Liczby Mistrzowskie – 33 liczbą dominującą

Liczby Mistrzowskie – 33 liczbą dominującą. Liczba 33 ma dla mnie wyjątkowe znaczenie, ponieważ jest to moja liczba numerologiczna. Jeśli macie w życiu takie sytuacje, że jesteście powiernikami dla wielu trudnych ludzkich spraw i dramatów życiowych, to najprawdopodobniej waszą liczbą dominującą w portrecie numerologicznym jest właśnie 33.

Liczby Mistrzowskie – 33 liczbą dominującą. „Liczba 33 to NAUCZYCIEL DUCHOWY.
Jej słowami – kluczami są: uczciwość, prawdomówność, umiłowanie sprawiedliwości, poszanowanie tradycji, twórczość, komunikacja. Wiąże się ze służbą uniwersalną, mądrością i współczuciem. Skłania do pokazywania innym, że bardzo się dla nich poświęcamy.
Odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem. Jest to miłość, która rodzi pragnienie służenia Bogu i wyższym ideałom oraz poświęcania się w ich obronie. Miłość, która wszystko rozumie, w pełni współczuje i gotowa jest do poświęceń dla ideałów, którym służy.
Jest to liczba Fausta, mistrza koronnego, nauczyciela duchowego ludzkości. Podlega jej Neptun i jego królestwo. Daje wiedzę wewnętrzną, którą jej właściciel musi przekazać swoim uczniom (musi wychować następców) i spożytkować dla wyższych celów.
Jeśli będzie jej nadużywał, stoczy się do poziomu Szóstki i będzie rozpaczliwie (bez rezultatu) poszukiwał akceptacji, stając się wyrzutkiem społeczeństwa.
Liczba ta oznacza harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość człowieka. Harmonia ta, spokój i subtelność, jakie emanują z osób urodzonych pod wpływem tej wibracji, w szczególny sposób przyciągają ludzi zagubionych i nieszczęśliwych, szukających pociechy i oparcia.

Liczby Mistrzowskie – 33 liczbą dominującą

Jeśli liczba ta jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to jesteś osobą godną szacunku i zaufania. Cenisz ład i harmonię. Masz w sobie spokój, łagodność, przyciągające ludzi nieszczęśliwych. W twojej obecności wszyscy czują się dobrze, gdyż wnosisz z sobą miłosną energię.

Twoim zadaniem jest prowadzenie ludzi i przekazywanie im swojej wewnętrznej mądrości. Masz ogromny wpływ na ludzi i zdarzenia. Cieszysz się szacunkiem i możesz zdobyć rozgłos i sławę. Stawiając sobie coraz to wyższe wymagania możesz stać się mistrzem duchowym i przewodnikiem. Dysponujesz wieloma talentami i intuicją, która umożliwia ci sięganie do kosmicznej wiedzy i rozwijanie zdolności parapsychicznych.
Przyciągać będziesz do siebie ludzi doskonałych, pragnących pełnić rolę mistrzów duchowych ludzkości. Możesz stać się wielkim mówcą, pisarzem lub poetą. Najważniejszą twoją motywacją, kierującą twoim życiem, będzie potrzeba przekazywania innym swojej mądrości i duchowego światła. Odznaczasz się nieprzeciętną intuicją i zdolnościami twórczymi. Twoje dzieła mogą być wyjątkowe, gdyż jak nikt inny odczuwasz piękno. Będziesz mógł go wyrażać poprzez grafikę, malarstwo i rzeźbę.

Kochasz ludzi, rodzinę i najbliższych przyjaciół. Gotów jesteś poświęcić dla nich wszystko, nawet zrezygnować z własnych celów, jesteś idealistą. Zgłębiać będziesz wiedzę tajemną i okultystyczną. Wszystkie myśli i czyny podporządkowywał będziesz temu prawu. Choć będziesz dla wielu wzorem, najwięcej wymagał będziesz od siebie. Liczne zalety, świadczące o zaawansowaniu duchowym, sprawią, że będziesz cieszył się ogólnym szacunkiem i podziwem, i możesz osiągnąć zaszczyty.
Jeśli nie sprostasz temu wyzwaniu lub użyjesz wpływów i charyzmy w niewłaściwy sposób, twój rozwój duchowy zostanie zahamowany, co spowoduje poczucie klęski i frustrację. Przeszkadzał ci będzie idealizm i nieumiejętność dostosowania się do realiów życia.”

źródło:Henryk Rekus „Numerologia-Portret numerologiczny”

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter