Nadmiar wibracji w Portrecie Numerologicznym

Nadmiar  wibracji w Portrecie Numerologicznym  wskazuje nad czym powinniśmy pracować, aby nasza osobowość rozwijała się harmonijnie.

Analiza liczby poszczególnych wibracji w naszym imieniu i nazwisku dostarczy nam dodatkowej wiedzy na temat wad i zalet naszego charakteru. Wibracje te uzupełniają poznane już przy obliczaniu Numerogramu informacje o danej osobie.

Dzięki temu możemy doradzić danej osobie nad czym powinna popracować, które z cech powinna pielęgnować i rozwijać, a które zwalczać. Może tak się zdarzyć, chociaż bardzo rzadko, że dana wibracja nie występuje w Portrecie Numerologicznym.

Nawet jeśli nie pojawi się w imieniu i nazwisku to na pewno znajdziemy ją w innym miejscu portretu. Nadmiar lub niedobór pewnych wibracji może wskazywać na ich szczególną intensywność lub w przypadku niedoboru przyćmienie cech tej wibracji.

Jeśli wibracje występują w nadmiarze, to zarówno wady jak i zalety tej wibracji będą szczególnie wyeksponowane.

Niedobór wskazuje na to, że nad pewnymi cechami powinniśmy pracować ponieważ ich brak może niekorzystnie wpływać na nasz charakter i osobowość. 

Nadmiar wibracji w Portrecie Numerologicznym

Zastanówmy się, co się dzieje, gdy dana wibracja występuje w nadmiarze.

Jedynka  – wnosi niezależność, zapał, aktywność i oryginalność. Osoba z nadmiarem tej wibracji często jest ekstrawagancka i nie przejmuje się opinią innych na swój temat.

Ma ogromną wyobraźnię, polot, jest błyskotliwa, a bywa, że nawet genialna. Swobodna w zachowaniu, pozbawiona kompleksów. Ma wyraźne cechy przywódcze, nie znosi dominacji , dąży do wolności.

To silna osobowość o wielkich ambicjach i chęci wyróżniania się. Często bywa egoistyczna i obojętna wobec problemów innych. Może być wybuchowa a nawet złośliwa i uszczypliwa.

Dwójka – to przede wszystkim takt, uprzejmość i powściągliwość.  Osoby z nadmiarem tej wibracji są bardzo ostrożne i skłonne do analizowania.  Łatwo nawiązują kontakty z innymi, nie znoszą agresji i wulgarnego zachowania.

Zawsze gotowe są do poświęceń, aby tylko mieć święty spokój. Często to osoby nieśmiałe, dobroduszne i pokorne. Ich podstawową potrzebą jest chęć przypodobania się innym, sprawienia im przyjemności, a przy tym zdobycie ich akceptacji.

Czasem bywają kapryśne i niezdecydowane, cechuje je brak pewności siebie, nie potrafią bronić swoich praw.

Trójka –to osoby niezwykle sympatyczne, wesołe i pełne wdzięku. Są lubiane i potrafią oczarować każdego. Bardzo łatwo wyrażają swoje uczucia, mają dar przekonywania i zawsze chcą być w centrum uwagi.

Na ogół to osoby towarzyskie, pełne optymizmu i miłości, bardzo często hojnie obdarowane talentami artystycznymi.

Bywa jednak, że są powierzchowne, plotkują, sprytem załatwiają wiele spraw, czasem składają obietnice bez pokrycia i marnotrawią energię, są po prostu próżne. 

Czwórka – to porządek, metodyczność i gospodarność. Szanują pieniądze i dobra materialne. Mają praktyczny zmysł, są uczciwi, pracowici, poważni i odpowiedzialni.

Bywają drobiazgowi, niechętnie ryzykują cechuje ich rozwaga. To osoby wytrwałe i systematyczne, wierzą wyłącznie we własne siły i w konkrety. Są godne zaufania.

Mogą być nieco sztywne w poglądach, przywiązane do rutyny, uparte, zawzięte i surowe w obejściu. Nie potrafią wyrażać własnych uczuć, brak im luzu w kontaktach z innymi.

Kolejne wibracje

Piątka – to odwaga, zuchwałość, zręczność. Osoby takie mają lotny umysł, który skłania ich do coraz nowych i oryginalnych pomysłów.

Osoby te są w ciągłym ruchu, wiecznie gdzieś gonią, ryzykują, uwielbiają ruch i niespodzianki.

Niestety wiąże się to z tym, że żyją w stresie i przez to bywają nerwowe, impulsywne a nawet agresywne. Mogą cierpieć na zaburzenia nerwowe i mają kłopoty we współżyciu z otoczeniem.

Główną ich wadą jest niecierpliwość i nad tym powinni pracować.

Szóstka – opiekuńczość, odpowiedzialność i służba innym, to cechy szóstek. Osoby czułe, pełne ciepła, zrównoważone i pogodne.

Kochają dom i swoich bliskich. Mają uzdolnienia artystyczne. Są bardzo uczuciowe,    a czasem wręcz sentymentalne. Często przejmują się zupełnie nieważnymi sprawami. Bywają nadopiekuńcze i niezdecydowane.

Siódemka – uduchowienie, bujna wyobraźnia i fantazja, analityczny i krytyczny umysł.

 Osoby te mają skłonności mistyczne i skłonność do dystansowania się, szukają samotności, aby zachować wewnętrzny spokój. Są to osoby bardzo wybredne i z tego powodu mają niewielu przyjaciół.

Nie potrafią okazywać uczuć, mają skłonność do melancholii i izolowania się od otoczenia, czasem popadają w depresję.

Ósemka – talent organizacyjny, zmysł do interesów, ambicja, chęć zrobienia kariery i osiągnięcia wysokiej pozycji społecznej.

Osobom tym imponuje wielkość i sukces, nienawidzą wszystkiego, co przeciętne, albo wulgarne. Wiele wymagają od siebie i od innych. Są inteligentne, mają dużo zapału i wytrwałości w dążeniu do celu.

To bardzo silne osobowości, bywają surowe, zawzięte i nieprzejednane. Zaniedbują życie duchowe.

Dziewiątka – humanitaryzm, szlachetność, poczucie sprawiedliwości, altruizm, wyrozumiałość i pragnienie bycia użytecznym. Osoby te najbardziej potrzebują wolności oraz swobody myśli i czynów.

Mają jasny i przenikliwy umysł i ogromna ciekawość świata. Potrzebują wolności i swobody myśli i czynów.

Żyją według własnych norm etycznych, są wszechstronnie  utalentowane ale niestety mają gwałtowny charakter, są niecierpliwe i zaborcze, kapryśne i chimeryczne. Stąd częste konflikty z otoczeniem. 

Źródło: Gladys Lobos – Magia Numerologii

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter