Liczba Karmiczna 13 – karma pracy

Przez całą Drogę Życia napotykamy różne problemy i trudności, z którymi czasem nie potrafimy się zmierzyć. Nabywamy nowe doświadczenia, nieustannie się uczymy, ale nie zawsze działamy tak, jakbyśmy tego chcieli. Wędrówka przez życie bywa czasami dość skomplikowana i momentami różna.

Te trudności przejawiają się w wibracjach karmicznych pojawiających się w naszym programie urodzeniowym (Droga Życia, Cykle, Warunki). Wibracje karmiczne wskazują na nasze długi, jakie zaciągnęliśmy w poprzednich wcieleniach. To skutki naszego postępowania, negatywnego wykorzystania naszych zdolności, umiejętności, możliwości i predyspozycji.

czytaj dalej

Numerologia Biznesu czynniki sukcesu zawodowego

To, czy dana liczba jest dla nas korzystna, czy nie, czy odniesiemy sukces w biznesie, czy poniesiemy porażkę zależy od wielu czynników. Konieczny i bardzo ważny czynnik, to nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę, bo nawet najlepiej dobrana numerologicznie nazwa firmy, jak i jej przeznaczenie, nie spowoduje gwałtownego jej rozwoju bez osobistego zaangażowania właściciela. Jednak równie ważne są czynniki wynikające z biznesowej analizy numerologicznej.

czytaj dalej

Cykl Jowisza Twoją wielką życiową szansą

„Raz na wozie, raz pod wozem”, to znane powiedzenie świetnie obrazuje wpływ Jowisza na nasze życie. Planeta Jowisz odpowiada za naszą pomyślność w życiu, a jej cykl trwający 12 lat determinuje nasze powodzenie w życiu. Szczególnie pomyślne w tym 12 letnim cyklu są trzy lata, zwane „latem Jowiszowym”. Są też trzy szczególnie trudne lata, w których jest nam ciężko, zwane „zimą Jowiszową”.

czytaj dalej

Numerologia dla Ciebie i Twoich bliskich

Numerologia informuje nas o tym, jakie mamy zalety, talenty i uzdolnienia oraz jak dzięki ich znajomości wykorzystać je w swoim życiu. Pozwala poznać swoje mocne i słabe strony i wskazuje obszary, którym powinniśmy poświecić więcej uwagi, by poprawić swój charakter i zrozumieć samych siebie.
Dzięki numerologii, możemy określić osobowość, predyspozycje i cechy człowieka nawet te najgłębiej ukryte. Ujawnia, bowiem sposób, w jaki patrzymy na siebie, pokazuje nasze odczucia, ambicje, potrzeby i pragnienia.

czytaj dalej

Biznes i zdrada dwa najczęściej wyszukiwane słowa

Przeanalizowałam ostatnio jakie słowa z wyszukiwarek prowadzą do moich najpopularniejszych wpisów na blogu. Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że są to dwa słowa: numerologia biznesu i karty zdrady. Jednak po chwili zaskoczenia stwierdziłam, że tak naprawdę to nic dziwnego.
Zarówno pierwszy, jak i drugi temat wzbudza wiele emocji i dlatego chcemy jak najwięcej o tym wiedzieć. Na moim blogu jest kilkadziesiąt artykułów, ale główna uwagę przyciągają właśnie te, w których napisałam o numerologii biznesu i zdradzie.

czytaj dalej

Liczba Imienia – numerologia

Liczba imienia – numerologia. W momencie urodzenia otrzymujemy od naszych rodziców imię, które „wyposaża” nas w określone cechy. To nasz osobisty, aktywny i duchowy potencjał. Liczba imienia określa naszą samorealizację, zachowanie, sposób bycia i stwarzania siebie. Dlatego warto posiąść wiedzę o tym, co w nasze życie wnosi imię. Liczba imienia zestawiona z liczbą nazwiska może nas wspomagać, ale też może nam szkodzić. Warto wówczas rozważyć dokonanie zmiany, tak by osiągnąć pożądany efekt.

czytaj dalej

O mnie

Jestem kreatywną Polką 50+, która ciągle poszerza swoje zainteresowania i uczy się nowych rzeczy. Numerologiczną 33, tzw. Liczbą Mistrzowską, z wykształcenia pedagogiem, z potrzeby duszy i serca humanistką, kochającą ludzi i zwierzęta, szczęśliwą żoną, mamą i babcią!
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Mój biznes
  • Twitter