Magiczny sposób na schudnięcie

Magiczny sposób na schudnięcie – rytuał na pozbycie się zbędnych kilogramów. Za oknem pięknie, słoneczko, ptaszki ćwierkają, wiosna tuż, tuż. Niedługo ciepłe kurtki zostaną zastąpione lekkimi bluzami i żakietami, a my sami będziemy tryskać nową energią i radością życia.  Wszystko fajnie tylko wspaniały wiosenny nastrój może nam zburzyć świadomość nadmiaru sadełka, które nie bardzo chce się z nami pożegnać. Przytyć łatwo, zrzucić zbędne kilogramy trudniej, zwłaszcza, gdy nie mamy żelaznej woli do stosowania diety i ćwiczeń.

Dlatego tym wszystkim, którzy mają ten problem, a z różnych powodów sobie z nim nie radzą polecam rytuał na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Jak wiadomo samo się nic nie zrobi, ale wspomóc się zawsze warto!

Przebieg rytuału:

„Rytuał zacznij za dnia podczas pełni.
Białą kredą wyrysuj (lub zaznacz sznurkiem) okrąg o średnicy 2 m. Na wschodzie (wewnątrz kręgu) ustaw zapalone kadzidełko, jako symbol żywiołu Powietrza, na południu tygielek z żarzącymi się węglami (Ogień), na zachodzie filiżankę z wodą (Woda), na północy miseczkę z ryżem (Ziemia). Między przedmiotami symbolizującymi żywioły ustaw na okręgu po jednej białej świecy.

Do wykonania rytuału potrzebujesz jeszcze kryształu górskiego oraz esencji jaśminowej lub olejku jaśminowego. (Jaśmin to kwiat dla kobiet, mężczyźni mogą użyć lawendy.) Kryształ górski skoncentruje Twoją energię, a potem ją w sobie zmagazynuje i będzie nią emanować, wzmacniając uzdrawiające moce.

Przed przystąpieniem do rytuału wykąp się i ubierz w lekki, wygodny strój. Zapal świece, usiądź wewnątrz kręgu twarzą zwróconą w stronę południa, przed sobą umieść esencję jaśminową i kryształ.

Teraz zamknij oczy i weź pięć głębokich oddechów (przeponą). Wdychając powietrze nosem, licz do czterech, wydychaj je ustami, też licząc do czterech. Teraz wpatrz się w płomień świecy stojącej po Twojej lewej stronie. Postaraj się o niczym nie myśleć.

W pewnej chwili wypłynie z Twojej podświadomości jakieś słowo – może to być np. „radość” albo „energia” lub jakiekolwiek inne. Nie zastanawiaj się nad jego znaczeniem. Ono będzie odzwierciedlać Twoją najgłębszą potrzebę.
Gdy poznasz to słowo, zacznij nacierać ciało esencją jaśminową, powtarzając je wielokrotnie. Potem weź w ręce kryształ górski i patrząc w jego głębię, wypowiedz to słowo trzykrotnie.
Teraz każdego dnia przed snem, aż do nowiu, nacieraj ciało esencją, powtarzając swoje magiczne słowo. Kryształ noś przy sobie przez cały czas odprawiania rytuału, biorąc go w ręce, gdy tylko poczujesz, że Twoja wola słabnie, gdy ogarnie Cię smutek i zniechęcenie; w nocy wkładaj go pod poduszkę.
Jeśli będziesz wierzyć w moc rytuału, poczujesz, jak z każdym dniem energia kwiatu, kamienia i objawionego słowa zmienia Twoje życie. (Podane za Gwiazdy Mówią)”

Rytuał znalazłam na stronie Pani Joanny Wiśniewskiej, można go znaleźć tutaj

Panie i Panowie,  zatem do dzieła! Najbliższa pełnia już 12 marca 2017r.

Fazy Księżyca w 2017 roku znajdziesz na stronie poniżej:

http://www.kalendarz-365.pl/ksiezyca/fazy-ksiezyca.html

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter