Miłość w Tarocie co mówią Arkana Wielkie

Miłość w Tarocie co mówią Arkana Wielkie. Może tak się zdarzyć, że poznasz kogoś i nie jesteś pewna, czy to jest właściwa dla Ciebie osoba, albo znasz tego kogoś zbyt krótko i nie wiesz, co o nim myśleć. A może ktoś poprosił Cię o pomoc i sprawdzenie, czy to odpowiedni dla Ciebie partner/ka.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci Tarot. To bardzo prosta wróżba, wystarczy wykorzystać do niej Arkana Wielkie. Jednak należy pamiętać, że wyciągnięta karta jest zaledwie wstępem do rozważania osobowości partnera.

A więc do dzieła!

Potasuj dobrze karty, przełóż je i myśląc intensywnie na temat danej osoby wyciągnij jedną kartę. Otrzymasz informację na temat osoby, o którą pytasz. Możesz wyciągnąć także kartę dla siebie.

Jeśli spośród wszystkich kart tarota wyciągnęłaś/łeś kartę:

Głupiec

To osoba, która bez przerwy powtarza swoje błędy, jest beztroska, nieodpowiedzialna, lubi się bawić i korzystać z używek. Ciągle szuka przygód i żyje tylko „tu i teraz” nie myśląc o przyszłości. To typ „wiecznego chłopca”, który nie bierze odpowiedzialności za związek i przyszłość. Zwykły lekkoduch.

Jeśli pragniesz romansu, czy przygody, to partner dla Ciebie, ale związku z nim nie zbudujesz, chyba, że masz niewyczerpane pokłady cierpliwości.

Mag

Osoba, która się kryje pod tą karta lubi żyć intensywnie i nie uznaje siedzenia we dwoje w zaciszu domu. Aby mu dorównać i zainteresować go sobą musisz mu czymś zaimponować. Ma tendencje do robienia kilku rzeczy na raz i nie kończenia tego, co rozpoczął. Ma bujną wyobraźnię i niestety nie zawsze potrafi ocenić swoje możliwości często dążąc do przesady lub porzucając w połowie rozpoczęte sprawy. Nie należy do osób zbytnio wczuwających się w uczucia innych. Często do końca życia tkwi w nim duże dziecko.

Niemniej, jeśli pokocha z wzajemnością możesz liczyć na wspaniały związek.

Mag może także oznaczać romans, oświadczyny, małżeństwo.

Kapłanka

Karta ta uosabia niezwykle wrażliwą, uduchowioną, pełną ciepła i empatii istotę. Kapłanka jest osobą niezwykle odpowiedzialną, oczekującą od bliskich zrozumienia i akceptacji. Jest skłonna wiele wybaczyć, ale gdy zostanie zraniona może popaść w depresję. Nie jest konfliktowa. Bywa niekonsekwentna w swoich działaniach.

W związku potrafi udawać zadowolenie byle tylko nie sprawiać innym przykrości. Potrafi zapewnić szczęście, ale nie wolno jej wykorzystywać.

Miłość w Tarocie co mówią Arkana Wielkie

Cesarzowa

To osoba silna i zdecydowana, uwielbia piękno i stara się nim otaczać, można z nią „konie kraść”, potrafi być żona i kochanką, a także przyjaciółką, na którą można liczyć. Jest pracowita i dorabia się majątku, marzy o własnym domu i uparcie dąży do osiągnięcia tego celu wszelkimi sposobami. Jest osobą zorganizowaną, odpowiedzialną, ale czasem bywa despotyczna.

W związku ceni miłość i seks, jeśli pytamy o kobietę będzie dobrą matką i teściową, jeśli o mężczyznę, doskonałym kandydatem na męża i ojca.

Cesarz

Jeśli w związku szukasz oparcia i opieki, to jest to partner dla Ciebie. Musisz jednak zdawać sobie z tego sprawę, że Cesarz będzie niepodzielnie rządził w waszym związku bez względu na to, czy to kobieta, czy mężczyzna. Kobieta podejdzie do tego z większą delikatnością, ale i tak dopnie swego. W związku z taką osobą musisz zadbać o podział obowiązków i twardo stać przy swoim wtedy możesz liczyć na partnerstwo. Jeśli nie będzie Ci „szefował” we wszystkim, co robisz.

Mężczyzna Cesarz będzie chciał rządzić. Kobieta Cesarz również, ale gdy partner będzie jej równy siłą będzie z nim walczyć, gdy słaby zrobi wszystko za siebie i za niego.

A  teraz:

Kapłan

Osoba ta może zapewnić swojemu towarzyszowi spokojne, stabilne, uczciwe życie, bez wielkich wzlotów i porywów namiętności. To wspaniały partner, kochający i zdolny do zapewnienia szczęścia drugiej osobie. Niemniej bardziej ceni sobie religię, filozofię, naukę a nawet politykę niż seksualne podboje.

