Miłość, seks, erotyka w kartach Tarota

Miłość, seks, erotyka w kartach Tarota. Relacje intymne w związku są niezwykle istotne, dlatego gdy chcemy wejść w stały związek lub tylko przeżyć przygodę, bo jeszcze nie wiemy, czy to jest właściwa dla nas osoba (nie ma tej przysłowiowej chemii), warto zapytać, co o Nim/o Niej mówią na ten temat karty.

Jak postawić pytanie?

Można zapytać o to, czego się spodziewać w relacjach intymnych? Jaki to będzie Kochanek? Kochanka? Czy będzie seks i jaki będzie? Czy to odpowiednia dla nas osoba?

Pytanie dobieramy w zależności od tego, jakie plany wiążemy z daną osobą.

Zanim wyciągniemy kartę pomyślmy nad pytaniem i dopiero wówczas wyjmijmy z talii tylko jedną kartę – to będzie dla nas odpowiedź.

Jeśli wyciągniętą kartą jest:

Głupiec – osoba kryjąca się pod tą kartą najprawdopodobniej nie ma doświadczenia erotycznego lub bardzo małe. Seks z nią to odkrywanie nowych wrażeń, szanse na stały związek niestety marne.

Mag – długa gra wstępna, przygotowanie się do zbliżenia, afrodyzjaki, gadżety, podniecanie partnera, także słowami, seks w różnych miejscach, niekoniecznie w łóżku. Może się okazać kłamcą.

Kapłanka – chce i nie chce, czuje potrzebę, ale nie okazuje tego, seks ukryty, często to kochanka, osoba zamknięta, współżycie z musu, duża wiedza na temat seksu, ale niekoniecznie praktykowana.

Cesarzowa – piękny, namiętny, radosny seks, często zaplanowany, służący płodności i prokreacji. Dla tej osoby seks jest bardzo ważny, może mieć inne zobowiązania uczuciowe. Weźmie sobie tyle ile da innej osobie, potrafi zadbać o własne zadowolenie.

Cesarz – osoba doświadczona seksualnie, seks z własnym partnerem, siła i dominacja, czasem rutyna, seks tradycyjny.

Papież – podglądactwo i oglądactwo (filmy, gazetki erotyczne), świadome powstrzymywanie się od seksu, czekanie na właściwy moment lub przyzwolenie, brak spontaniczności, różne pozycje seksualne. Lubi pouczać innych.

Kochankowie – seks w połączeniu z uczuciem, pożądanie, romantyzm, czułość, przytulanie się do siebie.

Rydwan – szybki seks, w pośpiechu i nietypowych miejscach, z ryzykiem, które podnieca, np. obecność w pobliżu innych osób, seks w środkach lokomocji.

Sprawiedliwość – seks ze swoją partnerką, często na zgodę lub jako nagroda, pełna kontrola nad tym, co się dzieje, bez porywów namiętności, seks z wyrachowania, przemyślany.

Pustelnik – zero myśli o seksie, brak seksu, jeśli już to w ukryciu, przy zgaszonym świetle, może też być dopiero rozpoczynanie współżycia, poznawanie własnych doznań.

Koło Fortuny – niespodziewany i spontaniczny seks, częsta zmiana partnerów i pozycji, może oznaczać seks grupowy.

Miłość, seks, erotyka w kartach Tarota.

Moc – partner z wielkim doświadczeniem seksualnym, namiętny i chętny, czasem zbyt silna namiętność trudna do opanowania, dominacja kobiety.

Wisielec – kłopoty z potencją u mężczyzny, nietypowy seks, impotencja, przeciąganie oczekiwania na seks, ma czas, nigdzie mu się nie śpieszy.

Śmierć – całkowity brak seksu.

Umiarkowanie – tradycyjny, spokojny seks, łagodny, harmonijny, ale też może być rutynowy, nastawiony na spłodzenie potomka.

Diabeł – brutalny, toksyczny seks, wyuzdany, brudny seks, dewiacje, dążenie do rozładowania napięcia seksualnego, seks dla samego seksu, seksoholizm.

Wieża – szybki, burzliwy seks, przemoc, zaspokajanie tylko jednej strony, duże chęci i wielkie napięcie, może tez oznaczać utratę cnoty.

Gwiazda – piękny, pełen uczucia seks, czuły, delikatny i satysfakcjonujący, może zaowocować ciążą.

Księżyc – nie wie czego chce, coś ukrywa, może chodzić o kogoś innego, druga osoba w związku, romans, marzenia o seksie, przeciągana gra wstępna, możliwe niewielkie dewiacje.

Słońce – oznacza rzadko seks sam w sobie, a jeśli tak, to czuły, udany i satysfakcjonujący, radość czerpana z seksu.

Sąd – seks spełniający, partner zadba o twoją satysfakcję, przebudzenie uśpionych zmysłów.

Świat – satysfakcjonujący i udany seks, dający spełnienie.

Miłość, seks, erotyka w kartach Tarota.

Przedstawiłam tutaj znaczenie Wielkich Arkanów, jako odpowiedź na jedno konkretne pytanie.

Jeśli chcemy pełniejszego spojrzenia na problem lub odpowiedź nas nie satysfakcjonuje, możemy skorzystać z innego rozkładu, z pełnej talii tarota obejmującej Wielkie i Małe Arkana, przeanalizować połączenia poszczególnych kart i wówczas wyciągnąć wnioski.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter