Nów Księżyca w Wodniku 2024

Nów Księżyca w Wodniku 2024 – przypadający na 9 lutego,  to najlepszy czas na dokonanie zmian w naszym życiu.

To właśnie teraz warto przejąć inicjatywę i zacząć coś, na co wcześniej byśmy się nie zdecydowali. Teraz jest dobry moment, aby nie pozbyć się wszelkich obaw i blokad wewnętrznych.

W tym czasie powinniśmy się przyjrzeć naszemu życiu i wszystkiemu co się w nim dzieje. Właśnie teraz spojrzymy na wszystko obiektywnie i dostrzeżemy wszystko to, co nas nudzi i męczy.

Nów w Wodniku sprzyja dokonywaniu zmian, wprowadza też nerwowość w nasze poczynania, ale też sprzyja koncentrowaniu się na nowych celach.

Będziemy się buntować i szukać rozwiązań dawnych problemów, które już odeszły w zapomnienie, a zostało przekonanie,  że coś zrobiliśmy źle.

Wibracje nowiu w Wodniku będą długo na nas wpływać ponieważ w Wodniku jest Słońce i Księżyc, a także Pluton i Merkury. Niedługo, bo już 13 lutego do tych planet dołączy Mars, a 16 lutego Wenus. Sprawi to, że nasze plany  i działania mogą przetrwać wiele miesięcy.  

Planetą rządzącą Wodnikiem jest Uran, który znacznie wzmocni nastawiona na rewolucyjne zmiany naturę Wodnika. Lutowy nów Księżyca będzie w kwadraturze do tego  planetarnego buntownika. Wpływ Urana  może się przejawiać nagłymi i nieoczekiwanymi wydarzeniami powodującymi konieczność zmiany ustalonego porządku w naszym życiu.

Pod jego wpływem nasze życie może się wywrócić do góry nogami, ale pozwoli nam to na dokonanie korzystnych dla nas zmian.

Wykorzystajmy energię nowiu w Wodniku dla podkreślenia naszej indywidualności i możliwości.

Bądźmy kreatywni, otwarci na kontakty, pielęgnujmy przyjaźnie, brońmy własnego zdania i podążajmy za naszymi pragnieniami.

Pamiętajmy, że Nów ten zbiega się z tak ważnym wydarzeniem jak Chiński Nowy Rok, który przypada na 10 lutego 2024. Jest rokiem panowania Drewnianego Smoka, który w nasze życie wnosi porządek, spokój, harmonię i poczucie bezpieczeństwa. 

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter