Nów sierpniowy w znaku Lwa

Nów sierpniowy w znaku Lwa, w który wkroczymy 19 sierpnia 2020 roku przynosi wzrost naszej kreatywności i witalności.  W tym dniu obudzi się w nas bestia, która będzie dążyć do realizacji swoich planów i marzeń mając za podstawę przede wszystkim własne dobro.

Przez kreatywność i miłość będziemy budować zaufanie do samego siebie i poczucie własnej wartości.

Energia miesiąca mocno związana ze Słońcem, znakiem Lwa i numerologiczną Ósemką sprawi, że odkryjemy w sobie chęć do zmian. 

Co dla nas oznacza Nów sierpniowy w znaku Lwa?

Przede wszystkim wskazuje na to, aby najbliższe dwa tygodnie przeznaczyć na odpoczynek po to, aby naładować baterie na nadchodzące miesiące.  Teraz powinniśmy się dobrze bawić, w otoczeniu ludzi których kochamy lub darzymy sympatią.

Odpocznijmy po ciężkich miesiącach i znajdźmy czas dla siebie i na takie działania, które sprawiają nam radość. Róbmy to, co najbardziej lubimy. Wyluzujmy, bądźmy jak prawdziwy Lew.

W tym sierpniowym nowiu, księżyc będzie w koniunkcji z Merkurym w Lwie i trygonie z Marsem w Baranie. Merkury będzie nas pobudzał do działania, dzięki czemu będziemy tryskać energią i zaskakiwać coraz to nowymi pomysłami.

Nie będziemy też mieć żadnych problemów w komunikacji z innymi, dlatego szybko i pewnie zrealizujemy plany, szczególnie te krótkotrwałe.

Z kolei Mars wniesie w nasze działania dodatkową energię, dzięki której podejmiemy stosowne kroki, aby osiągnąć zaplanowane cele.

Co koniecznie powinniśmy zrobić w czasie tego nowiu?

Przede wszystkim przygotujmy się do rozpoczęcia nowego projektu lub przedsięwzięcia, gdyż jest to czas stawiania sobie nowych wyzwań i wymagań, stawania twarzą w twarz z własnymi lękami, czas wybierania nowej ścieżki życia.

Całą naszą energię skierujmy na to nowe działanie aby mieć poczucie, że to jest to, co przyniesie nam radość i sprawi, że nasze życie będzie bardziej urozmaicone.

Przyjrzyjmy się także naszym emocjom, nie pozwólmy aby nas przytłoczył zły nastrój ponieważ ten czas ma nam przynieść radość z korzystania z ciepła i Słońca i dobrą zabawę. Korzystajmy więc z uroków lata i nie zapominajmy o odpoczynku. Ładujmy baterie na nadchodzącą jesień.

Źródło: Internet

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter