Nów Księżyca w znaku Panny 2020

Nów Księżyca w znaku Panny 2020 kieruje nasze działania ku sprawom koniecznym do przemyślenia, tak aby zająć się czymś  nowym. Podczas wrześniowego nowiu Księżyca  zaczyna się nowy rok numerologiczny.

Rokiem 2021 będzie rządzić numerologiczna Piątka, która nakłania nas do zmian.  W czasie nowiu wpływ Księżyca bywa niekiedy silniejszy od wpływu, jaki ma w Pełni.

Wpływa bowiem zarówno na naszą energetykę jak i ciśnienie krwi, dlatego jest to dobry dzień na wszelkie kuracje odtruwające nasz organizm.

Wszelkie głodówki – najlepiej krótkie, oczyszczające kuracje ziołowe, są w tym czasie polecane i ponieważ są dla nas bardzo korzystne.

Niestety w okresie tuż przed nowiem i w czasie nowiu możemy być bardziej rozchwiani emocjonalnie. Możemy mieć skłonność do infekcji, bardziej odczuwać zmęczenie, płaczem reagować na różne błahe problemy.

Nów Księżyca w znaku Panny jest czasem robienia porządków w swoim życiu i w otoczeniu.  To właśnie teraz powinniśmy zrobić porządki, wyrzucić wszystko, co nam nie służy i zrobić miejsce na nowe rzeczy.

Odsuńmy się od nadmiaru używek, ludzi, którzy nas męczą, nowinek technologicznych, które zabierają nam czas i nie wnoszą niczego ciekawego w nasze życie.

Zróbmy porządek w swoim życiu, po to, aby wpuścić tam „nowe”, aby poczuć się lepiej.  Zastanówmy się nad tym, czy wszystko, co do tej pory robiliśmy na pewno nam służy?

Nów Księżyca w znaku Panny 2020

Księżyc w znaku Panny oznacza ulepszanie siebie, dążenie do perfekcji. Panna pomaga stać się lepszymi osobami. Poprzez bycie skromnym Panna pomaga nam żyć na równi z innymi.

 Nów w znaku Panny, która jest żywiołem Ziemi jest nakierowany na materię. To znak bardzo rzeczowy, ponieważ Panna pracuje z tym, co jest dostępne.

Nów ten przypomni nam ile jeszcze mamy do zrobienia aby osiągnąć to o co nam chodzi. Zobaczymy teraz wszystko w szczególnym zwierciadle, możemy poczuć frustrację, zmęczenie i rozleniwienie.

Ponieważ Księżyca przybywa warto więc robić plany i wyznaczać sobie nowe cele do realizacji. Nie pozostawiaj jednak tych swoich celów bez realizacji, działaj!

To bardzo dobry czas na sadzenie (rośliny) i siew (intencje). To, co teraz zasiejesz wkrótce zbierzesz. Aby zbiór był obfity musisz działać i konsekwentnie realizować wyznaczone cele.

To czas pochylenia się nad drobnymi zadaniami, które doprowadzą nas do szczytu.

Szukajmy rozwiązań na przyszłość, które mają nam zapewnić wolność. Energia jaka dominuje w tym nowiu w Pannie zachęca nas, aby pochylić się nad ta pracą, która tak mocno związana jest z naszą codziennością.

Nów w Pannie, to czas pokory, która w przyszłości przyniesie owoce.

 Źródło: Internet

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter