Rok Indywidualny dwie liczby

Rok Indywidualny dwie liczby

Rok Indywidualny dwie liczby trafniej opisują i charakteryzują dany rok, dlatego warto uwzględnić dwa sposoby obliczeń.
Sposoby te pozwalają na wnikliwą analizę rocznych cykli  składających się na tło losu danej osoby, a wynikających z daty urodzenia. To nowatorskie podejście, aby do opisu lat cyklu numerologicznego zastosować nie jedną, a dwie liczby opisała Pani Bożena Dąbrowska.

czytaj dalej
Kąt Ekscentryczności 9 zakończenie

Kąt Ekscentryczności 9 zakończenie

Kąt Ekscentryczności 9 wskazuje na to, że opis jego znaczenia kończy jedną z części składających się na Portret Numerologiczny danej osoby.
Wszystko to, co kryje nasza podświadomość może zostać odszyfrowane za pomocą numerologii. Nasze imię i nazwisko oraz dzień urodzenia są wskazówką jak żyć, aby spełniać się na Drodze Życia zgodnie z tym, co nam zaplanowało Przeznaczenie.

czytaj dalej
Kąt Ekscentryczności 8 i jego znaczenie

Kąt Ekscentryczności 8 i jego znaczenie

Kąt Ekscentryczności 8 i jego znaczenie w portrecie numerologicznym jest istotne z punktu widzenia numerologii.
Wibracja 8, którą tutaj opisuję wnosi w życie danej osoby panowanie nad materią i własnym losem oraz umiejętność operowania pieniędzmi.
Liczba ta to władza, zdolności administracyjne, wymierzanie sprawiedliwości i umiejętność realizacji siebie na poziomie materialnym.

czytaj dalej
Kąt Ekscentryczności 7 i jego znaczenie

Kąt Ekscentryczności 7 i jego znaczenie

Kąt Ekscentryczności 7 i jego znaczenie numerologiczne wnoszone w nasze życie jest bardzo interesujące ponieważ zalicza się do mocno uduchowionej wibracji.
Kąt Ekscentryczności jest jednym z kilku elementów składających się na nasz Portret Numerologiczny.
Jest to zredukowana suma imion i dnia urodzenia. Otrzymana po zsumowaniu wibracja ukazuje nam jak będziemy realizowali potencjały Przeznaczenia.

czytaj dalej
Kąt Ekscentryczności 6 – numerologia

Kąt Ekscentryczności 6 – numerologia

Kąt ekscentryczności 6 – numerologia wykorzystuje każdą możliwość poznania tego, co tkwi wewnątrz nas.
Analizując naszą Drogę Życia zwracamy uwagę nie tylko na to, jaka wibracja nam towarzyszy, ale także na to, co wnoszą nasze imiona i nazwiska.
Kąt Ekscentryczności, to zredukowana suma imion i dnia urodzenia ukazująca w syntetycy sposób jak będziemy realizowali nasze Przeznaczenie.

czytaj dalej
Poznaj Kąt ekscentryczności 5

Poznaj Kąt ekscentryczności 5

Kąt Ekscentryczności 5 – numerologia, poprzez analizę imion i dnia urodzenia ukazuje, jakie cechy charakteru ujawniać się będą z podświadomości.
Zredukowana suma imion i dnia urodzenia ukazuje syntetycznie jak będziemy realizowali potencjały Przeznaczenia i jak będziemy mogli mu sprostać.
Kąt Ekscentryczności 5 wskazuje, że potencjałom Przeznaczenia będziemy mogli sprostać bazując na wibracji liczby 5.  

czytaj dalej

O mnie

Jestem kreatywną Polką 50+, która ciągle poszerza swoje zainteresowania i uczy się nowych rzeczy. Numerologiczną 33, tzw. Liczbą Mistrzowską, z wykształcenia pedagogiem, z potrzeby duszy i serca humanistką, kochającą ludzi i zwierzęta, szczęśliwą żoną, mamą i babcią!

Mój Sklep

Sklep

Najnowsze wpisy

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Mój biznes
  • Twitter