Nowy rok numerologiczny 2024 wibracją 8

Nowy rok numerologiczny 2024 wibracją 8 wniesie w nasze życie duże zmiany. Rok ósmy to czas podsumowania i  rozrachunku z tym, co zrobiliśmy w ciągu tego cyklu numerologicznego. 

Rozpoczął się 15 września 2023, kiedy to księżyc znalazł się w nowiu, w znaku Panny. Każdy rok numerologiczny zaczyna się zawsze pierwszego  wrześniowego nowiu, a nie tak jak w tradycyjnym roku 1 stycznia. 

Skąd wzięła się wibracja 8? Otóż wynika to z tego, że aby obliczyć wibrację danego roku należy zsumować cyfry składające się na sprawdzany rok, w tym przypadku 2024 = 2+0+2+4 =  8.  Rok 8 doda nam energii dlatego warto teraz przyłożyć się do realizacji zadań i spraw, które zaplanowaliśmy. Jeśli nie do końca nam się udało je zrealizować, to mamy szansę jeszcze teraz to zrobić.

Ósemka symbolizuje nagrodę, moc i sprawiedliwość, dlatego  teraz zbierzemy  plon tego, co zasialiśmy wcześniej. Jak bogaty będzie nasz zbiór zależy od naszego zaangażowania w poprzednich latach. 

Rok numerologiczny 2024 wibracją 8

Jeśli nie przykładaliśmy się zbytnio do pracy, to możemy doświadczyć nieprzyjemności i ponieść niemiłe konsekwencje naszych działań.  Mogą to być niestety niemiłe lekcje, ale nie obawiajmy się, że będą to jakieś wielkie nieszczęścia. Rok ósmy da nam szanse na poprawienie naszego losu, pod warunkiem, że zabierzemy się solidnie do pracy.

Jeśli jednak staraliśmy się, sumiennie wykonywaliśmy nasze obowiązki, nie mamy się czego obawiać.  Mogą nas teraz spotkać miłe niespodzianki od losu, powodzenie w biznesie, rozwój kariery, powiększenie dochodów, dobre lokaty, uznanie otoczenia.

Rok numerologiczny ósmy będzie nas determinował do zajmowania się głównie sprawami zawodowo finansowymi, chociaż uczuciom też będziemy poświęcać czas. W tym roku mamy bowiem szansę na odnalezienie miłości. 

Suma wibracji roku numerologicznego 8 oraz wibracja roku osobistego . Jak obliczyć rok osobisty? W odróżnieniu od roku numerologicznego rok ten trwa od ostatnich urodzin do kolejnych urodzin.  Do miesiąca i  dnia urodzenia dodajemy rok uniwersalny. Osoba urodzona 21 maja 1998 roku będzie w 2024 roku w 7 roku osobistym.  Wówczas ten rok pokaże pokaże to, z czym zmierzymy się w roku 2024. 

Źródło: Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter