Rok osobisty 6

Zastanawiamy się czasem, czy w danym roku lepiej nam się będzie wiodło w życiu osobistym, czy raczej w biznesie?
Odpowiedzi na to pytanie poszukajmy w przesłaniu, jaki każdemu z nas niesie rok osobisty, nazywany też indywidualnym.
Numerologiczny Rok Osobisty, to taki, który towarzyszy nam od dnia urodzin w danym roku do ostatniego dnia przed urodzinami w następnym roku.
W odróżnieniu od roku numerologicznego, w który wchodzimy każdego roku zawsze po wrześniowym nowiu, rok osobisty zaczyna się od dnia i miesiąca urodzenia.

czytaj dalej

Rok osobisty 5

Rok ten przyniesie zmiany w życiu osobistym i zawodowym, będziemy poprawiać i ulepszać nasze życie, będziemy poruszać się dość swobodnie w świecie materii. Jeśli czwarty rok osobisty wykorzystaliśmy na stworzenie solidnej bazy dla dalszego życia, możemy spać spokojnie.
Będziemy podróżować, pisać, sprzedawać swoje produkty, kontaktować się z mediami, reklamować własne idee i pomysły.
Jeśli jednak zmarnowaliśmy szanse jakie przyniósł nam rok poprzedni będziemy się spalać w pozornej aktywności, bez większych szans na sukces.

czytaj dalej

Rok osobisty 4

Po rozrywkach i przyjemnościach dnia codziennego, jakie przynosił rok osobisty 3, trzeba będzie zająć się pracą.
Niewykluczone, że będzie to dość żmudne i trudne zajęcie, związane z tym wszystkim, co zaczęliśmy w poprzednim roku.
Rok osobisty 4 ( Indywidualny) trwa 12 miesięcy, od urodzin do urodzin. Rozpoczyna się z dniem naszych urodzin, a kończy w dniu przed kolejnymi urodzinami.

czytaj dalej

Rok osobisty 3

Rok osobisty 3 będzie nas skłaniał do rozrzutności i przesady. Przyniesie dobrą passę w każdej dziedzinie życia, a w szczególności w życiu uczuciowym.
Pojawią się pierwsze rezultaty działań zapoczątkowane w roku osobistym 1 i ustabilizowane w roku 2.
Wzrośnie potrzeba osobistej twórczości i wyrażania naszych emocji.
Liczba Roku Osobistego, nazywanego także Rokiem Indywidualnym, to zredukowana suma liczb dnia i miesiąca urodzenia oraz roku badanego.
Rok Osobisty ( Indywidualny) trwa 12 miesięcy, od urodzin do urodzin. Rozpoczyna się z dniem naszych urodzin, a kończy w dniu przed kolejnymi urodzinami.

czytaj dalej

Rok Osobisty 2

Liczba Roku Osobistego, nazywanego także Rokiem Indywidualnym, to zredukowana suma liczb dnia i miesiąca urodzenia oraz roku badanego. Rok Osobisty ( Indywidualny) trwa 12 miesięcy, od urodzin do urodzin. Rozpoczyna się z dniem naszych urodzin, a kończy w dniu przed kolejnymi urodzinami. Jeśli chcemy dowiedzieć się w jakim aktualnie roku osobistym się znajdujemy wystarczy zsumować nasz dzień i miesiąc urodzenia oraz rok badany.

czytaj dalej

Rok Osobisty 1

Liczba Roku Osobistego to zredukowana suma liczb dnia i miesiąca urodzenia oraz roku, który badamy.
Rok Osobisty trwa 12 miesięcy, od urodzin do urodzin. Rozpoczyna się z dniem naszych urodzin, a kończy w dniu przed kolejnymi urodzinami.
W Roku Osobistym 1 śmiało przystępujmy do realizacji naszych marzeń. To teraz możemy nadać nowy tor całemu naszemu życiu.

czytaj dalej
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Mój biznes
  • Twitter