Dzień Urodzenia wibracje numerologiczne od 22 do 31

Jeśli masz wokół siebie bliskich lub znajomych o tych wibracjach przeczytaj koniecznie, co na ten temat mówi numerologia. Może się okazać, że wiedza numerologiczna ułatwi wasze wzajemne relacje i pomoże znaleźć wspólny język wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Zachęcam do lektury wszystkich urodzonych w tych dniach i tych, którzy mają kontakty z osobami w tych dniach urodzonymi i chcą więcej na ich temat wiedzieć.

czytaj dalej

Wibracja Dnia Urodzenia od Dziesiątki do Dwadzieścia Jeden

Wibracja Dnia Urodzenia daje informację na temat tego, jakie cechy otrzymaliśmy wkraczając na ten świat. Dzisiaj omówię kolejne liczby od liczby 10 do 21. Co to jest wibracja Dnia Urodzenia i co wnosi w nasze życie? Wibracja Dnia Urodzenia to obraz naszej osobowości, nasze myśli, pragnienia, odczucia, reakcje, instynkty. Liczba ta pokazuje jak otoczenie widzi nasz charakter, jak jesteśmy odbierani przez innych ludzi.

czytaj dalej

Wibracja Dnia Urodzenia od Jedynki do Dziewiątki

Wibracja Dnia Urodzenia daje informację na temat tego, jakie cechy otrzymaliśmy wkraczając na ten świat. Jest to obraz naszej osobowości, nasze myśli, pragnienia, odczucia, reakcje, instynkty. Liczba ta pokazuje jak otoczenie widzi nasz charakter, jak jesteśmy odbierani przez innych ludzi.

czytaj dalej

Partnerskie związki numerologicznej Dziewiątki

Numerologiczna Dziewiątka zamyka cykl rozważań, na temat tego, jak realizują się uczuciowo poszczególne wibracje. Dziewiątki, to indywidualiści o wielkiej wewnętrznej sile, pozbawione egoizmu, trochę niepraktyczne, ale bardzo hojne. To idealiści i romantycy, hojni i życzliwi. Często wybierają taki zawód, w którym mogą się spełniać służąc innym. Więcej na temat numerologicznych Dziewiątek przeczytasz tutaj.

czytaj dalej

Partnerskie związki numerologicznej Ósemki

Przyjrzyjmy się dzisiaj tej trochę skomplikowanej wibracji. Numerologiczne Ósemki, to osoby niezwykle oddane swoim bliskim i tak samo pracy, którą wykonują, dlatego żyją pod ciągłą presją, by sprostać jednemu i drugiemu zadaniu. Bardzo często są rozdarte między ukochaną osobą, a pracą i nie bardzo wiedzą jak postąpić. To zrównoważeni i spokojni partnerzy. Drogie Ósemki – Wojownicy i Dobroczyńcy, zapraszam was do zapoznania się z tym, co sądzą o was Numerolodzy i przemyślenia jak wiele prawdy na Wasz temat zawierają ich opinie.

czytaj dalej

Partnerskie związki numerologicznej Siódemki

Nadszedł czas na inteligentne i uduchowione Siódemki. Tak o Was napisał w swojej książce poświęconej Numerologii Henryk Rekus -„Numerologia – Portret numerologiczny” : „Ludzie zdominowani przez liczbę Siedem żyją w oddaleniu od świata. Mogą być abstrakcyjnymi naukowcami, poetami, duchownymi lub mistykami. Są uzdolnieni intelektualnie i mają dar widzenia świata z dystansu, dar uogólnień i wyciągania abstrakcyjnych wniosków. Mimo iż nie pociągają ich sprawy materialne, mają zaufanie do materii, dogłębnie ją poznają i są dobrymi menedżerami. Zobaczmy, jakie związki tworzą te niezwykłe osobowości.

czytaj dalej

O mnie

Jestem kreatywną Polką 50+, która ciągle poszerza swoje zainteresowania i uczy się nowych rzeczy. Numerologiczną 33, tzw. Liczbą Mistrzowską, z wykształcenia pedagogiem, z potrzeby duszy i serca humanistką, kochającą ludzi i zwierzęta, szczęśliwą żoną, mamą i babcią!

Newsletter!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Mój biznes
  • Twitter