Jeśli w związku szukasz ekscytacji i fascynacji erotycznej to nie jest to odpowiedni dla Ciebie partner. Zawsze pozostanie wierny swoim ideałom.

Kochankowie

To wrażliwa, miła i ciepła osoba, czasem nadmiernie kochliwa. Potrafi patrzeć na świat poprzez pryzmat uczuć. Zbyt romantyczna może nie widzieć spraw takich, jakimi w istocie są.  Brak jej umiejętności podejmowania trudnych decyzji, często nie potrafi się uwolnić z niesatysfakcjonującego ją związku. Uważa, że jakoś to będzie.

Jako partner uszanuje twoje potrzeby, łatwo można na nią wpływać, potrafi wysłuchać i po przedyskutowaniu trudnych tematów dojść do porozumienia z partnerem.

Rydwan

Jeśli szukasz osoby energicznej, lubiącej ryzyko i zmiany, to trafiłeś pod właściwy adres. Partner Rydwan to osoba, która polega na sobie samym, jest pracowita i niezależna. Przyjmie twoje racje tylko wtedy, gdy będą logiczne i przekonujące, w przeciwnym wypadku storpeduje cię celną ripostą.

W tym związku nie będzie rutyny, a uczucie będzie tu swoistym wyzwaniem, któremu trzeba sprostać.

Dalsze Arkana

Moc

To pewna siebie i swoich poglądów osoba. Dąży do samorealizacji, z reguły zdobywa to, czego zapragnie, kocha dzieci. Aktywna, energiczna, ale także wrażliwa, despotyczna i impulsywna. Szybko się złości, ale też szybko wybacza i przechodzi do porządku dziennego nad tym, co było. Lubi dobrze zjeść.

Wymaga partnera czułego, inteligentnego, a przede wszystkim silnego.

Pustelnik

To często osoba po „przejściach”, która ma dużą potrzebę wolności i samotności. Trudno mu się podporządkować jakimkolwiek nakazom, w trudnych chwilach chowa się w swojej skorupie i lubi przemyśleć drażliwe tematy. Często karta ta symbolizuje partnera leczącego swoje rany po innym związku, wówczas nie są możliwe żadne bliższe relacje, czy erotyczne zbliżenia.

Potrzebuje optymistycznego, radosnego i towarzyskiego partnera, który będzie go rozumiał i wspierał.

Koło Fortuny

To osoba, którą los szczególnie wyróżnia, umie zarobić pieniądze, ale też wie jak je wydać na coś szalonego i ekscytującego. Zna smak sukcesu i porażki, ale potrafi wyciągnąć z tego wnioski i ruszać dalej. W związkach to osoba stała i spontaniczna. W przypadku trudności nie poddaje się, lecz walczy.

Można liczyć na jego stałość i zdrowe podejście do życia i przemijania.

Sprawiedliwość

To osoba stała i wierna w uczuciach, ale nie są one dla niej najważniejsze, gdyż kieruje się głównie rozumem. To osoba poukładana, rozsądna i nastawiona na sukces. Mężczyzna kryjący się pod tym arkanem szuka w partnerce praktycznych korzyści, nie wzniosłych uczuć, czy emocji. Czasem ma poczucie niedocenienia.

W związku z takim człowiekiem należy zadbać o równomierny rozkład sił, gdyż w przeciwnym wypadku partner odczuwający przewagę może w nieprzyjemny sposób zdominować bliską osobę. Należy dbać o dobre porozumienie intelektualne, lojalność i przyjaźń.

Miłość w Tarocie co mówią Arkana Wielkie

Wisielec

Karta ta symbolizuje zrezygnowanego, zmęczonego życiem człowieka, którym targają różnorakie wątpliwości, ale nie jest w stanie nic z tym zrobić. Nie spodziewa się od życia niczego dobrego, zaakceptował zło, jakie mu się przytrafia, takie jak złe traktowanie, zdrada, brak miłości. Nie wierzy we własne siły i nie ma siły, aby zmienić coś w swoim życiu. Problemy psychiczne, z jakimi się zmaga zapija alkoholem lub uśmierza innymi używkami. Umawia się na randki, ale nie wkłada w nie serca i prawdziwego zaangażowania. Na dany moment nie jest gotowy na głębszą zażyłość.

Jeśli ta karta będzie dla ciebie odpowiedzią mocno się zastanów nad wchodzeniem z ta osoba w głębszy związek, bo wszystkie niepowodzenia, jakie się w nim mogą pojawić zostaną przypisane tobie, a Wisielec znowu utopi smutki w używkach.

Może wam się udać tylko po odbyciu odpowiedniej terapii.

