewentualną porażką i nie będziesz mógł cieszyć się życiem. Twoje plany przekroczą możliwości. Będziesz zimny i obojętny. Naruszać możesz wszelkie prawa i reguły. Mylić możesz miłość z nienawiścią. Stać się możesz despotycznym „władcą” i nie będziesz chciał słuchać nikogo. Zakończy się to destrukcją i głęboką depresją (lub chorobą psychiczną). Dopóki nie uzyskasz równowagi wewnętrznej i zrozumienia praw kosmicznych, nie powinieneś zajmować się magią i okultyzmem.
Twoją lekcją jest nauczyć się dawać i dzielić z innymi, zauważać i rozumieć innych, tworzyć na skalę uniwersalną z myślą o ludzkości, pracować nad sobą tak, by uzyskać akceptację otoczenia, nauczyć się odpoczywać, wyłączać z wiru zdarzeń i starać się rozpoznać swoje potrzeby emocjonalne.
Możesz spełnić się w każdej dziedzinie – tak wielki jest zakres twoich możliwości. Wśród osób realizujących Drogę liczby Dwadzieścia Dwa jest dużo szpiegów, detektywów, polityków i historyków.

źródło: Henryk Rekus „Numerologia – Portret numerologiczny”

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter