Numerologia tablic rejestracyjnych Twojego auta

Numerologia tablic rejestracyjnych Twojego auta. Masz samochód, a może zamierzasz go zmienić na nowszy lub dopiero kupić? Nie zapomnij zadbać o to, by rejestracja Twojego auta miała odpowiednią numerologię. Dlaczego? Ponieważ samochód ma Ci dobrze służyć i zapewniać bezpieczeństwo i wygodę. Oczywiście to przede wszystkim zależy od Ciebie i innych użytkowników, ale numerologia samochodu ma także istotne znaczenie. Wiadomo, że nie zawsze możemy decydować o tym, jaki numer zostanie nam nadany, (chociaż jeśli się postaramy jest to możliwe), ale na pewno możemy się zdecydować na indywidualną nazwę. Wprawdzie to trochę droższa opcja, ale może warto ją rozważyć.

read more

Twoje dziecko jest numerologiczną Siódemką, Ósemką, Dziewiątką

Twoje dziecko jest numerologiczną Siódemką, Ósemką, Dziewiątką. Dzieci o tej Drodze Życia, podobnie jak wcześniej opisane numerologiczne 1, 2, 3, 4, 5 i 6 wymagają od swoich rodziców i opiekunów odpowiedniego traktowania.
Pani Małgorzata Brzoza w swojej książce „Numerologia Związków” podpowiada, na co zwrócić uwagę, co zrobić, aby wychowywanie dziecka było łatwiejsze i dało pozytywne efekty.

read more

Twoje dziecko jest numerologiczną Piątką, Szóstką

Twoje dziecko jest numerologiczną Piątką, Szóstką. W dwóch poprzednich wpisach zamieściłam rady dotyczące postępowania z dziećmi, których numerologiczna Droga Życia, to cyfry: 1, 2, 3 i 4. Rady te zaczerpnęłam z książki „Numerologia Związków” napisanej przez Panią Małgorzatę Brzozę. Warto po nie sięgnąć zwłaszcza wtedy, gdy nie wiemy jak dziecku pomóc w trudnym okresie dorastania i kształtowania charakteru.

read more

Twoje dziecko jest numerologiczną Trójką, Czwórką?

Twoje dziecko jest numerologiczną Trójką, Czwórką? Przeczytaj koniecznie, co na temat numerologii dzieci obdarzonych tą wibracją mówi Pani Małgorzata Brzoza w swojej publikacji pt. „Numerologia Związków”. Zobacz jak możesz ją wykorzystać w pracy nad swoim dzieckiem w procesie wychowywania. Nawet jeśli nie ze wszystkim się zgodzisz na pewno z wielu rad skorzystasz dla dobra swojego dziecka.

read more

Moje dziecko jest numerologiczną jedynką, dwójką

O tym jak rozwija się mały człowiek z uwzględnieniem w jego rozwoju wpływu numerologii napisała w swojej swojej książce „Numerologia związków” pani Małgorzata Brzoza. Oto niektóre fragmenty tej książki, którą gorąco polecam.
Czy wiesz, że Twoje dziecko do trzeciego roku życia jest energetycznie podpięte do emocji któregoś z rodziców lub opiekuna? Czy wiesz, że każde dziecko potrzebuje miłości? „Dlatego właśnie wszystkie doświadczenia do trzeciego roku życia są szalenie ważne. Dziecko wie, co się o nim mówi, czuje otaczające je uczucia i emocje. Koduje zachowanie rodziców i ich sposób reakcji. W przyszłości może nieświadomie powielać te głęboko zapamiętane wzorce. Zwłaszcza, jeśli zostanie skonfrontowane z podobnymi sytuacjami”

read more

Jaką będziesz teściową, co mówi na ten temat numerologia

Jaką będziesz teściową, co mówi na ten temat numerologia. Ty też będziesz kiedyś teściową! Być może teraz jeszcze o tym nie myślisz, bo sen z powiek spędza Ci Twoja własna teściowa, ale jeśli masz dzieci, to prawie pewne, że teściową kiedyś zostaniesz.
Ponieważ temat teściowej, to temat rzeka, postanowiłam pokazać go od strony numerologii, tak jak widzi go autorka książki „Numerologia Miłosna” – Emma Lange.
Polecam lekturę zarówno synowym jak i teściowym, a także zięciom, bo wprawdzie dużo mniej negatywnych uwag na temat teściowych słyszymy od panów, ale może wynika to tylko z ich większej powściągliwości. Może łatwiej będzie się nawzajem zrozumieć? A póki co, wyszukując obraz do wpisu pod hasłem „teściowa” znalazłam kaktus. Prawda, że piękny?

read more

Pomóż Gabrysi!

O mnie

Kim jestem? Kreatywną Polką 50+, która ciągle poszerza swoje zainteresowania i uczy się nowych rzeczy. Numerologiczną 33, tzw. Liczbą Mistrzowską, z wykształcenia pedagogiem, z potrzeby duszy i serca humanistką, kochającą ludzi i zwierzęta, szczęśliwą żoną, mamą i babcią!

Newsletter!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Mój biznes
  • Twitter