Śmierć

To bezkompromisowa osoba, która wiele przecierpiała, ale przetrwała i podniosła się z upadku. Świadomie ukrywa swój ból i chowa go pod przykrywką nonszalancji. Nie jest ważna dla niej ani rodzina, ani uczucia, ani praca. Realizując swoje cele nie waha się nawet, gdy robi krzywdę innym. Rozwija się skokowo – wzlot goni upadek i tak na przemian. Często zawiera więcej niż jedno małżeństwo.

Jeśli zdecydujesz się na związek z taką osobą musisz się nauczyć tolerancji i przygotować na wszystko, gdyż z dnia na dzień twój związek może być zagrożony, partner może porzucić ciebie, pracę, miejsce zamieszkania.

Umiarkowanie

Osoba kryjąca się pod tym arkanem jest niezwykle interesującym partnerem, godnym miłości i kochającym. Jest uczciwy i zrobi wszystko, by zapewnić partnerowi dobre samopoczucie. Jest gwarancję stabilnego związku, pełnego miłości i harmonii.

Nie należy się spodziewać szału namiętności, ale czułość, ciepło i duchowa harmonia zapewnią związkowi szczęście.

Diabeł

Dla Diabła najważniejszy jest seks i pieniądze. To bezwzględny, surowy, niereformowalny egoista. Nie waha się użyć seksu dla osiągnięcia korzyści. Osoby z nim związane uzależnia od siebie i wykorzystuje. Manipuluje ludźmi i zupełnie się nie liczy z ich uczuciami, potrafi być brutalny.

Jeśli taką kartę wyciągniesz dobierz do niej jeszcze jedną. Tylko trzy karty: Słońce, Cesarz i Kapłan wyciągnięte dodatkowo podpowiadają, że poradzisz sobie w tym związku. W każdym innym przypadku uciekaj póki czas.

Miłość w Tarocie co mówią Arkana Wielkie

Wieża

Ta karta symbolizuje bardzo silną, dominującą osobowość, która jest w stanie pozbierać się nawet z największych nieszczęść. Niezwykle uparta nigdy nie przyznaje się do winy i nie ustępuje w kłótni. Rani innych świadomie i nigdy nie przeprasza za swoje zachowanie. Nigdy nie będziesz mieć pewności, co się zdarzy przy takiej osobie.

Może wysłuchać twoich argumentów, ale i tak najlepiej będzie, jeśli to ty się dostosujesz do niej w przeciwnym wypadku lepiej zerwać znajomość.

Gwiazda

To osoba w pełni akceptująca siebie, pełna życzliwości, radosna i otwarta na drugiego człowieka. Jest osobą pozytywną pod każdym względem, kocha ludzi i rodzinę, potrafi cieszyć się życiem. Gwiazda to osoba wierna i uczciwa, nie zdradzi i nie porzuci, miła i dobra dba o harmonię w związku.

Osobie, którą symbolizuje ta karta można zaufać, a małżeństwo z nią na pewno będzie szczęśliwe.

Księżyc

Osoba, która kryje się pod tą kartą pragnie akceptacji, miłości i szczęścia. Ma mocno rozwiniętą intuicję, potrafi wiele przeczuć, ale nie robi z tego użytku. W związku nieustannie obawia się porzucenia i ukrywa wszystkie złe cechy partnera, nawet zdradę. Przez większość życia zamartwia się i daje wykorzystywać innym.

Nie potrafi być szczęśliwym, jego związki są najczęściej toksyczne i niszczące.

Słońce

Urodzony optymista, pogodny, dojrzały wewnętrznie i emocjonalnie. Ma szczęście w każdej dziedzinie życia. Kocha rodzinę i potrafi jej zapewnić majątek i szczęście.

Jeśli karty tarota pokażą Ci jako partnera Słońce, możesz być pewnym, że nic lepszego nie mogło Cię spotkać.

Sąd Ostateczny

Ogromnie tolerancyjna, wyrozumiała i uczciwa osoba. Sprawy duchowe są dla niej bardzo ważne, ale nie przekonuje na siłę do swoich poglądów.  Odważnie staje przed problemami i rozwiązuje je. Ewentualne nieporozumienia rozwiązuje poprzez konstruktywną rozmowę, wysłucha, zrozumie, nie potępia. Jest w stanie tworzyć bardzo silne związki uczuciowe.

Zdecydowanie nie toleruje partnera, który chciałby nią manipulować.

Świat

To osoba mądra i dobra, charyzmatyczna i niezwykła.  Wspaniała osobowość, ukształtowana, pogodna i radosna.  Jej marzenia się urzeczywistniają, a ona sama nieustannie się rozwija i pomnaża swój stan posiadania.

Jako partner życiowy jest ze wszech miar godna zaufania i miłości, tą miłością obdarza i tworzy harmonijne, szczęśliwe związki.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter