Numerologia Biznesu czynniki sukcesu zawodowego

Numerologia Biznesu czynniki sukcesu zawodowego. To, czy dana liczba jest dla nas korzystna, czy nie, czy odniesiemy sukces w biznesie, czy poniesiemy porażkę zależy od wielu czynników. Konieczny i bardzo ważny czynnik, to nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę, bo nawet najlepiej dobrana numerologicznie nazwa firmy, jak i jej przeznaczenie, nie spowoduje gwałtownego jej rozwoju bez osobistego zaangażowania właściciela. Jednak równie ważne są czynniki wynikające z biznesowej analizy numerologicznej.

Oto kilka czynników wynikających z numerologii:

Właściwa nazwa i przeznaczenie firmy

Dobrze dobrana nazwa firmy, data rejestracji połączona z naszym imieniem i nazwiskiem = przeznaczenie, czyli sukces lub porażka dla firmy.

Nazwa Twojej Firmy powinna być dobrze dobrana do rodzaju działalności, którą prowadzisz.

Najlepiej sprawdzić to zanim rozpoczniesz działalność, ponieważ unikniesz wówczas strat, na jakie możesz być narażona. Jeśli masz już wybraną nazwę możesz sprawdzić, czy jest ona odpowiednia, czy może należałoby coś w niej zmienić, aby firma działała jeszcze lepiej.

Nazwa dla firmy wybrana, zarejestrowana, ale niestety nie ma zysków z działalności, albo są zbyt małe?

Koniecznie sprawdź, czy przeznaczenie twojej  firmy jest odpowiednie, bo tutaj może leżeć przyczyna niepowodzenia.  Jeśli chcesz wiedzieć, jakie jest przeznaczenie twojej firmy, to sprawdź i dokonaj odpowiedniej korekty, aby wreszcie zarabiać przyzwoite pieniądze.

Predyspozycje zawodowe poszczególnych Dróg Życia

Droga Życia 1 – wybieraj zawody związane z przejęciem inicjatywy, z możliwością bycia liderem, wytyczania ścieżek innym, takie gdzie można podejmować odważne i samodzielne przedsięwzięcia.

Droga Życia 2 – wybieraj zawody wymagające harmonijnego współistnienia w zespole, wszystkie, w których ważna jest skromność i dyplomacja w działaniu. Bądźcie pomocni liderom.

Droga Życia 3 – wybieraj zawód dający możliwość błyszczenia, poprzez wykazywanie się własną, indywidualną twórczością – pokazywanie własnej indywidualności. Takie, w których dużo się pracuje słowem.

Droga Życia 4 – wybieraj taki zawód, w którym liczy się solidność, cierpliwość, lojalność i pracowitość. Unikaj ryzyka przy konsekwentnej realizacji planów i zamierzeń.

Droga Życia 5 – wybieraj zawody związane z przemieszczaniem się, doświadczaniem adrenaliny, ryzyka, unikając rutyny. Takie, które umożliwią Ci zachować wolność i niezależność.

Droga Życia 6 – cechuje Cię duża odpowiedzialność i obowiązkowość – dając tym samym możliwość rozwoju i wspinania się na szczeblach kariery, dlatego wybieraj zawody wymagające takich cech. Ponieważ masz predyspozycje do nauczania rozważ wybór zawodu, który umożliwi Ci

Droga Życia 7 – Jako osoba ceniąca spokój, niezależność i samodzielność w wybieraniu sposobu działania, a jednocześnie pedantyczna i perfekcyjna, wybieraj zawody rozwijające wartość i prestiż pracy.

Droga Życia 8 – Masz ogromne predyspozycje do przewodzenia ogromnymi przedsięwzięciami i niezwykłe zasoby siły fizycznej i psychicznej. Dobrze się sprawdzisz wszędzie tam, gdzie jest niezbędna konsekwencja i wytrwałość. Możesz sięgać po stanowiska wymagające pełnienia władzy.

Droga Życia 9 – Twoje zawodowe przeznaczenie to bycie liderem fundacji charytatywnych, pełnienie służby i opieki nad nieradzącym sobie społeczeństwem. Szerzenie bezinteresownej pomocy. W tych dziedzinach możesz liczyć na uznanie, sukces i sławę.

Harmonijna osobowość – harmonia w energiach naszych imion i podpisie

 Energie naszych imion i podpisu pokazują jak my sami odnajdujemy się w życiu, w jaki sposób kroczymy własną ścieżką. Każda litera ma swoją określoną wibrację, a zestawienie naszych imion i nazwisk pokazuje obraz naszej osobowości.

Dla dobrej realizacji Drogi Życia najbardziej pożądane jest korzystne zestawienie imion i nazwisk, dające harmonię w energii.

Podpis nadaje naszej osobowości dodatkowe cechy, a także uwidacznia przeżycia i przyciąga do nas przeznaczenie.

Źle dobrany podpis może zaszkodzić dobrym prognozom wynikającym z indywidualnego portretu numerologicznego, ale dobrze dobrany może pomóc zmienić jego negatywne przesłanie.

Być może w naszej pracy i w życiu prywatnym posługujemy się dwoma odmiennymi wzorami podpisów, dlatego bardzo ważne jest, aby te podpisy ze sobą współgrały, aby były pozytywne.

Może się zdarzyć, że jeden podpis przyciąga rzeczy złe, a drugi dobre i pojawią się liczne przeszkody na drodze do realizacji naszych celów. Trzeba wówczas dokonać odpowiedniej zmiany.

Właściwy czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć

 Dobry czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć to:

Pierwszy (1) Rok Numerologiczny oraz Lata Numerologiczne – 3, 5 i 8.

Czas naszej wiosny i lata Jowiszowego zbieżny z Latami Numerologicznymi 1, 3, 5, lub 8.

Zły czas to:

Dni naszej szczególnej wrażliwości przypadające na 52 dni przed naszymi urodzinami.

9 lata lub miesiące zarówno Numerologiczne jak i Indywidualne.

Lata numerologiczne 2, 4, 6 i 7.

Jeśli chcesz przeczytać o numerologii w biznesie zapraszam do mojego artykułu „Numerologia biznesu – znaczenie liczb w biznesie”

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter